Denis Shapovalov - nuotrauka, biografija, naujienos, asmeninis gyvenimas, tenisas 2021

Biografija

Denis Shapovalov - Kanados teniso žaidėjas, kuris sugebėjo pritraukti ekspertų ir analitikų dėmesį. Jaunasis sportininkas iki 18 laimėjo prestižinę "metų pažangą" ir "rytoj žvaigždė", taip pat tapo "Junior Wimbledon" nugalėtoju.

Vaikystė ir jaunimas

Tai, kad Denis biografija yra viena iš būdų ar kita, bus susijusi su sportu, tai buvo aišku nuo jo išvaizdos momento. Sūnus Tessa Shapovalova, Teniso pirmininko pavaduotojas tenisas, turėjo eiti į tėvų pėdsakus. Berniuko tėvas profesionaliai užsiima tinkliniu. Rusai pagal tautybę, jie persikėlė į Izraelį. Berniukas gimė 1999 m. Balandžio 15 d. Tel Avive.

Šeima persikėlė į Kanadą, kai nebuvo vaikų ir metų. Shapovovo turi vyresnysis brolis Yevgeny, o iš pradžių tėvai buvo labiau užsiimantys jo sporto plėtra. Bet kai Denis prisijungė prie mokymo, tapo aišku, kad jaunesnio sūnaus potencialas yra daugiau.

Pirmą kartą profesionaliame teisme jis atsidūrė per 5 metus. Jo treneris buvo motina. Tessa išlaikė savo įgūdžius ir žinias. 8 metus ji veikė kaip mentorius, moko jaunus žmones įvairiais būdais ir metodais. Motinos dėka vaikinas puikiai valdo vieną ranką Beckhead, kuris ekspertai tai vadina vizitine kortele.

Asmeninis gyvenimas

Sportininkas nėra vedęs ir nenori plisti apie PASIA buvimą ir asmeninio gyvenimo niuansus apskritai. Denis yra laimingas dalintis su nuotraukų ir vaizdo įrašų, kurie skelbia socialinių tinklų gerbėjais. Asmeninė sąskaita vaikinas "Instagram" yra pakartoti su momentiniais vaizdais iš teismo, atsipalaiduoti su žinomomis ir profesionaliomis nuotraukomis teniso žaidėjų.

Denis mėgsta keliauti ir praleisti laiką draugams. Periodiškai jis bendradarbiauja su modeliavimo agentūromis ir įvairiais prekių ženklais kaip ambasadora.

Shapovovov augimas yra 185 cm, o svoris yra 75 kg.

Tenisas

Profesinė karjera Shapovalova prasidėjo "Junior Us Open turnyre". Kalbėdamas duete su Felix Auger Allasim, jaunas žmogus tapo nugalėtoju. Jis pateko į jaunimo nacionalinę Kanados komandą ir laimėjo Davio taurę. Sėkmės nepaliko vaikino. Kitą sezoną jis pasiekė jaunesniųjų varžybų "Roland Garros" pusfinalius ir tada tapo taurės nugalėtoju Rohamptone. Shapovalovas taip pat sugebėjo užkariauti pagrindinį "Junior Wimbledon" apdovanojimą ir pasiekė galutinį konkurso galutinę bendrovėje su partneriu Felix Azhez-Allasim.

2016 m. Denisas pradėjo veikti kartu su suaugusiųjų sportininkais ir nepriėmė kvietimo dalyvauti Australijos atviroje jaunimo konkurse. Vaikinas pasirinko galimybę atlikti ITF. Iš 4 turnyrų, Shapovalovas išėjo su 3 pergalėmis ir tais pačiais metais pradėjo žaisti balandžio turnyruose.

Vašingtone jis prarado priešininką, o Toronte sugebėjo nugalėti triumfą per Nick Kirosom, kuris buvo įtrauktas į viršų 20 teniso pasaulyje. Apšviečiant 2 rytojoje Grigor Dimitrovo, Kanados sutelkė į varžovą. Jis pasirodė 2 kartus ketvirtfinaluose ir netgi sugebėjo įsilaužti į pusfinalius. Tada jis debiutuoja į Davio taurės konkursą. Kalbėdamas prieš Čilės komandos priešininką, Denis patyrė fiasko.

2017 dėl Shapovovov pradėjo nesėkmingai. Metai prasidėjo bauda ir techninis pralaimėjimas nacionalinės komandos rungtynėse. Be to, teniso žaidėjas laimėjo pirmąjį "Challenger" sporto karjerą. Kitoje Konkurencijoje Meksikoje jis pasiekė galutinį, tačiau nesilaikė priešo. Vos per 3 mėnesius dalyvavo 7 turnyruose ir niekada nesikreipė į 1 turo nugalėtoją. Nepakankama grupė baigėsi Londone, kur 2 rungtynės laimėjo pagal ATR Shapovalov ir 1-ąjį etapą, buvo surengtas, iš Tomash baimish.

Iš 3 iššūkių, praleistų Kanadoje, vaikinas laimėjo tik pirmąjį. 3-ame, jis prarado Aleksandro Zverev. Denis taip pat davė kelią į meną gimęs chorichas. Kaip dalis JAV atvira, jis laimėjo 6 susitikimus ir pirmą kartą nuvyko į 4-ąjį turnyrą didesnio šalmo turnyro. Ir nors tolesnės rungtynės nebuvo ypač sėkmingos Shapovalovui, jis uždarė sezoną patekdamas į pirmąjį šimtą teniso žaidėjų pasaulyje. Jaunas žmogus paėmė 51-ąją vietą reitingo.

Kitais metais nebuvo įmanoma papildyti "Piggy Bank" su trofėjais. Denis atsisakė dalyvauti ateities sandoriuose ir iššūkiuose turnyrų balandžio mėn. Pradedant nuo fiasko Brisbane, Oklando, Acapulco ir Indijos šulinių, Shapovalovo reabilituotas, vyksta į antrąjį turą. Tada jis laimėjo 6 žaidimus Majamyje ir Delje-paplūdimyje. Perėjimas prie žemės dengimo atnešė 2 pralaimėjimą, bet ir 4 pergales Ispanijos teritorijoje. Pamiršote sportininką su ilgu priešininku, Aleksandru Zverev. Apšviesti ir rungtynėse su Rafael Nadal.

2018 m. Baigė 27 reitingų pozicijos pasiekimą. Teniso žaidėjas išlaikė rodiklius, nors jis negalėjo jų tobulinti. Jis sugebėjo eiti į 3-ąjį Australijos atvirą ir puikiai parodyti save Roterdame, o tada Indijos šuliniuose. Vėliau 13 rungtynių, sportininkas atliko geriausiu būdu, prarandant iš jų 10. Ir rudenį laimėjo pirmąjį Balniją į Stokholmo turnyrą.

2019 m. Denis laimėjo ATR rungtynes, kovojant su Audito Rūmais su Daniel Evans. Suporuotas išleidimas, jis dažniausiai praleido duete su Rohan Bopannaya. Vaikinai tapo "Stuttgart" finalininkais ir pasiekė atviro čempionato pusfinalius. Atvirame čempionate JAV, sportininkai atsidūrė trečiame etape, tačiau nuskrido iš konkurso. Atstovaujant Nacionalinės komandos Kanados interesams, kuris pirmą kartą pasiekė Pasaulio grupės galutinį Davio taurės, Shapovovov ir Avasimsim galutinis, davė kelią į Ispanijos nacionalinę komandą.

Denis Shapovovov dabar

Dvigubai rungtynėse Duete su Rokhan, Bopan Kanados ištraukė pergalę nuo Continma Henry ir Strofa Yana Lennard. Odane 2020 m. Vasario mėn. "AP Croat Croat Convert" raunde Marina Chilic, vėliau Denis Shapovovov prarado Aleksandro Bagelik galutiniame.

Dabar vaikinas tęsia mokymą pagal Michailo pietus ir motiną, kuris vis dar veikia kaip jo mentorius. Sportininkas ruošiasi naujiems konkursams.