Simon SHEMPP - foto, životopis, osobný život, správy, biatlon 2021

Životopis

Simon SHEMPP je slávny nemecký biatlete s svetovým menom. Na 18 rokov už vstúpil na medzinárodnú úroveň a takmer okamžite začal vykazovať vysoké výsledky. Vo filmových oceneniach, najdôležitejšie Simon považuje strieborné medaily olympijských hier, ako aj štyri majstrovstvá zlata na svete. Dnes je jeho meno uvedené v dvadsiatich z najlepších bilatnitov modernitosti, napriek tomu, že posledné sezóny športovec spomalil kvôli zraneniam.

Detstvo a mládež

Simon sa narodil 14. novembra 1988 v nemeckom meste Mutlangen, Bádensko-Württembersko. Životopis SHEMPPA už v ranom detstve úzko súvisí s Biatlonom. Rodina sa presťahovala do mesta Wingen ihneď po narodení syna. Pod vedením otca Rainer Shemppa sa chlapec začal zapojiť do Biatlonu, ale keďže v meste nebola žiadna plnohodnotná škola pre deti, športovec cestoval do vlaku na verejnosti.

Simon - EKTOMORPH. Lucky Fiorique, nedostatok tuku, ľahké kosti a športové trup dávajú obrovskú výhodu nad hustými športovcami. Malá hmota vám umožňuje vyliezť na hory s menším úsilím. Extraktory majú menej zaťaženie srdca a dodáva výdrž.

Postava Simon môže pridať rast - 179 cm (ako váženie 72 kg). Dlhé a ľahké nohy vám umožňujú rýchlo a s menším úsilím o prekonanie veľkých zaťažení. To robí ideálny kandidát na pretekanie v Biatlone.

Biatlon

Profesionálna kariéra Simon Shipping začala v roku 2006, keď športovec vzal striebra v prenasledovacom závode. V Vancouveri, 11. marca 2009, na majstrovstvách sveta, Simon zaradil 24. miesto v jednotlivých pretekoch. Získal prvý šampionát v zmiešanom relé, zatiaľ čo v nemeckom tíme superstar. Potom, 28. marca 2010, Magdalena Neuner pomohol získať víťazstvo v Khanty-Mansiysku.

Brilliant reč sa uskutočnil v Simonovi vítaní v Antholz, na súťažiach KM, pred olympiádou v Soči. Potom sa nemecký športovec stal prvým v sprinte a rase prenasledovania. V troch víťazoch, zakaždým, keď bol ruský Biatlete Evgeny Garanichev zahrnutý. Účasť v relé priniesol nemecký národný tím 2. miesto, zatiaľ čo Norwegians zostali prvý. Prvýkrát pre športovú kariéru SHMPP vstúpil do top desať svetových bilatnies.

Olympijské hry - 2014 priniesli striebornú odmenu na prasiatko. Ale SHEMPP nebol naštvaný a volal tento výsledok dokonalý. V tom istom roku sa preteky majstrov uskutočnili v Moskve. Gabriela Soykalova a Simon SHEMPP sa zúčastnili na dvojici v zmiešanom relé. 1. miesto získalo pár Daria Domracheva a Antonovho lode. Simon s Gabrielom bol spokojný s 3. miesto, boli neskoro 24,6 sekundy.

Na majstrovstvách sveta - 2015 v Contiolachti, SHEMPP bojoval o majstrovstvá s hlavným súperom Antonom. Simon sa podarilo dobiť zlatú medailu v 4x7,5 relé, ale opäť stratil snahu o šumivý.

Dva sezóny Nemecký Biatlete bol brilantný, vyhral v štádiu Svetového pohára Celkom 10 zlatých medailí. V roku 2016 sa majstrovstvá sveta konali v Holmenncollen. Tentokrát si Simon nemohol vziať zlato, musel som byť spokojný so striebrom. Ale počet bodov prijatých povolených Athlete v blízkosti prístupu Trochu: 2 krát za sebou, SHEMPP sa ukázal byť na 4. mieste ratingu.

V roku 2017 nemecky vyhral na majstrovstvách sveta v Hochfilzen 2 zlaté medaily: prvý - v hromadnom štarte, druhý - v štádiu zmiešaného relé.

Sezóna 2017/2018 bola menej úspešná. Na reč na olympijských hrách v Kórei vyšiel športovec len s dvoma striebornými medailami, dobytými fázami Svetového pohára. Avšak, nebránilo SHEMPU dvakrát navštíviť olympijské pódium. Okrem toho, boj o cenu miestnosti v masovom štarte, v ktorej sa zúčastnili Simon SHEMPP a Francúzština Martin Martin Martin Štruhy, bol uznaný ako najkrajší moment olympijských hier.

Osobný život

V roku 2009, Biatlete bol sprísnený búrlivým románom s uchádzačom za titul sexuálneho symbolu nemeckej biatloni Miriam Gessner. Dievča neskrývali vzťah s pekným a vo fáze Svetového pohára, SHEMPP a Gessner nie je v celkovej hotel s ich tímom, ale v samostatnom byte.

Simon SHEMPP a jeho dievča boli jedným z najjasnejších a sľubných párov Biathlonov, ale Miriam nebol určený, aby sa stal manželkou atléta. Ventilátorov. Športovci sa v rozhovore nepoznámili z dôvodu lámania vzťahov, Gessner tvrdil, že boli zanechaní priateľov.

Po určitom čase sa Simon začal viac komunikovať s vášňou Francisa. Dlho sa navzájom vedeli vďaka Biathlonovi. Komunikácia sa zmenila na lásku romantiku. Zaujímavé je, že s novými možnosťami, SHEMPP si vybral ďalšiu taktiku: Vlaku spolu, ale počas poplatkov žijú v samostatných domoch.

Simon SHEMPP teraz

Vo februári 2019 SHEMPP oznámil zo stránky "Instagram", ktorý včas ukončí sezónu z dôvodu zdravotných problémov. Šampión uviedol svojim účastníkom, ktorý dlho zažíva bolesť chrbta, ktorá zabraňuje školeniu a konaniu v súťažiach.

Predtým, víťaz presunul vážnu operáciu na ramene. Simon vynechal Svetový pohár a Svetový pohár. Exportovaný športovec vynaložil na turistické výlety. So svojím obľúbeným dovolenkovým miestom hovoria Shamp Hall Maldivy.

V máji sa biatleti vrátil k tréningu. Teraz na svojom účte v "Instagram" sa fotky vyrobené počas športových súdov stále viac objavujú. Simonova predplatitelia dúfajú, že to čoskoro uvidia na trati.