Set Rollins - Fotografie, Biografie, Westler, Știri, Life personală, "Instagram" 2021

Biografie

Ca un copil, Set Rollins era un copil liniștit și spre deosebire de copil, dar nu la împiedicat să facă o carieră în Westling și să devină campionul Universului din 2019.

Copilarie si tineret

Set Rollins sa născut la 28 mai 1986 în Davenport, SUA. Numele real - Colby Lopez.

Băiatul a fost închis, îndrăgostit de muzica rock. În timpul studiilor sale la școală, a început să participe la lupta sub conducerea lui Danny Daniels.

Viata personala

Fetele de restlore erau Zakhar Schreiber și Leuga Schulz, dar relația sa încheiat cu o ruptură. În primăvara anului 2019, atletul a confirmat că a fost găsit cu Becky Lynch. Curând după aceea, ia sugerat iubitul său să devină soția lui.

Misterii vieții personale ale bărbaților au devenit domeniul public când fotografiile sale intime au apărut în rețea.

Restling

Tipul a început o carieră în sport la concursuri în 2005, a folosit aliasul Gixx. Mai târziu, el sa alăturat Asociației Independente de lupte deja sub numele de Tyler Negru. A participat la turneul organizat de Ted Netty, dar în cele din urmă a ajuns la finală.

Vorbind sub numele de negru, un atlet a câștigat campionatele echipei Midwest NWA, pro la Gherrilla și inel de onoare. El a câștigat, de asemenea, titlul de campion mondial conform RoH, care a apărat în mod repetat.

Reprezentanții Organizației WWE, care i-au oferit un contract cu privire la restituțiile mai mici. Atletul a debutat ca reprezentant al mărcii FCW în Bartrele convenționale, pe care a câștigat-o. Mai târziu, el a schimbat pseudonimul pentru a seta Rollins.

După redenumirea FCW în NXT, atletul a devenit câștigător al primului brand din istoria campionatului. El a apărat în mod repetat titlul, dar el la pierdut în timpul bătăliei cu Bigom I.

Rollins a semnat un nou contract și a debutat la WWE. În seria Survivor arată, el sa unit cu DIN EMBLEZ și Romanul Rhines, formând un grup de "scut". Westrele au ajutat să vadă un Punkey pentru a păstra titlul de campion, și mai târziu a provocat rivalii săi. Pentru aceasta, au primit remunerație materială din lupte.

"Shield" a câștigat în mod repetat competiții de echipă. Ei au devenit câștigătorii campionatului brut WWE și au apărat cu succes titlul, dar după trădarea setului, trio sa despărțit. Între roluri și fostul tovarăș din Emblez a început o gazdă, care sa încheiat cu înfrângerea celor din urmă.

În 2015, atletul a participat la campionatul RESTLMANI-31. Pentru a obține titlul câștigătorului, a folosit banii în bancă. După prăbușirea "scutului" a devenit primul trio, care a reușit să cucerească noul titlu campion. Curând setul sa întâlnit din nou cu Rins și Emblez pentru a apăra campionatul. De asemenea, în băiat a participat un rival de lungă durată Randy Orton. Rollins a reușit să supraviețuiască.

View this post on Instagram

A post shared by Seth Rollins (@wwerollins) on

În anul următor, lupta a petrecut mai multe bătălii, luptând pentru dreptul de a rămâne campionul WWE, dar a pierdut titlul din cauza rănirii.

Perioada după recuperare a fost un punct dificil în biografia unui bărbat. A făcut în mod repetat încercări de a returna titlul, dar înfrângerea tolerată.

Numai în 2017 a fost posibil să se întoarcă la forma veche și să înceapă să câștige. A zdrobit rivalii la returnare și "Restlignania-33". Seth a fost, de asemenea, unit împotriva lui Emblez și Rins pentru a revigora "scutul", dar în curând trio a fost spart din cauza rănirii unuia dintre jucători. Partenerul setului a fost Jason Iordan. Împreună au câștigat campionatul brut.

Anul viitor, Wrestler a încheiat o alianță cu un baloom finlandez, dar cooperarea a fost scurtă. O bătălie în cea mai mare rumă Royal a avut loc în care s-au luptat unul împotriva celuilalt și încă doi rivali. Victoria a mers la Rollins, care a fost recunoscut ca un campion intercontinental. Ulterior, el a pierdut titlul de epubruise.

Set Rollins acum

În timpul lui Wrestlemania 35, atletul sa opus lui Brock Lesnar. Clasamentul de încărcare a fost titlul Universului - 2019. El a efectuat o serie de concursuri, ca urmare a devenit proprietarul de două ori al titlului.

Acum, un om continuă să testeze tehnicile de luptă pentru a se pregăti pentru luptele viitoare. Fanii urmăresc viața de resplere în "Instagram", unde sunt publicate știri și fotografii. Rollins deține o formă de sport - cu o înălțime de 185 cm cântărește 95 kg.