Carolina mukhova - životopis, osobný život, fotografie, novinky, tenis, "Instagram", tréner, rast, hmotnosť, národnosť 2021

Carolina Mukhova je najobľúbenejším tenisovým hráčom Českej republiky. Talentovaný hrací športovca je v ženskej tenisovej asociácii. Pre spôsob správania na súde, hladký štýl, milosť a rôzne komentátory v porovnaní s tenisovým hráčom s Justine Ann a Roger Federerom a fanúšikovia boli dabované "Queen Cambaks".

Carolina Mukhova sa narodila 21. augusta 1996 v meste Olomouca, ktorá je na východe Českej republiky. Otec Josef Muha je bývalý futbalista. Rodičia, pretože detstvo bolo očkovaných Carolina a jej bratom láskou na šport. S tenisom sa dievča stretlo vo veku 7 rokov. Snáď rozhodujúcim faktorom bolo, že tenisový kurt sa nachádzal v blízkosti domu. Vo veku 12 rokov bolo potrebné urobiť výber medzi tenisom a hádzanou a Carolina si vybrala prvú.

Až 16 rokov, Mukhova bola dosť krehká vo vzhľade a kvôli tomu bola často zranená. Ale nebol tam žiadny plán, tenis sa dlho stal oveľa veľkým pre dievčatá ako len hobby. Preto myšlienky o zastavenie, ani vznikli: Carolina bola získaná z zranenia a začala znova.

Vyštudoval prestížnu školu a vysokú školu v Českej republike. Samotný športovec nikdy nepovedal, kde študoval, uprednostňuje zachovanie svojho vzdelávania tajomstvo.

Tenis

Debutový zápas sa uskutočnil v októbri ITF žien v októbri 2013, keď Carolina mala 17 rokov. Prvý Český turnaj hral v Dubrovníku, kde sa dosiahol druhé kolo a dostalo 10 tisíc poplatkov

A prvý titul ITF vyhral v roku 2014 na turnaji na Slovensku. Druhý titul českého tenisového hráča sa dostal do jedného absolutória v súťažiach v Sharm El-Sheikh. O dva týždne neskôr získala ďalší turnaj, ktorý sa tam držal.

V roku 2017 sa Mukhová stratila vo svojom rodnom Olomouc s krajakom trhu Vosondrochova. Čoskoro je debut v hlavnej mriežke turnaja v Kórei, porazil dvoch lacných hráčov, ale dal víťazstvo v prvom kole Priscilla Hon.

S takým talentom hráč hráč hrá znova, kde to malo vyhrať. Podľa športovcov sa tenis neplatil, nebolo dosť peňazí, ale prirodzená vytrvalosť a rodinná podpora pomohla prekonať ťažkosti. Situácia sa zmenila, keď Mukhova sa odvolala na fyzioterapeutu.

Bod išiel do labky po otvorenom šampionáte USA. Tam mukhov našiel svoj rytmus a metodicky priniesol z hry Ukrajinské Danyan Yastremskaya a dvojstupňový šampión Garbin Mugurus, ktorý stratil len v treťom kole Ashley Barti. Avšak, víťazstvo v kvalifikovanom zápase a dobré ceny vštepovali dôveru v športovca. Carolina sa presťahovala do Prahy a umožnila sa nielen fyzioterapeut, ale aj skúsených trénerov.

V roku 2019 sa Carolina Mukhová stratila Karolina Plishkova v prvom kole na otvorenom šampionáte v Austrálii, ale Katar otvorený v štvrťfinále WTA hral STOSUR a CE Schowi v prvom a druhom kole, resp. V treťom kole sa Elina Svitolina dala víťazstvu ukrajinského tenisového hráča.

Prvé finále WTA padli na Open J & T Banka Praha, kde český športovec stratil v drsnom duete švajčiarskeho Jil Taychmanna.

Na turnaji Wimbledonu v roku 2019 vyhral Mukhova v prvých troch stranách a šiel do štvrťfinále, kde v jasnej trojhodinovej konfrontácii porazil svoj významný plishkov so skóre 13:11.

Na ďalšom v jeho biografii stratili USA Open Championship Mukhova v dvoch sériách Serena Williams. Počas ďalšieho turnaja v Austrálii dal Tenis Carolina víťazstvom American Catherine Bellis, potom Qatar otvorený sa hral na Magde Lynett. Druhé kolo z Kiki Burts skončilo porážkou českého športovca.

Po 6 mesiacoch prestávky kvôli pandemickej Caroline mukhovej prišiel do počítača Cincinnati otvorené, kde porazil Ann Lee, ale prešla víťazstvom Naomi Osaka.

V roku 2021 sa šampionáty v Austrálii Mukhovej podarilo dostať sa k semifinále, prvé víťazstvo prvej rakety sveta Ashley Barti, ktorý si dovolil príliš veľa chýb. Ale v nasledujúcich sadach, čeština dala víťazstvo Jennifer Brady. V treťom kole od otvoreného šampionátu Francúzska dal Carolina dve dediny americkým Sloan Stevens.

Na 19. Wimbledon, Mukhov Championship opäť vyšiel v finále 1/4, úspešne poraziť Zhang Chuai, Talianske Camil Georgie, Anastasia Pavlychenkov a Paulo Bados so skóre 2: 0 podľa sád. A nakoniec, v konfrontácii s Angelica, Kerber stratil skóre 6: 2, 6: 3.

Osobný život

Krásny talentovaný športovec nie je ženatý, všetky jej túžby sú zamerané na kariéru. Carolina nejde o dátumy a nestretáva sa s nikým, neinderuje fakty osobného života. Carolina - Česká národnosť.

Na stránke v "Instagram" je tenisový hráč rozdelený predplatiteľmi z turnajov, profesionálnych photov. Ale v živote hrobu "Queen Cambaks" je miesto a odpočinok: Dievča trávi čas so svojimi priateľmi, fotografoval v krásnych rohoch sveta, predstavuje v plavkách. Relaxovať ju tiež pomáha hru na akustickej gitare.

Rast - 180 cm, hmotnosť - 75 kg.

Carolina Mukhova

V roku 2021 sa Mukhova stala 22. raketou sveta. Zúčastnila sa turnaja Wimbledonu, z piatich zápasov Tenisový hráč stratil len raz. Carolina sa udržiava v príkladnej forme, ktorá pomáha odolať dlhým bojom a aplikovať silné fúky z ľubovoľnej polohy. Ale zároveň nezdieľa svoje vlastné náklady a povedal:"Som veľmi pomalý, vieš? Zakaždým, keď sa pomaly zrýchľujem na začiatku sezóny. "

Zdá sa, že tenisová hviezda si uvedomuje svoje chyby a snaží sa kompenzovať ich inteligentnú a agresívnu hru.

Úspechy

• 2016 - Víťazom turnaja ITF v spárovaní absolutória v hlbokomorte-over-vltave, Česká republika (partner Jan Yablonsk)