Barbor Creicchikova - životopis, osobný život, foto, novinky, tenis, "Instagram", WTA, Český tenista 2021

Životopis

Barbor Creicchikova - český tenisový hráč, ktorého športový životopis má niekoľko víťazstiev vo svetových turnajoch. Počas rokov športovej kariéry dosiahol slávu v párových súpravách, ale hlavným cieľom bolo stále v jeho mladosti, titul šampióna v jednom výboji.

Detstvo a mládež

Barbor sa narodil 18. decembra 1995 v starodávnom meste Brna na juhu Českej republiky. Rodičia dali dievčaťu tenisu, keď bola sotva 6 rokov.

Tréner bol Yana Novotna - česká hviezda tenisu z 90. rokov s svetovým menom, preto len brať raketu do jeho rúk, Barbor vedel, kto by bol rovný.

Tenis

Už na 15, Barbor debutoval v profesionálnych súťažiach Cycle ITF. V nasledujúcich troch rokoch vyhral niekoľko titulov v jednotných a spárovaných výbojoch, ktoré poskytli jej kariéru v Bolshoy Tennis - talentovaný športovec všimol odborníkov.

V roku 2013 sa uskutočnili prvé juniorské turnaje vo veľkej helme. Creicchikova v pároch s Českou Katerinou Synyakova vyhral tri súťaže vo Francúzsku, Veľkej Británii (Wiendonu) a Spojených štátoch a štvrtá hra v Austrálii spolu s ukrajinským Alexanderom Korashvili v finále skončil s porážkou na súde.

Potom boli prvé vystúpenia nasledované v hlavnej sieti WTA-TOUR, ktorá sa konala v Kanadskom Quebeci, kde športovec dosiahol semifinále párovej súťaže. O rok neskôr sa 20-ročný český tenisový hráč prvýkrát objavil v dospelom turnaji Grand Slam a vyhral niekoľko debutových titulov zadaním prvého sto párov. Potom ju sláva parku nasledovala, ale chcela bojovať proti prvým svetovým rakety sám.

Nasledujúce sezóny sa konali pre barbe oveľa úspešnejší. Opakovanejšie sa stala istou a profesionálnejšou, opakovane dosiahla poloinfinály a finále v osamelé a párové výboje, ale konečné víťazstvo opäť skĺzlo od tenisových hráčov a jej spojenec.

Len v roku 2018 sa Kreichikova a Synyakova usmiala na skládke v pároch párov. Česi vyhrali dva veľké prilby v rade a vzrástli na prvý riadok svetového rebríčka. Tretia prilba spoločnosti Barbor už v novej sezóne v roku 2019 a tiež získala štyri turnaje Medzinárodnej tenisovej federácie: dvakrát v Spojených štátoch a jednej v Nemecku a Českej republike.

Prvé úspechy v jednotlivých súťažiach sa objavili z 25-ročných tenisových hráčov v roku 2020, keď sa stala lídrom v Austrálskom otvorenom, obchádzaní Anny Bondar z Maďarska a najproduktívnejší pre ňu bola sezóna 2021.

Čeština ukázal vynikajúce výsledky v niekoľkých WTA a Austrálskych otvorených turnajoch a potom sa dvakrát stal vodcom súťaže. Po prvýkrát, Creicchikova a Sinyakova vzali Mutua Madrid otvorené finále a v druhom barbore sami zápasil s rumunskými útulnými kliatbami a čele Internationaux de Štrasburg.

Osobný život

Podrobnosti o osobnom živote atléte preferuje, že nie je inzerovať. Väčšina fotografií v osobnom účte Instagram je venovaná milovaného podnikania - tenis. Barbor vydáva správy z turnajov, odbornej prípravy a ocenenia, pochválili úspechy a oceneniami. Niekedy je rozdelený obrázkami s kolegami, fotografie z cestovných a archívnych detských snímok, píše video, kde športové cvičenia vykonávajú na udržanie formy.

Rast Barbara 178 cm, hmotnosť 72 kg.

Barbor Creicchikova

V roku 2021 sa Barbor zúčastnil na prestížnom tenisovom turnaji Roland Garros, ktorý sa otvoril v máji vo Francúzsku. Prvý sppontent Krechikovej sa stal jej krajakom Christiny Plishkova. Potom jeden po druhom išiel okolo a iných súperov: ekaterina Alexandřov z Ruska, Elina Svitolin z Ukrajiny, Sloan Stevens a Corey Gauffa z Spojených štátov.

V semifinále sa český tenisový hráč stretol s Gechany Maria Sakkari a porazil ju. Po tom, čo triumf of the barbor priznal, že mnoho rokov sníva o dosiahnutí finále v takomto autoritatívnom zápase, ale stále nemôže uveriť, že to tak vysoké.

Dňa 12. júna sa konalo konečné Roland Garros, v ktorom Creicchikov získal cez ruskú ženu Anastasia Pavlyuchenkova. Pre obaja športovci sa toto stretnutie stalo debutom pre jednu kariéru v turnajoch Grand Slam. Víťazný víťaz bol 1,4 milióna eur.

Úspechy

• 2018 - Víťaz francúzskeho otvoreného turnaja (spárovaný s Katerinou Synyakova)
  • 2018 - Víťazom turnaja Wimbledon (spárovaný s Katerinou Synyakova)
  • 2019 - Víťaz austrálskeho otvoreného turnaja (spárovaný s Rajivou Ramom)
  • 2020 - Víťaz austrálskeho otvoreného turnaja (spárovaný s Nikola Mektchych)
  • 2021 - Víťaz austrálskeho otvoreného turnaja (spárovaný s Rajiwa Ramom)
  • 2021 - Finalista Austrálskeho otvoreného turnaja (spárovaný s Katerinou Synyakova)
  • 2021 - Francúzska otvorená finálna dinárka (pár s Katerinou Sinyakova)
  • 2021 - Francúzsky otvorený finančnú twinovanie (jednorazové vypúšťanie)