Valeria Vasnettova - Životopis, Osobný život, fotografie, Novinky, Biatlete, Foto, Ruský národný tím 2021

Biatlete Valery Vasnettsova je mladý športovec, ktorý neprestane ukázať impozantné výsledky na súťažiach rôznych úrovní. Hardvérové ​​školenie a pokyny trénerov pomohli ruskej žene vstúpiť na globálnu úroveň. Mať v zozname úspechov nie je jednou zlatou medailou, nádej na ruských športoch sa snaží neustále zvyšovať bar.

Detstvo a mládež

Valeria sa narodila 29. mája 1997 v Udmurtovom meste Mozhga. Z mladého veku bolo dievča mobilné dieťa, ale na dlhú dobu nemohol nájsť lekciu pre dušu. Lera už nejakú dobu tancovala, a potom sa vyskúšala hudbu, ale nešla by ju. Verným spôsobom Vasnettsova navrhol učiteľ telesnej výchovy, ktorý si všimol športové schopnosti študenta, ktoré ponúkali Biathlon a nestratil.

Ako neskôr, Biatleti bol priznaný v rozhovore, od prvého tréningu, že pochopila, že našiel jeho volanie. Štúdium v ​​2. ročníku bol budúci šampión vážne vhodný pre každé školenie a vždy pozorne počúval prvého trénera, boli Alexey Fedorovich Korotaev. Pod citlivým vedením učiteľa, dievča trénované do 9. ročníka a potom vstúpil do Izhevianskej školy Biatlon, kde sa pravidelne zúčastnili triedami, kým nebolo doručené školské osvedčenie.

Po v rodinnom kruhu Vasnetov sa rozhodli vstúpiť do dievčaťa Tchaikovského štátneho inštitútu fyzickej kultúry, čo bol dôvodom na pohyb športovca do Perm regiónu. Tam bol podujatie založené na znamení - známy s Innocentom Alexandrovichom Karintsy, ktorý neskôr začal trénovať Biatlete.

Ako neskôr povedal tréner, okamžite videl potenciál v dievčati a na prvom stretnutí si uvedomil, že Valeria bola profesionála v jeho podnikaní a bola naladená na vysoké výsledky. Takže v biografii Vasnetsovaya Biatlon sa presťahoval na profesionálnu úroveň, ktorá jej umožnila vykonávať na medzinárodných súťažiach.

Biatlon

Prvá hlavná súťaže v športovej kariére Vasnetsove sa uskutočnili v sezóne 2015/2016. Na majstrovstvách sveta Biatlon medzi Juniors bol účastník spokojný s ruskými fanúšikmi. 50. majstrovstvá sa konalo v roku 2016, od 27. januára do 2. februára, v Rumunskom Cape Gradishtein. Valeria hovorila v kategórii dievčat a chlapcov až 19 rokov a okamžite vykazoval vynikajúce výsledky.

V pretekoch prenasledovania 7,5 km, Biathlonist obsadil 5. miesto, vzdanie sa 4. pozície s Kartitom Polina Chevnina. Ale v relé 6 km Vasnetsov v tíme s rovnakou Chevninou a Yaroslav, Pervakova vzal 1. miesto, stalo sa zlatým medailom Svetového pohára. Fanúšikovia zistili, že desatiny v jednotlivých pretekoch a sprint sú tiež dobrým výsledkom pre mladých Rusov.

Obnovenie po majstri Svetového pohára sa Vasnettsova naďalej zúčastňuje na súťažiach. Ďalšie miesto pre dobytie Olympusu bolo zimné univerzizácie Ruska - 2016, ktoré sa konali vo februári a marci. Počas tohto obdobia bolo publikum už pozorované konečné súťaže, ktoré sa konali v Saransk. Toto je komplexná športová akcia, ktorá sa koná na rozvoj a propagáciu zimných športov v Rusku.

Valeria hovorila v mene Tchaikovského štátneho inštitútu fyzickej kultúry, v ktorej študoval. Nútor univerzity s ňou v tíme tiež obhajoval Arkady Menshikova, Ksenia Kiseleva a Alexander Povaritsyna. Posledný deň súťaže v zmiešanom relé športovcov porazil zvyšok oponentov, vyhral inštitút 1. miesto a ocenenia vo forme zlatých medailí.

V roku 2017 Vasnettova ukázala vynikajúce výsledky v súťažiach Biatlon. Vo februári sa dievča zúčastnilo Majstrovstvá Európy Junior, v individuálnom závode. V Sprinte si zarobila striebornú medailu, ale šťastie sa zmenilo na prenasledovaciu závodu od športovca, alebo ovplyvnená únava, pretože Valery prišli len 21. rokov.

Ihneď po tom, Biatlete šiel do sveta Biathlon Championship medzi Junior 2017. V závode prenasledovania na trati 10 km, Valery prišiel na cieľovú čiaru najprv, pred konkurentom z Talianska po dobu 10 sekúnd. A v relé s diaľnicou o 6 km Vasnetov, ako súčasť tímu s Christinou, rezanie a Catherine Moshkovka vzali 3. miesto.

Okrem toho, v sezóne 2016/2017, šampión sa zúčastnil na pretekoch Junior Cup IBC. V druhej fáze súťaží, ktoré sa konali v rakúskom osade, Hochfilzenz, ruská žena vzala 1. miesto, rovnaký výsledok na to čakal na sprint av treťom štádiu piestu, ako aj víťazstvo v zmiešanom Relé ako súčasť tímu s Catherine Sannikova, Nikitským piestom a Igorom Malinovským.

V spoločnosti IBU Cup of 2017/2018 pohára, ktorý skončil v polovici januára v nemeckej Arber, Valery vyhral Silver, opustil 1. miesto nórskeho Hilde Fenne. A pred tým, súťažiaci v Lenzerheide v jednom zmiešanom relé, biatleti tiež zaradil 2. miesto. Účasť na európskych majstrovstvách juniorov v roku 2018 priniesla jej zlaté a bronzové medaily, a na majstrovstvách sveta sa podarilo stať sa bronzovým medailónom relé. Na letných súťažiach prechádzajúcich na modernom mieste, ruská žena vzala 1. miesto v prenasledovacom závode.

Neskôr Valery pokračovali vo vlaku tvrdo trénovať, pripravovať pod vedením Andrei Paddan a Sergey Konovalove na sezónu 2018/2019 ako súčasť ruského národného tímu Reserve Dámska. 2. decembra 2018 začal Svetový pohár biatlon novej sezóny, ktorý zahŕňal 9 etáp. Prvé súťaže sa konali v slovinskom Pokluku a na konci marca 2019 v Nórsku.

Prvá závod na majstrovstvách novej sezóny Vasnettovovej sa konala 6. decembra, po ktorej dievča vzalo 13. miesto v individuálnej rase. Keď bola konkurencia dokončená, biatlonista zdieľal prvé dojmy z príchodu televízneho kanála "Match TV TV". Hoci Vasnettsov výsledok bol veľmi rád, Lera pripustila, že trať bol vo veľmi zlom stave, že, samozrejme, zabránil jej vyrovnať sa s cestou rýchlejšie.

Nemáte čas na relaxáciu, ďalší príchod športovec sa dosiahol 8. decembra, to bol sprint 7,5 km, podľa ktorého Ruská žena dokončila 21. decembra. A 9. decembra, v prenasledovaní pretekov na diaľnici 10 kilometrov, šampión prišiel do cieľovej čiary len 31. \ t Ruskí fanúšikovia s dychtivo očakávali pokračovať v súťaži a celá duša bola bolestivá pre krajan.

Osobný život

V Valerovom osobnom živote je Valeria teraz zložená. Dievča sa stretáva s biatlonistom knicky Vladislavom, v súťažiach mladého muža stojí za Kazachstan. Napriek trvalého tréningu a prejavov na majstrovstvách, pár spolu trávi veľa času.

V máji 2018, Vladislav urobil svoj obľúbený ručný a srdcový návrh, ktorý fanúšikovia športovec naučil z jej stránky v "Instagram". Športovec poslal dotyk na sociálne siete, kde si vybral jeden, stojaci na jednom kolene, natiahne svoj milovaný prsteň v zamatovej schránke. Aj keď sa došlo k angažovanosti, Vladislav neurobil svojho manžela Lera, nemajú deti. Valeria v priebehu času vymazala spoločné obrázky z účtu. Teraz o podrobnostiach života mimo športu Vasnetsov uprednostňuje, aby nepovedali novinárom.

Valery Vasnettova teraz

V 20.20h The Athlete pokračoval vo svojej kariére. V januári sa ruská žena zúčastnila súťaží v IZHEVSK. Po týchto súťažiach získal víťaz právo ísť do majstrovstiev Európy. Počas turnaja, pre výsledky týchto dvoch pretekov, Valeria rozdelil vedenie s Natalia Herbulova. Intrigue pretrvával, kým Vasnetov preukázal svoju nadradenosť a začal sa pripraviť na medzinárodný štart.

Avšak, v prvej polovici roka sa Covid-19 pandémia uskutočnila vlastné úpravy plánov ruského biatletu. Vzostupne k ďalším poplatkom, Valeria cítil ochorenia a ponáhľali sa urobiť test pre coronavírus. Výsledok bol pozitívny. Počas ochorenia bol Vasnets sprevádzaný ľahkým výtokom a žiadnym zmyslom pre vôňu.

S relatívne normálnym pohode sa majster nemohol dostať z domu podľa karanténnych pravidiel. Kvalifikačné udalosti sa museli zabudnúť. Ak chcete zachovať formulár, biatlete, po tom, že sa zmenili najťažšie dni, začali trénovať trochu. Pre triedu, Valeria si vybrala alebo skoro ráno, alebo neskorý večer. Výsledkom je, že to viedlo k výsledkom - v pretekoch Sprintu sa konalo na konci roka ako súčasť štvrtej fázy súťaží Ruskej pohára.

Na začiatku roku 2021 sa Vasnetsov ako súčasť ruského tímu Biathlon zúčastnil na poháre IBU v nemeckom Arber. Spolu s Valeriou, Anastasia Goreev, Tatyana Akimova, Anastasia Shevchenko bojovala o víťazstvo. V prvej etape športovcov z Ruska sa podarilo vyhrať, vykazovať dobré výsledky v čase. Vopred určená vzdialenosť bilatnies bola prekonaná za menej ako hodinu a pol, pri použití 15 ďalších kaziet a získanie 1 voľného kruhu.

Druhá etapa pretekov sa stala úspešným pre Ruský národný tím. Tentokrát vyhrali atléti v zmiešanom relé. V osobných úspechoch Valerie v Arber v tejto fáze sa konkurencia objavila ďalšia - 1. miesto v Sprinte je vzdialené 7,5 km. Počas pretekov sa ruská žena prekoná 2 ohňostroje a odovzdal zadanú vzdialenosť za 20 minút.

V rozhovore, Vasnetsov pripustil, že bol rád, že vyhrá skutočnosť, že "podarilo sa strieľať na nulu." To podľa šampióna posilnilo jej silu, dala dôveru. Nasledujúci postup nasledoval po majstrovstvách Európy, na ktorom sa biatlete plánuje bojovať za odmeny v každom novom preteku. A hlavným cieľom športovca sa zúčastnil na majstrovstvách sveta.