Yana Dobrovolskaya - Životopis, Photo, Osobný život, Novinky, Instagram 2021

YANA DENISOVNA DOBROVOLSKAYA - Víťaz regionálnej kozmetickej súťaže "Miss Tyumen 2015" a Národná súťaž "Miss Rusko 2016". Vyhrala tento titul za 19 rokov.

Detstvo a mládež

Dievča sa narodilo 8. decembra 1997 v sibírskom meste Tyumen. Od 6. veku YANA zaoberajúce sa tancom spoločenskej sály. A dosiahla veľký úspech v tejto veci. Dobrovolskaya dostal absolutórium kandidáta na majstra športu, spadol do národného tímu, obsadil ceny na majstrovstvách v tanečnom tíme Frameyishn.

Yana Dobrovolskaya v detstve

Podľa jej rodičov, ich dcéra vždy bola krásna. A jej bývalý učiteľ triedy pripomína, že Yana bola dobrá a nekonfliktná dievčina, ktorá bola zodpovedná za všetko.

Yana nie je jediným dieťaťom v rodine. Má dve natívne sestry - Alexander a Alina. Ten, mimochodom, išiel do stopy staršej sestry a tiež vzal športový tanec.

Po škole, Yana Dobrovolskaya vstúpila na vysokú školu umenia, kde chápajú AZA DANCE GEDAGOGY. V budúcnosti ambiciózne dievča plánuje otvoriť svoju tanečnú školu.

Model Yana Dobrovolskaya

V roku 2014, počas olympijských hier v Soči, Yana Dobrovolskaya sa zúčastňuje na demonštráciách umelcov na oficiálnych obradoch tejto udalosti. Spadla do umelcov, ktorí hovorili o otvorení olympijských hier. Dobrovolkaya sa zúčastnil na izbe "Prvá lopta Natasha Rostova."

Okrem toho, ona tiež získala súťaž shoss Volga, ktorá sa konala v roku 2015. Na ňom Yane získal cenu v nominácii "Miss Intellect". Ak chcete vyzerať ako súťaž krásy hodnú, dievča muselo zvládnuť umenie byť modelom. To bolo ľahko dosiahnuté mnohými spôsobmi vďaka tanečnej skúsenosti. Pravidelné prejavy tanečníkov na pódiu učia správne správanie pred komôr a vyrábajú slobodu pohybu na pódiu.

Kozmetické súťaže

V roku 2016 bolo 50 krásami prijatých do konečného súťaže Miss Rusko. Oksana Fedorova sedela v porote, víťaz ruskej súťaže v roku 2001. Súťaže sa konali v Barviku v Luxury Obec.

Yana Dobrovolskaya v plavkách

Dievčatá vykonávané v národných kostýmoch, poškvrnili v plavkách, svietili inteligenciou. V dôsledku toho Yana Dobrovolskaya vyhral počet bodov, ktoré boli prezentované s diamantovým korunou. Hlavná cena dievčaťa slávnostne odovzdala predchádzajúceho víťaza Sofia Nikitchuk. Okrem toho Dobrovolskaya dostal peňažnú cenu a nové auto. Miesto prvej vice-miss obsadilo Julian Korolkov z Orenburgu a Julia Khoroshavin z regiónu Kirov dostal odmenu druhej vicepremeniny.

Yana Dobrovolskaya na Miss Rusko-2016 súťaž

V čase prejavu Yana Dobrovolskaya v súťaži krásy, ktorá sa konala v Moskve na jar roku 2016, jej hmotnosť bola 50 kg, parametre tela: 86-61-89. Bolo zaujímavé byť príbeh s rastom Yana. Pre potrebnú výšku mu chýbala 2 cm, ale počas tej doby, ktorá prešla od uplatňovania žiadosti o súťaž, krása mohla vyrastať na požadovaný počet centimetrov. Ukázalo sa, že vďaka svojej mládeži, pravidelných triedach na horizontálnej bare a správnej výžive so zvýšeným obsahom vápnika.

Yana Dobrovolskaya v korunnom víťazovi

Po obdržaní titulu prvej krásy Ruska možno Yana Dobrovolskaya vidieť v populárnych prenosoch v televízii v úlohe hosťa.

Ihneď po víťazstve prišla na Show "Comedy Club". Napriek trvalým "vtipy" a vtipy na strane televíznych moderátorov sa Yana správala viac, než hodné, že Garik Martirosyan bol následne uznávaný a Pavlovou Volyou.

YANA DOBROVOLSKAYA NA PROJEKTU

V decembri 2017 navštívil Andrei Malakhov's Studio "Direct éter", bola pozvaná ako hviezda expert. Program považovaný za históriu Kirill Teleshina, ktorá sa s pomocou nebezpečného, ​​Syntholu, chce stať majiteľom najviac obrovských biceps.

Obzvlášť spomína sa, že program "Večer urnant", v ktorom sa mladá krása vybrala ženích. V počte žiadateľov vstúpil EGOR Creed, Alexander Oleshko, Timur Battutdinov, Nikolay Baskov a Dmitry Nagiyev. Dievča hodnotili kandidátov len dvoch hviezd: Yana uviedla, že Nagiyev a Battutdinov boli hodní pozornosti.

Zodpovednosti finalistickej súťaže krásy, okrem účasti na charitatívnom a mediálnom živote, nájde postavenie osoby, ktorá zastupuje Rusko na medzinárodných súťažiach Miss Svetovej a Miss Universe, ktorý sa koná v Spojených štátoch.

Yana Dobrovolskaya, napriek jeho výňati a schopnosť zostať na pódiu, oficiálne požiadal o pomoc z Oksana Fedorovej, ktorý bol víťazom súťaže s missom vesmíru v roku 2002. Krásna žena so svetovým slávnym šťastím súhlasila s tým, že pomôže dievčaťu.

Yana Dobrovolskaya a Oksana Fedorova

Na súťaži Miss World 2016, ktorá sa konala v novembri vo Washingtone, v budove MGM Grand Theatre, Yana Dobrovolskaya išla s túžbou a dôverou vyhrať. Jeho hlavnou šaržou pre lásku boli tenisky natreté v národnom štýle. Najžiadanejšia pre Yana sa stala súťaž o tanec, ktorá tiež vstúpila do zoznamu súťaží.

Na svetovej súťaži sa krása tancovali na slávnostnom otvorení, ktorý sa uskutočnil v čiernych večerných šatách, predstavovali národné kostýmy a vykonali individuálny tanec. V súťaži Yana Dobrovolskaya priniesla šaty, ktoré trvalo až 60 kg batožiny. Napriek charizmu a brilantným výkonom, zástupca Ruska nezadal k víťazovi dvadsať.

Osobný život

Na osobnom živote Yana Dobrovolsky vie trochu. Nedávno som v jej "Instagram" a "Vkontakte" môžete vidieť spoločné fotografie s YEGOR PROKHOROV. Jej priateľ, spolu s ňou, pracoval v jednom tanečnom tíme, spolu vykonávali na súťažiach na tanec sále.

Yana Dobrovolskaya a jej priateľ EGOR PROKHOROV

V účtoch nie sú len ich fotografie zo súťaží, ale aj fotografických správ z cestovania. Dievča neskrývali zmysly mladým mužom: podpísala spolu s najvýraznejšími slovami.

V nedávnej dobe sa však krásni fanúšikovia krásy smiali a či sú mladí ľudia stále. Faktom je, že na čerstvej fotografii v "Instagram" Yana je zachytená jedným alebo s priateľmi a kolegami. Ale možno patrí do kategórie ľudí, ktorí chcú zachrániť šťastie od cudzincov.

Yana Dobrovolskaya

Dievča pravidelne navštevuje telocvičňu, aby podporila jeho telo v tvare. Rád číta, jednu z jej obľúbených kníh - "Majster a Margarita" Bulgakov. A z poslednej veci som na tom mal dojem, môžete si všimnúť, že "Atlant hrá ramená" AIN RAND. Vo svojom voľnom čase nebude odmietnuť zobraziť funkčný film, ako napríklad "sedem životov" s Will Smith.

Yana dobrovolskaya teraz

Yana aktívne vedie svoj "Instagram", pravidelne investuje nové fotografie. Súdiac podľa jej účtu, veľa cestuje. Iba v roku 2018 navštívila Ameriku, Gruzínsko a Taliansko.

Yana Dobrovolskaya - popredný slávnostný otvor v Groznom

A v máji 2018 bol v Groznom, kde slávnostný otvorenie päťhviezdičkového hotela "miestne" bolo LED.

Dnes sa dievča zaoberá charitou, zúčastňuje sa módnych prehliadok a vedie sekulárny životný štýl.