Elena Ostapenko - životopis, osobný život, fotografie, novinky, tenis, "Instagram", v plavkách, "Roland Garros" 2021

Životopis

Pre jeho relatívne krátkodobý životopis, Elena Ostapenko vyhrala mnoho titulov, a dnes je to slávny lotyšský tenisový hráč. Firma pravostranka rozpoznáva kľúčový prvok "dvojručnej backhand".

Detstvo a mládež

Ostapenko Elena EVGENVENA sa narodil 8. júna 1997 v meste Riga. Je občanom Lotyšska, ale rodičia Elena majú ukrajinský pôvod. Otec je bývalý profesionálny futbalista z Zaporizhia, hral za metalurgový tím. Elena Yakovleva matka hrala tenis na úrovni sociálnej spoločnosti a neskôr pokračoval v kariére ako trénera dcéry. Športovec má konsolidovaný brat, ktorý žije v USA.

Ostapenko sa zaoberal tenisom zo 6 rokov. Zároveň dievča fond z tanca. Vo veku 12 rokov som sa rozhodol zamerať sa na tenisovú kariéru, spoliehať sa na dobrú koordináciu vyvinutý tanečným tréningom.

Pokiaľ ide o kariéru v Lotyšsku, športovec je známy ako Alena Ostapenko. Keď sa narodila, dievča chcel volať Alena, ale tento názov nebol v kalendári v latinčine, takže Ostapenko dostal meno matky - Elena. Neskôr orgány Lotyšska vysvetlila, že neexistovali žiadne obmedzenia, ktoré by vám nedovolili zaregistrovať požadované meno. Najpravdepodobnejšie, niektoré nedorozumenia vznikli.

Tenis

Úsilie rodičov a starostlivosti dcéry rýchlo poskytlo dobré výsledky. Späť na detských turnajoch, dievča sa postupne začalo hrať na úrovni najsilnejšej krajiny a neskôr Európy. Vo veku 13 rokov vyhral Elena v prestížnom lesovcov ako turnaj, rozbiť Belindu Buckchich v semifinále. Debut v Senior Junior Series bol trochu skôr: Ostapenko získal domov G5 v Jurmale v jednom výboji.

Postupne zlepšuje zručnosť, Lotyšský športovec zdvihol výsledky, zúčastnili sa na stavových súťažiach. Na jeseň roku 2011 sa teda v páre s Katerinou Synyakova dosiahol semifinále elitného turnaja G1 v Breidenton. A v januári 2012 urobil debut na juniorských zápasoch veľkej helmy.

Na stabilizáciu výsledkov a dosiahnuť novú úroveň konkurencieschopnosti, trvala dve sezóny. V roku 2013, Ostapenko prvýkrát dosiahol štvrťfinále v turnajoch Grand Slam. LED v niekoľkých súťažiach G1 a už v roku 2014 bol v top 10 ratingu, vyhral prvýkrát v histórii Lotyšského ženského tenisu, juniorského turnaja Grand Slam na Wimbledon.

V tom istom roku sa športovec zúčastnil na tenisovom turnaji olympijských hier II. Parabe s Aquile Parasinate Ostapenko vyhral Bronz. Zvýšené výsledky boli zvýšené Elena na tretiu pozíciu klasifikácie s treťou pozíciou vo svojej kariére.

Debutové zápasy v dospelej prehliadke Eleny strávenej v zime v zime v roku 2012, ktorí sa zúčastňujú na niekoľkých malých turnajoch v Estónsku. Rastúce zručnosti umožnilo voľne vyhrať na malé turnaje a dobyť prvý tituly. V tomto čase sa Elena vyskúšala svoju silu v kvalifikácii turnaja WTA v Moskve.

Akumulované skúsenosti nám umožnili postupne stúpať podľa ratingových klasifikácií. V jednom absolutóne sa Elena dlho obmedzila na víťazstvo 10-tisíc, ale v roku 2013 sa tenisový hráč podarilo vyhrať dve 25 tisíc. Jeden z nich - v Estónsku, v páre s Anneti Annette.

Koncom roka 2014 výsledky športovej ocele na úrovni vyššie. V Tashkent, Ostapenko porazil v prvom kole Shahar Peer. Po niekoľkých týždňoch, štvrťfinále 50 tisíc bol pridaný do výsledku v Zhue-Le-Tour, finále 25-tisíc v Poľsku a semifinále 100 tisíc v Poitiers. Séria Úspech Povolený Elena prekonať hranicu v top 200, ten tenisový hráč vzal 165. linka.

Osobitné pozvanie na báze Wimbledonu sa ukázalo byť mimochodom. V prvom kole Elena Hit Carlo Suarez Navarro. Lotyšský športovec využil hranie krízy rivalu a dal pár hráčov za zápas. Bilancia letnej sezóny priniesla dvojité finále na 75 tisíc v ich rešpektovaní a semifinále na parnom turnaji v meste Vancouver. Tam, lotyšský tenisový hráč vyskúšal silu v Aliancii z Kiki Bartens.

Na nás opäť otvorené bolo potrebné hrať kvalifikácie, tentoraz Elena úspešne absolvovala etapu a "urobila svoju cestu" v 2. kole. Ale tam som dal právo ísť do ďalšieho kola Sara Errani.

V máji 2017, Ana Kanyukh stratil Elena Ostapenko - športovec vyhral voliteľné víťazstvo. V zápase s Carolina Wozniacksky v júni 2017, Ostapenko vyhral, ​​ísť do semifinále "Roland Garros". V konečnom dôsledku Elena Ostapenko neočakávane porazila jedného z konzervačiek na pohári Simon Horep, ktorý sa stal prvým zástupcom Lotyšska, ktorý sa mohol dostať do finále Grand Slam a stať sa majstrom v jednom výboji.

O niekoľko neskôr, v septembri toho istého roku, Ostapenko vyhral druhú v kariére jedného titulu WTA v Soule, porazil brazílsky beatris Addy Maya.

V máji 2018, prevádzkový šampión Roland Garros v prvom kole vypadol z turnaja, čím sa získa víťazstvo ukrajinskej Kateriny Kozlovej. Ostapenko stratil právo brániť titulnú šampión.

V tom istom mesiaci sa uskutočnil ďalší veľkolepý zápas: Elena hrala s Maria Sharapova. Predtým sa dievčatá nikdy nestretli na súde. Športovci bojovali 3 hodiny a 10 minút, prognózy boli iné, ale Maria vyhrala v napätom boji.

Napriek sérii víťazstiev na "Umbildon-2018" sa Ostapenko nedostal do finále, berúc porážku z nemeckej Angelica Kerber. O rok neskôr, ten istý turnaj Elena vypadol v prvom kole jednotlivých súťaží.

Veľa šťastia sa usmial na dievčatá v Luxembursku. Tenisový hráč sa stal v roku 2019 šampiónom turnaja, ktorého prize pool presahuje 225 tisíc dolárov, za hodinu bitie vo finále sestry Julia Gerges so skóre 6: 4, 6: 1.

Osobný život

V počiatočnom období sa Elena kariéra v rozhovore okolo diskusie o osobnom živote. Matka podporila jej koncentráciu na šport. Vzhľadom na trvalé zamestnanie a sprostredkovanie, čas na milenci chýbali.

V roku 2017 tenisový hráč udelil hodnosť "rigan rok" a ctihodnosť pre športové úspechy a popularizácia Riga. Prispievanie k titulu môže každý človek, ktorý dosiahol 18 rokov, bez ohľadu na občianstvo a štátnu príslušnosť.

Dňa 8. júla 2018, športovec s rozsahom oslávila západnú väčšinu - 21 rokov. Oleg Miami bol špeciálnym hosťom na dovolenke, účastníkom "hlasu" show, ktorý navštevuje Riga len na spievanie a Blahoželáme Elene. Fotografie z tejto akcie sú zverejnené na oficiálnej stránke Ostapenko v sociálnej sieti "Instagram", ktorý je zastrelený rôznymi obrázkami športovcov z tréningu aj turnajov a plaviek s odpočinkom.

Bolo to odtiaľ, že fanúšikovia sa dozvedeli o prvých vzťahoch Eleny so slávnym futbalovým hráčom Artur Karasauskas. Na jar roku 2020 sa objavila prvá kĺbová fotografia na účte Tennis Player. Avšak po dobu šiestich mesiacov pred tým, že pár už viedli na športových súťažiach.

V tom istom roku zomrel otec celebrít. Šok nemal vplyv na účasť Eleny v turnajoch - podľa nej to bolo ešte ťažšie zostať doma.

Elena Ostapenko teraz

Tenista je teraz tvrdohlavo vyškolený, uvedenie ambicióznych cieľov a sťahovanie ich implementácie.

Začiatok 2021 priniesol Ostapenko emocionálny splash, väčšinou maľoval negatívne. Na turnaji v Melbourne Elena priťahoval pozornosť, žiadala svojho trénera odísť z tribúnu. Potom, čo vyhrala Sarah Errani - taliansky štátnou príslušnosťou.

Časť viny v jeho strate Ukrajinská Elina Svitolina na tom istom turnaji tenisový hráč umiestnený na nespravodlivú prácu systému Hawk-Eye System, ktorým sa lopta vstúpi do dvora.

Na jar sa Elena zúčastnila Miami Open, kde bojoval s lídrom sveta rebríčka, Austrálsky Ashley Barti. Hra trvala 1 hodinu 9 minút, Ostapenko stratil svoj rival, zarábať 65 hodnotení.