Nikita Nagorno - nuotrauka, biografija, gimnast, pasaulio čempionas, naujienos, asmeninis gyvenimas 2021

Biografija

Rusijos sportininkas Nikita Nagorno yra tarptautinės klasės sporto magistras, taip pat daugelio pasaulio čempionas daugelyje sporto gimnastikos. Jis laimėjo čempionatą Europoje ir buvo "Rio" olimpinių žaidynių nugalėtojas, atliekantys sudėtingus elementus ant barų, nemokamų pratimų ir palaikančių šuolių.

Vaikystė ir jaunimas

Nikita Vladimirovich Nagorno gimė 1997 m. Vasario 12 d. Rusijos Federacijos pietuose, Rostovo-On-Don.

Beveik nieko nekalbant apie ankstyvą profesinės gimnastikos biografiją, nes jo vaikystė buvo skirta sportui.

Įregistruota atletiniame skyriuje, o tada į Olimpinio rezervo mokykla, jaunas žmogus neturėjo laiko žaisti draugų kompanijoje. Tik kartais jis praleido laiką su seneliu, buvusiame darbuotoju "irklavimo kanalu", todėl jie vaikščiojo palei Don, skrudintų kebabų bankai ir dalyvavo žvejyboje.

View this post on Instagram

A post shared by Никита Нагорный (@nikushkarus) on

2000 m. Vidurio, dirbantys pagal vietinių trenerių viršų, Nikita pradėjo rodyti rezultatus ir nusprendė pereiti prie Maskvos. Tapo Olga Skypurenko studentu, taip pat Vladimiro Fudimov ir Anatolijos Relin, berniukas parodė gebėjimą ir netrukus pateko į jaunimo komandą.

Pirmieji rimti laimėjimai Kalnornonaa, kurio augimas buvo 168 cm, o svoris dėl dirbančių raumenų pasiekė 70 kg, tapo bronzos medaliu Rusijos jaunimo čempionate, taip pat dalyvavimą Europos čempionate, kur jis Malonu su artimais ir mentoriais su vienu auksu ir vienu sidabru.

Asmeninis gyvenimas

2018 m. Praėję lygiagrečią paslaugą Romgverdijoje, Nikita surengė asmeninį gyvenimą. Jo žmona ir lojaliausias ventiliatorius tapo Daria Spiridonovu, kuris sutiko su vestuvėmis, kuri buvo pristatyta sportininkui maloniam siurprizai.

Dabar sutuoktiniai kartu atlieka varžybose ir iki profesinės karjeros pabaigos neplanuoja vaikų. Bet Nagory pradėjo pasirengti būsimam šeimos papildymui ir atidarė savo verslą, prisijungdamas prie verslininkų bendrovės.

Gimnastika

Suaugusiųjų karjera Nikita Nagorno prasidėjo kaip metropolinės komandos dalis, iš kurios po puikios kalbos buvo pakviestos į nacionalinę komandą. Nuo 2010 m. Vidurio pradėjo nuolat vykdyti tarptautiniu lygiu, tapdamas Europos čempionu ir taurės nugalėtoju keliose konkursų programos tipuose.

2016 m. Dėl gimnastikos sąmatų Rusijos komanda laimėjo auksą žemyno čempionate, o tada jauni žmonės tapo "Olympiad" sidabro nugalėtojais, kuri nuo rugpjūčio 6 d. Iki rugpjūčio 16 d.

Šio produktyvaus ir sėkmingos Nikita sezono nacionalinei komandai, dėl didelės žalos tam tikrą laiką nukrito iš kovos. Ir 2017 m. Viduryje jis gerai kalbėjo ant barų ir laimėjo bronzą į Europos čempionatą, tada įdarbintų taškų, tapo šalies taurės savininku.

Pasaulio čempionatas buvo nepavyko Rosovchanina per šį laikotarpį, nes jis kelis kartus nukrito kvalifikaciniame etape. Bet, atkurti formą į tarptautinį turnyrą, kur prizas, pavadintas Michailo Voronin buvo žaidžiamas, Kalnų susidoroti su visų pratimų rūšių ir gavo aukso ir sidabro medalius.

2018 m. Paspaudus 20 geriausių pasaulio kvalifikacijų, kaip dalis Nikita planetos čempionato nacionalinės komandos dalis tapo antra bendroje komandoje. Ir atskirame finale visapusiškam, jis paėmė trečiąjį žingsnį podiumo, suteikiant kelią Kinijos Xiao Zhotane ir Rusijos Arthur Dalaloyan.

Nikita Nagorno dabar

2019 m. "Rosovchannina Nikita Nagornochny", taip pat visai Rusijos nacionalinei komandai, tapo triumfų ir pergalių laiku. Ginant geriausio nacionalinio sportininko pavadinimą vykdant lygiagrečias juostos, gimnast su likusia programa ir gavo bilietą į pasaulio čempionatą.

Atstovai iš 16 šalių dalyvavo pirmame 49-ame čempionate, vykusiame rudenyje Vokietijos Štutgarte. Dėl Rosovchanno pastangų komanda ėmėsi aukso visame pasaulyje, šį kartą niekas nesuteikia japonų ar kinų.

Nikitos keitimui taip pat gavo didžiausią apdovanojimą, sidabro nugalėtojo arthur Dalaloyano kilmę visuose šonuose ir taškuose, o po to, kai jis vėl tapo aukso savininku. "Instagram" buvo nedelsiant išdėstyta laimingo sportininko nuotrauka.