Ekaterina Rumyantseva - Životopis, Photo, Osobný život, Novinky, Biatlon 2021

Ekaterina Rumyantseva - Ruský atlét, lyžiar a biatlete. Od roku 2015 stojí za paralympijský ruský národný tím.

Ekaterina Rumyantseva sa narodila v malej dedine Valdheim, v blízkosti Biobidzhan, ktorý je v židovskom autonómnom regióne. Vychoval dievča v detskom dome. Matka ju odmietla pri narodení, keď bola informovaná o tom, že dieťa malo problémy s pohybom muskuloskeletu.

Skier ekaterina Rumyantsev

V obvyklej škole Katsya prešla na triedu 5. Samozrejme, že deti vzali dievča zďaleka bezprostredne - mala problémy s rukou a tvárou. Doslova päsťami museli ustúpiť svoje miesto pod slnkom. Nikdy sa nedal trestný čin, už pochádzala z sirotinca v dobrom vhodnosti. Bola však fondom futbalu, hral v mužskom tíme, pretože ženský nebola v zásade. Neskôr začal študovať atletiku, basketbal, volejbal.

Rumyantsev sa vždy hľadal svoje vlastné, vďaka jej basketbalovému tímu školy bol prvý v tejto oblasti. Aj napriek problému s rukou, stlačila 58 krát. Nie každý zdravý človek dosiahne takýto výsledok.

Ekaterina rumyantsev

Povedala viac ako raz, že mala šťastie s učiteľom telesnej výchovy. Podporil ho v jej celom a videl v ňom vodcu. Čoskoro sa dostala na lyže a vzal streľbu, išla bez palice, ale nebránila jej byť najrýchlejší. Peerovia ľudia prišli a uznali dievča. Študent v škole, zaradená na druhom mieste v regionálnych súťažiach Pentathlon, sa zúčastnila aj v zime všestrannej, kde sa tiež stal sebou.

Po škole vstúpil do Amurskej štátnej univerzity pomenovaná po Sholol-Aleichem na Fakulte matematiky a informačných technológií. Od detstva snívala o hľadaní rodiny, nájsť jej rodičov. A uspela. Ukázalo sa, že žijú dosť blízko, 80 km od nej - v obci Smidovich. Catherine, samozrejme, tam išiel. Zdá sa však, že tam nebolo pochopenie. Vrátil sa a začal trénovať aj usilovne.

Športovať

V roku 2015 patrila Catherine Rumyantsev súčasť ruského paralympijského tímu. Späť v roku 2014, pri pohľade na paralympijské hry v Soči, dievča sníval o tom, že sa stal Irinou Alexandrovna Gromovou, aby sa stal jej trénerom. Tak nakoniec a vyšiel. Športovec začal trénovať v športovej škole olympijskej rezervy "Vorobyev hory" v Moskve, ako aj v športovom klube "recept-šport".

Ekaterina Rumyantsev Lyžovanie

Jej debut v národnom tíme sa konal na majstrovstvách sveta. Zúčastnila sa troch etáp majstrovstiev sveta v lyžovaní a biatlone medzi športovcami s porážkou muskuloskeletálneho systému. V marci 2016 sa v Južnej Kórei uskutočnili medzinárodné paralympijské súťaže. Rumyantsev urobil triumf. Okamžite sa podarilo vziať zlaté medaily v štyroch disciplínach - Biatlon (10 km), Biatlon (6 km), Lyžiarske preteky (7,5 km), Lyžiarska rasa (1 km).

Ekaterina Rumyantseva v paralympijskom ruskom národnom tíme Biatlon

Tiež Rumyantsev vyhral striebro na majstrovstvách sveta, bronz na majstrovstvách sveta v 15-kilometrovom pretekoch. Catherine je viac víťazom majstrovstiev Ruska. V roku 2017, športovec na majstrovstvách sveta predstavoval mesto Moskvy, podarilo sa stať prvým v lyžiarskom závode medzi ženami, ktorí hovoria.

Vo februári 2018 Medzinárodný paralympijský výbor oznámil zoznam športovcov, ktorí sa zúčastnia paralympií v Phenchhan. Rumyantsev zadal ich číslo. TRUE, atléti sú športovci pod neutrálnou vlajkou.

Osobný život

Ekaterina Rumyantseva sa snaží inzerovať svoj osobný život, nevedie verejné stránky v sociálnych sieťach. Dievča má "Instagram", ale je zatvorený a nie je overený. Mimochodom, osobne uviedla, že nepoužívajú sociálne siete pred koncom hry. Každý deň, stovky správ prichádzajú denne, dievča len na čítanie a zodpovednejšie.

Je známe, že dievča ešte nie je ženatý. Ale toto je pochopiteľné, dnes Catherine sa úplne venoval športu.

Ekaterina Rumyantseva teraz

Olympiáda v Pytenchhan sa stala v kariére Catherine Rumyantsevaya. Ale v prvom dni súťaže sa dievča vyhlásilo. Ona získala zlato v 6-kilometrom Biatlone Race. Skier dokončil preteky s brilantným výsledkom. Dievča bolo pred Annou Milaninom o 16,3 sekundy a umožnilo jediným sklzom.

Ekaterina Rumyantseva na paralympiad v Pytenchhan

Športovec po pretekoch povedal, že absolútne nie je nervózny. Aj keď to nebolo ľahké spustiť - pod mojimi nohami bola silná "kaša". A neexistovala dôvera v víťazstvo až do cieľa.

Nemenej úspešné pre Catherine bol lyžiarsky závod o 15 kilometrov. Rumyantsev sa opäť stal prvým. A tentoraz jej hlavný prenasledovateľ sa stal kompatenkou Annou Milaninom. Ale ako posledný závod, nedala možnosť vyhrať. Catherine bola pred Annou 1 minútu 18 sekúnd.

Ekaterina Rumyantseva v roku 2018

13. marca 2018 Rumyantsev získal tretie olympijské zlato. Dievča vyhralo v závode v Biatlone 10 km. Zmeškala raz, zarábala pokutový kruh, ale stále sa stal prvým.

Ocenenia

• 2016 - Zlatá medaila v medzinárodných súťažiach v Južnej Kórei v Biatline (10 km)
  • 2016 - Zlatá medaila v medzinárodných súťažiach v Južnej Kórei v lyžiarskom závode (7,5 km)
  • 2016 - Zlatá medaila v medzinárodných súťažiach v Južnej Kórei v lyžiarskom závode (1 km)