Pavel Kulizhniki: Životopis, Foto, Novinky, Osobný život 2021

Pavel Kulizhnikov - Profesionálna ruská korčuliar, víťaz Svetového pohára a 2 malé glóby, člen ruského národného tímu.

Ruská korčuliar Kitzhezz Pavel Alexandrovich Kulizhnikov sa narodil 20. apríla 1994 na území Komi republiky, v slávnom meste Voruta. Tu žila rodina cultucov, kým Pavol mal 6 rokov. Neskôr sa to stalo, že sa presunie na Kolomnu.

Pavel Surikhniki v detstve

Sulflowers vyrastali bežné dieťa. Hobby, okrem počítačových hier, Paul nebol. Obťažoval sa rodičom, preto, akonáhle v roku 2006, v Kolomnejšu sa objavil korčuľovanie, otec mal chlap k trénerovi na ruku.

Budúci športovec ťahal do sveta športu počas olympiády, ktorý sa konal v Turíne. Otec sa pokúsil v každom spôsobe, ako vypnúť pozornosť z počítača a ukázalo sa, že bol vždy prínosom vkladu. Pavol, napriek závislosti od hier, často bežal a skočil. V úradnej biografie športovca sa hovorí, že rast je 190 cm a hmotnosť je 94 kg.

Korčuľovanie

V korčuľovaní športu, Paul prišiel za 12 rokov. Stalo sa to v Kolomnej. Tréner Rostislava Alexandrovichuch Podharian vzal vzdelanie mladého skateman. Trvalo to 5 rokov, aby sa upadli do juniorského tímu Ruska. Ale prvý medaily športovec vyhral dva roky predtým, na šampionáte krajiny.

Pavel Sulips v mládeži

V roku 2012 sa športový svet dozvedel o novom dobytí Ice Pavel Kulizhnik. Skater bol prekvapený fanúšikmi tohto športu. Získal dve ocenenia - zlato a striebro na svetových juniorských majstrovstvách. Ale sláva zatienila nepríjemnú situáciu spojenú s pozitívnym dopingovým testom.

V krvi športovca odhalila stopy lekárskeho prípravku zakázané používaním korčuľovania. Bol to metylhexanne. Odborníci sa rozhodli potrestať Kulizhnikov a diskvalifikovaný Paul do marca 2014. Povedať, že korčuliar bol rozrušený, to znamená, že nič.

Doručoval ten chlapík nemá v úmysle. Skater pokračoval vo vlaku a vrátil k víťazovi na ľade v roku 2014. Prvé hlavné súťaže pre Pavla sa stal majstrom sveta v Obihiro. Cuulky dosiahli víťazstvo vo vzdialenosti 1000 metrov a vzdialenosť 500 metrov priniesla športovec dva medaily - striebro a zlato.

Pavel Kuliznikov

Druhá etapa sveta pohára sa konala v Soule. Opäť sa uvádza výhra. Tentokrát, 3 vyššie ceny dôstojnosti boli v PAVLE'S PIGGY BANK. Tri štádiá súťaží Skater Skewers sa neuspeli, ale v Herenenven Paul sa podarilo dosiahnuť valčekový záznam a vytvoriť neoficiálny záznam sveta na rovine v sprinte All-Around.

V januári 2015 sa Paul presunul do regiónu Krasnodar. Pavel Kulizhnikova Po tomto rozhodnutí bolo prijaté do majstrovstiev sveta v Sprinter All-Around, kde športovec vykazoval najlepší výsledok, pričom dosiahol víťazstvo pre 3 zo 4 vzdialeností. Výsledkom súťaže bol zlatý medail.

Pavel Sulflers v korčuľovacích športoch

Radosť z víťazstiev trval dlho. V roku 2016 Paul odhalil pozitívnu dopingovú vzorku, údajne používal atlét používal Meldonium. Riešenie bolo kategoricky odstraňovanie zo súťaže. Z tohto dôvodu, že cutety vynechajú finále Svetového pohára, kde mohol súťažiť o ocenenia. Športovec sa podarilo byť nemožné: po dobu 2 mesiacov sa Pavol ukázal na nevinnosť, po ktorej sa ten chlap mohol vrátiť do športového sveta.

Návrat na šport sa ukázal, že je ťažké pre Pavla. Zranenia a negatívne útoky neprispievali k dosiahnutiu výsledkov. V novembri 2017 začali mládežníci na majstrovstvách sveta, kde prvý deň súťaže nainštaloval záznam klziska vo vzdialenosti 1000 metrov.

Pavel Kulizhnikov a jeho medailu

V januári 2018 skončilo majstrovstvá Európy, ktoré sa konali v Kolomne. Športovec ocenil výkon na turnaji na "firme štyri". V prasiatke, Pavol po štarte boli 2 zlaté medaily a 1 bronz. Ako súčasť súťaží ukážkov odhalili niektoré nevýhody v osobnej rase, čo plánuje pracovať v blízkej budúcnosti.

V prasiatko Pavel Kulizhnikov veľa ocenení, vrátane 2 malých glóbov, majstrovstvá sveta 2015. Športovec z Kolomny sa stal prvým Rusom, ktorí takéto vysoké výsledky dosiahli.

Osobný život

O osobnom živote Pavel Suligens preferuje nie šíriť. Ale fanúšikovia korčuliare vedia, že športovec už dlho v láske. Obľúbená dievčina zakaždým po vážnych štartoch a víťazstvách spĺňa Paul na letisku s kvetmi a bozkami.

Pavel Kulizhnikov V roku 2017

Podľa Kulizhnikovu táto podpora znamená veľa. Fotografie s dámou srdca raz zasiahla stránky novín. V prerušení medzi školením a súťažami Pavol preferuje relaxovať, vrátane - v kruhu priateľov.