Lily Vasilyeva - Biogrāfija, jaunumi, foto, personīgā dzīve, slēpotājs, slēpju sacīkšu, Pasaules kausa 2021

Biogrāfija

Lily Vasilyeva sāka slēpot pusaudžu un pavadīja gadus, lai gūtu panākumus. Viņa ieguva atzinību Krievijas sacensībās, un 2021. gadā pirmo reizi saņēma iespēju iepazīstināt valsti pasaules čempionātā.

Bērnība un jaunieši

Lilija Leonidovna Vasiljeva parādījās 1994. gada 3. maijā Mozhga pilsētā, Udmurtijā. Meitene tika audzināta sporta ģimenē, viņas vecāki brāļi tika cīnījās, bet vēlāk nolēma koncentrēties uz karjeru.

Slēpot, Lilija piecēlās pateicoties savam draugam, kas aizveda viņu ar viņu uz "pavasara" bāzi. Slavenība palika priecīga par apmācību un nolēma veltīt sevi šāda veida sportam, ko vecāki tika atbalstīti. Viņa tuvojās sagatavošanai atbildīgi, strādāja katru dienu neatkarīgi no laika apstākļiem, un tas galu galā palīdzēja sasniegt augstumus.

Slēpju rase

Pirmo reizi slēpotājs vērsa fanu uzmanību 2010. gada beigās, kad tas parādījās visu Krievu sacensībās starp 17-18 gadu sportistiem Syktyvkar. Viņa kļuva par bronzas medaļu individuālā sacīkstēs ar bezmaksas stilu 7,5 km. Tad meitene veiksmīgi veica Krasnogorskā, kur viņa kļuva par 1. sacensībās 7,5 km pēc klasiskās stila un 3. ierašanās 5 km - bezmaksas. Turpmākajos gados slavenība regulāri aizņēma balvas savā vecuma kategorijā šajā turnīrā.

Vēl viens būtisks sasniegums Biogrāfijā sportista bija uzvara komandā Sprint pie Krievijas čempionātiem. 2015. gadā viņa pirmo reizi uzvarēja Universiade medaļu, pēc tam, kad 3RD ieradās 5 km attālumā no klasiskā stila.

Nākamajā gadā Vasilyeva parādīja sevi pie Krievijas čempionāta starp slēpotājiem 21-23 gadu Rybinskā. Viņai izdevās uzvarēt bronzas individuālā sacensībā 10 km klasiskajā stilā un sudrabā Sprint brīvajā stilā. Bet, lai parādītu, ka mans labākais rezultāts sportists varētu tikai tad, kad es kļuvu par Universiada-2017 locekli Kazahstānā.

Lilijas turnīrs nebija sagatavots kā daļa no Krievijas nacionālās komandas, bet pats, mājās Udmurtiijā. Kvalifikācijas posmā viņa paņēma 4. vietu klasiskajā sacīkstēs par 15 km, bet pēc ierašanās Almaty, viņa devās uz formas virsotni un izdevās apiet konkurentus uzreiz vairākās disciplīnās. Slēpotājs papildināja cūciņa bankas balvas ar zelta medaļām relejā, individuālā rase un masas sākums, kā arī sudraba krāsas un sprinta klasiskā stilā.

Pēc tam, Lilija kļuva par zvaigzni savā dzimtajā zemē un vēlamo viesi intervijā. Viņa atzina, ka viņa ir konfigurēta, lai uzvarētu, bet negaidīju tik vairākus apbalvojumus. Vecāki, kas to sauc gandrīz pirms katra konkursa atbalstīt to, lai atbalstītu sportista panākumus.

2018. gadā Vasiljevā tika piešķirts starptautiskās klases sporta maģistra virsraksts, bet atkal, lūdzu, fani ar balvu vietām viņa varēja tikai gadu vēlāk. Slēpotājs atzīmēja vairākas balvas Krievijas kausa posmos, kā arī uzvarēja sudraba slēpošanas sacīkstēs 10 km pēc klasiskā stila visās Krievijas sacensībās.

Tajā pašā bagātībā ar uzvaru valsts sacensībās, nākamais gads tika izdots. Bet galvenajos starptautiskos turnīros slavenības bija daudz mazākas. Viņa atkārtoti nokavēja iespēju nokļūt pasaules kausa izcīņā, un kauss parādīja viduvēju rezultātus. 2020. gadā, par šo konkursu, krievu sieviete aizņēma 34. vietu masas sākumā.

Personīgajā dzīvē

Slavenību personīgā dzīve ir veiksmīgi attīstījusies, viņa ir laimīga attiecībās ar Ravil Valiahmetov. Sportistu priekšnieks ir iesaistīts arī slēpot, viņš bieži atbalsta meiteni sacensībās.

View this post on Instagram

A post shared by Лиля (@lilickavasilek)

2019. gada sākumā Vasiljeva dalījās ar Instagram konta abonentiem jaunā gada fotoattēlā, kurā viņa tika notverta kopā ar mīļoto un mazu bērnu. Publicēšana Lilija izvēlējās atstāt bez komentāriem.

Lilija Vasiliev tagad

2021. gada sākums bija izcils sportistiem veiksmīgai. Janvārī, tā kļuva par Continental Cup partiju Baltkrievijas Raubichi, kur viņš ieradās trīs uzvarētājus sprintā un slēpošanas sacīkstēs 5 km. Pēc tam, Lilija parādījās visu Krievijas sacensībās Krasnogorskā, atzīmējot 3.vietu Sprintā un 2. vietā - individuālā sacensībā 10 km.

Bet īpaši spilgti slēpotājs, kas tika veikts Austrumeiropas kausā. Viņa kļuva par uzvarētāju uzreiz 3 disciplīnās: Sprintā, individuālā rase un masveida sākt bezmaksas stilu. Drīz pēc tam kļuva zināms, ka slavenība kļuva par daļu no Krievijas nacionālās komandas pasaules čempionātos Vācijas Oberstdorfā.

Tagad Vasilijs ir gandrīz apmācīts, lai uzlabotu rādītājus un iekarotu jaunas virsotnes. Atpūtieties meitene parasti pārvalda tikai maijā. Viņa dod priekšroku izlaistajam laikam braucienos uz vecākiem un atpūtu ar ģimeni.