Bianca AndReesque - Foto, životopis, tenisový hráč, novinky, osobný život, "Instagram" 2021

Kanadský tenisový hráč Bianca Andreesc je dobre známy milovníkom tohto športu. Dievča opakovane dobylo ocenenia na rôznych majstrovstvách a turnajoch a je členom kanadského národného tímu vo Federačnom pohári. U dospelých tenisu hovorili o nej v roku 2017, po turnaji vo Washingtone, a potom to bolo nazývané prielomom roka, pretože sa podarilo poraziť dve ex-prvé rakety sveta.

Detstvo a mládež

Biografia Bianchi začala v lete 2000 v provincii Ontario, Kanada. Dievča sa narodilo v rodine migrantov, ktorí sa presunuli do inej krajiny z Rumunska. Takmer ihneď po narodení dcéry sa rodina vrátila do svojej vlasti, kde za 7 rokov Andreeka a začal pochopiť AZA tenis. Je pravda, že na tomto budúcom športovcov sa nezastavil, ona skúšala svoju silu v plávaní, gymnastike, korčuľovaní a futbalu.

Po nejakom čase bola Bianca so svojimi rodičmi opäť v Kanade. V Mississogue vstúpila do tenisového klubu a potom sa preložil do centra tenisovej federácie Kanady v Toronte. Potom sa začala zúčastňovať na súťažiach medzi deťmi a dobyť prvé medaily.

Svedectvo o tom je rušné 1. miesto v lesovcov ako turnaj vo Francúzsku, a potom titulný šampión v súťažiach mládeže oranžovej misy. O rok neskôr opakoval úspech v tých istých športových stretnutiach, len ak prvýkrát, čo dievča súťažilo s športovcami mladšími ako 16 rokov, potom boli jej konkurenti mladí muži mladší ako 18 rokov. Zároveň v tom čase sa Bianke ešte nezmizlo 16.

Tenis

Prvý v kariére Andreeska Dospelý turnaj čakal na tenista v roku 2015, potom sa otočila len 15 rokov. A po roku, keď vykonávala v súťažiach cyklu ženského ITF, kde porazil konkurelky v pároch a jednotlivých výbojoch. Na americké otvorené majstrovstvá v tom istom roku dosiahol Bianca semifinále, ale stratil sa víťazstvom Kyle Day.

Nedostal dievča, aby dosiahol 3. mieste v rebríčku ITF medzi juniormi. Na začiatku budúceho roka, ona ukázala rovnaký výsledok v Austrálskom otvorenom šampionáte, keď hral v jednom výboji, ale v páre s Carson Brandine sa stal šampiónom týchto súťaží.

Vo februári 2017 bol AndReesque pozvaný do Kanadského národného tímu. Keď hovoríme o American Federation Cup Group, Bianca porazil všetky súperi, a v poslednej hre priniesol tím rozhodujúci bod v boji proti účastníkom Národného tímu Kazachstanu.

V júni opäť ukázala svoje zručnosti na otvorenom šampionáte Francúzska, čím sa stal veľkým šampiónom väčšieho majstrovstva turnaja helmy. Potom mala ďalší obrat víťazstiev, a podľa výsledkov sezóny, kanadský športovec bol nazývaný kód Tenista v Kanade.

Ďalšia sezóna začala pre dievča s dvoma porazenými v konečnom turnajoch ITF. Ale na jeseň bola rehabilitovaná dvoma víťazstvami v jednom absolutóne a zároveň zlepšil pozíciu v rebríčku, dokončil rok v druhom sto. 2019 začal pre ňu ešte menej úspešne, v otvorenom šampionáte Auckland Andreesca má 2. miesto, prináša len nemeckého Julieza Nemcov.

TRUE, na otvorenom šampionáte Austrálie, stratila a v ďalšom turnaji WTA 125K Series porazil Tatianu Maria v semifináloch a vyhral titul Champion. Potom čakala na úspešný prejav pre kanadský národný tím, hry na Open Championship Mexiko a Premier Turnaj v Miami. Avšak vzhľadom na poranenie ramena, získané na jar roku 2019, sa nepodarilo dostať do hry proti Českej republike.

Osobný život

O osobnom živote športovca málo je známy. Vzhľadom k trvalému času tréningu pre niečo iné dievča takmer chýba. Ale keď stále dokáže odpočinúť, ide do mora, to dokazuje jeho početné fotografie v "Instagram", kde je Bianca zachytená na pláži v plavkách alebo len odpočíva v kruhu blízkych.

Pravidelné športy a meditácie pomáhajú Andreeske na podporu postavy vo forme, hoci jeho hmotnosť nie je známa, s výškou 170 cm, dievča vyzerá štíhly a dotiahne.

Bianca Andreesku

Bianca a teraz aktívne vlaky, pretože sa pravidelne zúčastňuje na turnajoch a snažia sa vždy byť v športovej forme.

V roku 2019 prišla Andreesca prvýkrát vo svojej kariére do konečného turnaja Grand Slam. Na začiatku septembra toho istého roku, dievča vyhrala Serena Williams, vyhral svoj prvý turnaj tohto druhu. Ale na tom kanadský sa nezastaví, a teraz je jeho cieľom vyhrať v konečnom majstrovstvách WTA.