Abdulrashad sadulav je mladý ruský zápasník zápasník, o 20 rokov sa už podarilo vyhrať titul sveta a európskeho šampióna, opakovane vyhrať v domácich súťažiach a stal sa hlavnou nádejou olympijského tímu v jeho športe.

Abdulrajd sa narodil v obci Dagestan Tsurib, kde prešla jeho ranné detstvo. Podľa štátnej príslušnosti Abdulraş - Avaret. Okrem budúceho šampióna, ďalšia sestra Patim a bratia Zumrad a Anwar boli vychované v rodine. Chlapec od prvých rokov svojho životného štýlu ukázal vynikajúci charakter a nasmerovať energiu dieťaťa na správny smer, bolo rozhodnuté zaznamenať ho v športovej sekcii. Keď sadulav otočil o 10 rokov, starší brat Zuzrad ho vzal do svojho známeho trénera Magomedov v sekcii Wolne Struggle.

Zápasník abdulhid sadulav

Chlapec sa rýchlo ocitol v tejto disciplíne. Po troch rokoch vyhrá majstrovstvá okresu medzi školákmi všetkých vekových rokov a dokonca dostane prvé ocenenie - 300 rubľov. Odmeňovanie AbdulRasted dal svoju matku a v tom čase si uvedomil, že slobodný boj nemohol byť len obľúbenou zábavou pre neho, ale profesionál, ktorý poskytuje svoj život.

Teenager zaplatil školenie celý čas. Chcel dosiahnuť rovnaké vrcholy v športe, ktoré ukázal jeho idiot-countryman Makhach Murtazaliyev. V Sparringed a turnajoch sa Saduleev ukázal cielený a nekompromisný športovec. Pre jeho silu a vôľu vyhrať po jednom turnaji Junior, bola prilepená platná prezývka "Ruská tank".

Abdulrachd sadulav

Mimochodom, v tomto čase Abdulraş Sadulav už vyškolení v najlepšej športovej sekcii Dagestanskej republiky, v Športovej škole Makhachkala pomenovaná po Hamid Hamidovej, kde jeho tréner bol Shamil Omarov. Na ceste k tréningu, chlapa musel stráviť dve hodiny denne, ale tieto ťažkosti neboli trápne mladého muža, ktorý videl jeho non-stop a pomerne rýchly pokrok.

Športovať

V roku 2012 Abdulrahd Sadulaev hlasno vyhlásil tým, že vyhral všetky mladistvé súťaže na vnútornej aj medzinárodnej aréne, vrátane majstrovstiev sveta. Od roku 2013 sa športovec snaží v kategórii dospelých, hoci vek mu umožnil hovoriť medzi mladými ľuďmi. Jeho prvé úspechy dospelých sú bronzové ocenenia na Ali Aliyev pamätník v Caspian a na turnaji Golden Grand Prix v Baku.

V roku 2014 sa Dagestan Národný tímový tréner, snáď, výhoda zahŕňa mladého bojovníka k nadchádzajúcemu veľkému turnaji. A Abdulrajd s záujmom využil šancu. V Grand Prix, "Ivan Yarygin" vyrába skutočné štyri alebo, poráža všetky hlavné obľúbené turnaj striedavo. O dva mesiace neskôr sa Sadduleev stáva Európskym šampiónom vo Fínsku, tiež bojuje s najdôležitejšími bojovníkmi kontinentu.

Na konci roka 2016 bolo 12 zlatých medailí s prestížnymi súťaže už 12 zlatých medailí v prasiatke. Mnohí bojuje s Dagestanom. Vďaka úspechom Abdulraşin v júni 2015 bol pomenovaný najlepší ruský športovec podľa projektu Zlatého podstavce, ktorý získal viac ako polovicu hlasov.

Abdulraş SadulaV - Životopis, Fotografie, Osobný život, Novinky, Freestyle Wrestling 2021 19145_4

V lete 2015, po Abdulraş Sadulaev bol uznaný ako najlepší športovec, predseda predstavenstva skupiny spoločností "suma" Ziyavudin Magomedov, podnikateľ a člen Rady Rady Olympioni nadácia Ruska, \ t Prezentoval auto Mercedes-Benz Geländewagen.

Sadulav, jediný z oslobodeného zápalu, bol vydaný z výberu na olympijských hrách v roku 2016, ktorý sa konal v brazílskom meste Rio de Janeiro. Sídlo koučingu zahŕňali mladý športovec vopred do tímu pod prvým číslom. Ruskí zápasník na olympijských hrách v roku 2016 získal zlato. Po hlasnom víťazstve, majster dostal gratulačný telegram z Vladimir Putin, a neskôr sa zúčastnil na slávnostnom ceremoniáli udeľovania olympijských šampiónov, ktoré sa konali v Kremľa.

Abduraxhad Sadulaev na Oi v Rio

A príbuzní a priatelia nazývajú športovca nová prezývka "Tank-T86" nadpisom kategórie hmotnosti, v ktorej bojovník konkuroval. Teraz váhové parametre Abdul Ash zmenili: s výškou 178 cm, strávil v kategórii do 92 kg.

Osobný život

Kým Abdulrachd Sadulav sa pripravoval na hlavnú akciu v oblasti športovej kariéry, olympijských hier, nemyslel na jeho osobný život. Tesný harmonogram tréningu ruských majstrovstiev a medzinárodných turnajov neumožnil Sadulaev vybudovať akýkoľvek vážny vzťah.

Abdulrahd Sadulaev so svojou ženou

Vo svojom voľnom čase mladý muž preferuje riadiť loptičky v biliard alebo hrať počítačové hry na prefix "Playstation". Tiež chlap miluje vidieť zápasy tímu. Zápas priťahuje futbal a basketbal.

Po návrate športovca z Rio príbuzných Abdulhade a on sám začal hľadať nevestu. Sadulaev v rozhovore spomenul, že chcel veľkú rodinu a jeho matka sníva o vnúčat. A dôstojné dievča bolo čoskoro zistené. Začiatkom roka 2017 sa konala svadba Abdulhade a Zaire. Athletova manželka v tom čase bola len 21, študuje vo svojom rodnom Dagestane na univerzite. Oslava sa uskutočnila v jednej z najlepších reštaurácií Makhachkala. Pre pohyb novorodencov okolo mesta bol najatý biela limuzína.

Po obdržaní zlatej medaily v Rio Sadulav, pokračoval v víťaznom sprievode. V roku 2017, na Ruskom bojovom šampionáte opäť ukázal byť na najvyššom kroku podstavca. Ale na majstrovstvách sveta v boji, ktoré sa konali v Paríži, museli Rusi udeliť titul šampióna v kategórii hmotnosti až 97 kg American Kyle Snider. Tento boj bol prvou porážkou AVARS v jeho športovej životopise. V všeobecných medailách, ruský národný tím tiež nepreukázal najlepší výsledok. Tím vzal len 14. miesto kvôli nedostatku zlata.

Abdulrashad Sadulav (v Krasnoy) na turnaji Ivan Yarygin

V roku 2018 sa Abdulraş Sadulav už ukázal na turnaji Ivan Yarygin, ktorý sa konal v Krasnojarsku a na majstrovstvách Európy. Obe súťaže priniesli zlatý športovec. V Krasnojarsku, šampión mierového postrehu, ktorý Abdulraxd stratil minulý rok. Očakávala sa, že fanúšikovia uvidia veľkolepú bitku a Sadulaev sa očakáva, že pomsta, ale športovci boli v rôznych váhových kategóriách.

Posledná súťaž Sadulav sa uskutočnila v kategórii hmotnosti do 92 kg. Turnaj sa konal v Caspian v športovom paláci pomenovanom po Ali Aliyev. Druhé miesto šlo do bojovníka z Azerbajdžanu Sharif Sharifova.

Teraz, okrem športovej kariéry, Abdulrachda vzala politiku. Športovec dostal post asistent námestníka štátu DUMA FS RF. Na osobných účtoch zápasníka v "Instagram" a "VC", fotografie z verejných akcií, v ktorom sa zúčastňuje ABDULRAKS. V roku 2018 navštívil Humanitárny inštitút Dagestan, Inštitút North Caukaz (pobočka) VGU (RPA Ministerstva spravodlivosti Ruska). Kritizoval som nový zákon o dobrovoľnom štúdiu rodného jazyka.