Matteo Berrettini - nuotrauka, biografija, asmeninis gyvenimas, naujienos, teniso žaidėjas 2021

Biografija

Matteo Berrettini pradėjo žaisti tenisą nuo 4 metų. Klirensas ir atkaklumas padėjo jam tapti sporto žvaigždė ir patekti į viršų 20 ATP.

Vaikystė ir jaunimas

Matteo Berrettini gimė 1996 m. Balandžio 12 d. Romoje, Italijoje. Kartu su broliu Yakopo, kuris taip pat tapo profesionaliu sportininku. Yra mažai apie ankstyvą čempionų biografiją. Jis pradėjo mokytis teniso, kai jis buvo 4 metai ir greitai pasiekė aukštus rezultatus.

Asmeninis gyvenimas

Ilgą laiką tenniologo asmeninis gyvenimas išliko paslaptis gerbėjams. Tačiau 2019 m. Teniso toniko naujienos pasirodė naujiena, kurią Berrettini randama su Ayla Tomlyanovich - buvusi mergina Nick Kirozh. Pora surengė bendrą vakarienę Niujorko restorane, tačiau sportininkas nekomentuoja santykių.

Jo laisvalaikiu jaunuolis apsilanko futbolo ir krepšinio rungtynėse. Jis serga Lebron James ir Fiorentina komandai.

Tenisas

Berrettini debiutavo 2013 m. Dėl ateities Italijos F21, kur nugalėjo. Jau po metų, sportininkas nusprendė išbandyti galią "Challenger" turnyre filmas, bet prarado Dustin Brown. Kitais metais jaunuolis, praleistas mokymui ir gerinant įgūdžius.

2015 m. Kovo mėn. Teniso žaidėjas pasirodė dėl ateities Turkijos F11, kur laimėjo Miki Yankovich. Jis pasiekė ketvirtfinalą, bet jis davė kelią Edward Emerein dviejuose rinkiniuose. Per tą patį mėnesį Matteo dalyvavo dvigubame turnyre su Filippo Baldi, su kuriuo ji laimėjo čempionatą. Jis atnešė sportininką, kad pasiektų ATP reitingą, kur jis paėmė 1674-ąją padėtį.

Per metus jaunuolis dalyvavo įvairiais sėkmės turnyruose, tačiau jis turėjo pertrauką dėl kelio traumos. Tik 2016 m. Rugsėjo mėn. Berrettini grįžo į konkursą ir iš karto laimėjo ateities Italijos F27 turnyrą poroje su Jacopo Stephanini. Tada tenisininkas buvo atliktas ant Challenger Brescia, kur jis įveikė Tommy Robread, bet jis davė kelią į Luke vonią. Jau sezono pabaigoje, perspektyvus žaidėjas pakilo į 435 vietą ATP.

Po Matteo pasiekė 264-ąją reitingo liniją ir įžengė į viršų 300, jis padarė debiutą ATP raundo, bet pirmame etape Fabio fotini prarado. Tada jis dalyvavo Challenger San Benedetto, kur jis laimėjo pagrindinį prizą. Rezultatas leido jam šokinėti iš karto po kelių pozicijų, o po turnyro Stambule uždarykite sezoną 135-ojoje vietoje.

Australijos atviro čempionato metu teniso žaidėjas prarado lemiamą turą, tačiau sugebėjo patekti į pagrindinį didesnio šalmo turnyro tinklą. Jau pirmame raunde jis buvo išjudintas Adrian Mannarino. Po to, sportininkas pasirodė Šveicarijos čempionate, kur pirmasis pavadinimas ATP po pergalės per Roberto Bautoy Agutes buvo laimėjo.

Tais pačiais metais Berrettini debiutavo Wimbledon turnyre, kur jis nugalėjo Jack Nau, bet JAV atvirame čempionate buvo nugalėtas. Nepaisant nuostolių, sportininkas sugebėjo užbaigti sezoną 54-ojoje pozicijoje.

2019 m. Antrajame antrajame pavadinime atvežė dešimtmečio pavadinimą po pergalės per Philip Kraminovich atviru čempionate Vengrijoje. Tarptautinio Bavarijos čempionato metu jis davė kelią į krikščionišką Garin.

Kita pergalė vyko Alexander ZvereV atviru čempionate Italijoje. Trofėjų grandinė tęsėsi Wimbledon turnyre, kur Matteo atvyko į 1/8 Didžiojo šalmo ir davė pergalės Roger Federer. Tada, dėka Gael Montfio laimėjimo, italų atėjo į didelės skrybėlės pusfinalius, bet Rafaelis buvo išjudintas.

Matteo Berrettini dabar

2019 m. Rugsėjo mėn. Teniso žaidėjas lankėsi Rusijoje dalyvauti atvirame čempionate Sankt Peterburge. Jis sėkmingai nugalėjo konkurentus, bet galų gale jis davė kelią į Herra Gerasimovą. Tų pačių metų spalio 14 d. Berrettini pakilo iki 11-osios ATP reitingo pozicijos.

Dabar Matteo ir toliau mokosi. Ventiliatoriai stebi savo sėkmę "Instagram" puslapyje, kur skelbiami naujienos ir nuotraukos. Jaunas žmogus bando išlaikyti sporto formą - padidėjo 196 cm sveria 90 kg.