Anastasia Shevchenko - Biografia, Wiadomości, Zdjęcie, Życie osobiste, Biathlete, Instagram 2021

Anastasia Shevchenko była przeznaczona, aby stać się gwiazdą biathlonową, ponieważ została wychowana w rodzinie sportowej i już w młodym wieku powstała na narty. Dziewczyna zdołała zadeklarować się, nawet gdy wystąpił na poziomie Junior i nadal podbijaj nowe wierzchołki po przejściu do dorosłego.

Anastasia Shevchenko urodził się 11 czerwca 1999 r. W rosyjskim mieście Omsk. Dziewczyna wzrosła w rodzinie profesjonalnych narciarzy, które wpłynęły na wybór stylu życia. Ale w przeciwieństwie do rodziców, Nastya postanowiła zbudować karierę w biathlonie.

Pierwsze kroki w sporcie profesjonalne Anastazja wykonała pod kierownictwem trenera Tatiana Fedorova. Przez cały ten czas obok gwiazd był starszy brat Alexey, który skierował się i wspierał. Dlatego kiedy facet został wezwany do trenowania w Jekaterynburgu, biathlonista postanowił iść za nim. Zaczęła się uczyć w OWOR Nr 1, gdzie Michail Shishilov stał się jego trenerem.

Po ukończeniu szkoły Szewczenko postanowił kontynuować edukację sportową. Stała się studentem Yekaterinburg Instytutu Kultury fizycznej, gdzie studiował w specjalności "nauczyciela trenera".

Biathlon.

Po raz pierwszy Nastya przyciągnęła uwagi w 2015 r., Kiedy żywo występowała na wszystkich rosyjskich konkursach biathlonów. Wygrała złote medale w sprincie i wyścig o 7,5 km, aw kolejnych latach stał się zwycięzcą na tym turnieju.

Na 17 lat, Shevchenko zajęła 3RD w XIII Zimowy Europejski Olimpijski Festiwal wśród Juniorów, który odbył się w tureckim Erzurum. Już rok później stała się właścicielem nagród Mistrzostw Junior Rosyjskich Biathlon, gdzie złoto wygrał w sprincie i srebro w start masowy.

W tym samym 2018 roku biathlonista poszedł na Mistrzostwa Światowego Juniora, którego wybrano miejsce Estońskie miasto ODEA. W konkursie Celebrity można było przyjść 2nd na podstawie wyścigu indywidualnego, ale nie sprawdził wysokich wyników w innych kategoriach. W przekaźniku znajdowała się w kroku z pokoju nagród, była 7. w wyścigu prześladowań i tylko 23. w sprincie.

W przyszłym roku został zapamiętany przez fanów Anastasii ze względu na medal z brązu, który wygrała w super prokuratury na Mistrzostwach Rosyjskich w Tiumen. Nawet wtedy, eksperci sportowi i autokary prowadzili dziewczynę do chwały gwiazd biathlona, ​​a ona była w stanie usprawiedliwić oczekiwania.

W 2020 r. Athlete stał się członkiem Mistrzostw Świata Juniorów w Szwajcarii, w oparciu o wyniki, których stał się właścicielem 3 nagród i zabezpieczył rosyjską drużynę narodową 1 miejsce w zakresie miejscach medalowych. Anastasia Khaliullina, Anastasia Gorreev i Alina Kudisov, którzy razem, z którymi wygrała srebro, stał się partnerem Nastyi. Później biathlete przyznał, że podczas strzelania z pozycji stojącej z nim było zamieszanie: Lód utknął w Dietopstrze, ponieważ o której godzinie musiał stracić i zrobić dodatkowy strzał.

Ale po wynikach sprintu gwiazda ma długotrwałe złoto. Ale tutaj nie było to bez incydentu, ponieważ trenerzy utknęli i zapomniali o satysfakcjonującym, więc rosyjscy sportowcy pozostali z wyprzedzeniem. Shevchenko udało się wspiąć się po piedestale dopiero po wyścigu prześladowania, gdzie również stała się liderem.

Ale Nastya nie zatrzymała się na dotarciu i wkrótce znów pokazała się w Mistrzostwach Juniorów Europy w Hochfilzen, gdzie stał się trzecim w Sprincie, dając tylko przedstawiciel Ukrainy Catherine Bech i Frenchwoman Laura Buko. Potem gwiazda zdecydowała, że ​​chce kontynuować konkurowanie na poziomie dorosłym. Shevchenko wzmocnił jej ambicje ze srebrnym medalem, podbite podczas wyścigu sprintu w filiżance rosyjskiej.

Życie osobiste

Celebrity nie reklamuje szczegółów życia osobistego, wolą skupić się na osiągnięciach sportowych. Według informacji z otwartymi źródeł znajduje się z biathlonistą Cyril Bahin.

Anastasia Shevchenko teraz.

Rok 2021 rozpoczął Anastazję z pewnej wydajności w Pucharze Ibu w Niemieckiej Arber, gdzie Rosjanie wzięli wszystkie miejsca na piedestale po wynikach sprintu. Złoty medal wygrał Tatyana Akimov i Silver - Valery Vasnetsova. SHEVCHENKO zakończyło 3rd, pokonała odległość 7,5 km w 22 minutach i 53 sekund z czystym fotografowaniem, który zapewnił go z brązem.

Teraz Biathlete ciężko trenuje, aby zadowolić fanów z nowymi osiągnięciami. Udziała z nimi sukces na stronie w "Instagramie", gdzie publikuje zdjęcia i filmy.