Maria Sakkari - životopis, osobný život, foto, novinky, tenis, "Instagram", vek, Grécko 2021

Teraz Maria Sakkari sa považuje za hviezdu gréckej tenisu. Mladý športovec má množstvo víťazstiev v prestížnych turnajoch. V roku 2021 vystúpila v ¼ a potom v ½ konečnej turnaja veľkej prilby v individuálnej kategórii a stal sa prvým v histórii národa, ktorý dosiahol takýto výsledok.

Detstvo a mládež

Životopis Maria Sakkari začala v gréckom hlavnom meste v júli 1995. Dievča sa narodilo a vychovávalo rodinnú rodinu.

Na otcovi, Konstantinos Sakkari, spoločnosť nie je známa. Matka Angelika Kanelopulku v minulosti bola tenisový hráč. Koncom 80-tych rokov bola žena zahrnutá do Top 50 hodnotení Soloers Ženy Tennis Association, a tiež obhajoval tú česť krajiny na medzinárodnom veliteľskom turnaji nadácie pohára.

Rodičia vyvolali Maria v spoločnosti Brother Janis a Samanda Sisters. Bezstarostné detstvo pokračovalo až do 6 rokov a potom budúci športovec prvýkrát viedol k tenisovému kurtu.

Pod vedením Aténskych trénerov sa SACCAR študoval, aby v jeho rukách udržal raketu. Po niekoľkých mesiacoch tried sa ukázalo, že dieťa čakalo na veľkú budúcnosť.

SAKKARI debutoval v ženskom svetovom tenisovom routeri ITF v roku 2010 o súťažiach s prize fondom 10 tisíc dolárov, ktorý sa konal vo svojej vlasti. V roku 2013 sa rodák z Grécka s nárastom 172 cm a vážiacich 62 kg presťahoval do Barcelony, aby sa dostal do kategórie profesionálov. Jeho idoly v tomto bode boli Rafael Nadal, Serena Williams a Roger Federer.

Tenis

Spustenie pokusov mladých saccary debut v dospelých WTA-TOUR sa ukázalo byť neúspešné. V roku 2015, v 1. kole kvalifikácie Rio Open, stratila Mary Irigoen. V rovnakej dobe, v poslednej fáze výberu, dievča udávalo do otvoreného šampionátu Bukurešti a nedostal sa do hlavného turnaja.

Od tretieho času, Maria dosiahla úspech a zasiahol nás otvorený. Na ceste k tomu sa podarilo obísť takéto súperi, ako Anastasia Sevastov, An-Sophie miesta a Peter Martch. Napriek tomu, že v prvom kole výkresu sa Grekanka zastavila čínsky Wang Qiang, miesto v top 200 profesionáli. Do konca roka 2015 dosiahla 185. raketa sveta ½ finále série WTA Challenger, a tiež hral v rozhodujúcom zápase s belgickou Yanina Vikaminíria na klasickom turnaji ITF v nemeckom meste Karlsbad.

V roku 2016 vznášal kvalifikácie, Sakkari hovoril o súťažiach v Brisbane a Hobarte. Na otvorenom šampionáte Austrálie sa rozišla na hlavnú mriežku a získal prvé významné víťazstvo vo veľkej helme nad van Yafan.

Bohužiaľ, v budúcnosti, v priebehu sezóny, športovec zostal. Na Abierto Mexicano Telefunkčnej súťaže v Acapulco sa nezaujala so skúseným švédskym tenisovým hráčom Yukhan Larsson a výber zlyhal na otvorenom šampionáte Indian-Wells. Na Miami Open, napriek nedostatku postoja, dievča sa podarilo podstúpiť kvalifikáciu, ale v prvom kole hlavnej remízy bola porazená rumunskými Irina-Camellia.

Víťazstvo na TEB BNP Paribas Istanbul Cup inšpiroval mladého športovca. Ona sa vyrovnala s nervmi, úspešne videl na Wimbledon a porazil Zheng Sysasai z Číny v debutovom zápase. Dievča vypadlo z cti v 2. kole, aby bojovali s slávnym Vinus Williams. Ak chcete konfrontovať viac šampiónov, zástupca gréckeho tenisu nemohol.

V roku 2017 vyšiel Sakkari prvýkrát vo svojej kariére v 3. kole veľkej helmy turnaja na Austrálskej otvorenej. Solídny úspech bol tiež považovaný za vstup do 2. kruhu kompaktných v Charlestone a prechod na hlavnú mriežku turnaja na súdoch Parížskeho tenisového centra "Roland Garros".

2018 Pamätám si hodný výkon v súťažiach v Taliansku a Francúzsku. Triumf športovca, ktorý zabezpečil v top 50, bol konečný klasický turnaj Silicon Valley, ako aj Kórea Otvorená semifinále, ktorá predchádzala víťazstvo nad Annou Carolina Schmidlova, Irina-Camellia a Margarita Gasparyan.

V roku 2019 sa športovec podarilo demonštrovať impozantný výsledok na pôdu. Na otvorenom šampionáte Charleston Sakkari sa vyrovnal z Connie Perrin, Andrea Petkovich a Kiki Bartens, a potom vyhral prvý WTA-titul Grand Prix Sar La La Princesse Lall Merem v Maroku.

Napriek koronravirusovej pandémii v 2020th sa Maria medzi inými tenisovými hviezdami zúčastnila medzinárodných súťaží. Grechanka sa podarilo na prvý turnaj Grand Slam - otvorené majstrovstvá Austrálie. Potom pri športovom podujatí "St. Petersburg Trophy" prišiel do hlavných sezónnych semifinále pre seba.

Na západnom a južnom otvorenom šampionáte v Americkom meste Cincinnati Sakkari dosiahol štvrťfinále, vyhral cez s názvom Serena Williams. Napriek následnej strate spoločnosti Joanne Conte, to bol vynikajúci výsledok, pretože sa trochu podarilo vyrovnať sa s názvom Američan v troch sadách.

Osobný život

O osobnom živote Maria Sakkari trochu známy. V rozhovore s novinármi, obchádza tému romantických vzťahov, čím sa zdôrazní kariéra a rodina.

Súdiac podľa fotografií na účte v "Instagram", príbuzní zaberajú obrovské miesto v srdci tenisových hráčov. Dovolenka a sviatky, počas ktorého je šanca vyliezť na hory alebo ležať na pláži v plavkách, dievča preferuje stráviť v spoločnosti matky, brata a sestry.

Koncom roka 2010 sa povedomie hovorili o románe s Countrymanom a kolegom Stefanos Cycipas. Na stránke "Twitter", športovec povedal, že medzi ňou a mladým mužom nie je nič. Členovia gréckeho národného tímu v roku 2021 boli vyhlásené za účasť na olympijských hrách v Tokiu, takže boli vnímané spoločne na krytoch časopisov a novín.

Maria Sakkari teraz

2021. Sakkari začal triumfom nad Anastasii Potapova, Corey Guuff, Garbinj Muguusa a Sofia Kinin v turnaji v Spojených arabských emirátoch. Grécky tenisový hráč sa konal v Finále Grampians Trophy Finals, ktorý doplnil kalendárom súťaži WTA a zaoberal sa držiteľom rekordov v nedostatku porážky NAOMI OSAKA v kategórii tisíce Miami.

Na jar po porážke z Caroliny, Muhova na Mutua Madrid Open Maria dostal do prvej v jeho kariére semifinále veľkého klobúka na otvorenom šampionáte Francúzska. Športovec z Atén prekonal odpor Kathariny od Zavatskaya, Yassiny Paolini, Eliza Mothins, Sofia Kenin a minulý rok víťaza Roland Garrosa Igi Coach. Iba český tenisový hráč Barbor Creicchikov zavrel cestu k finále.