Lily Vasileva - biografija, naujienos, nuotrauka, asmeninis gyvenimas, slidininkas, slidinėjimo lenktynės, Pasaulio taurė 2021

Biografija

Lily Vasiljeva pradėjo slidinėti paauglystėje ir praleido metus sėkmingai. Ji laimėjo pripažinimą Rusijos konkursuose, o 2021 m. Pirmiausia gavo galimybę pristatyti šalį Pasaulio čempionatuose.

Vaikystė ir jaunimas

Lily Leonidovna Vasilyeva pasirodė 1994 m. Gegužės 3 d. Mozhga, Udmurtia mieste. Mergina buvo iškelta į sporto šeimos, jos vyresnio amžiaus broliai buvo kovojo, bet vėliau nusprendė sutelkti dėmesį į karjerą.

Slidinėjimui, lelija atsistojo dėka savo draugui, kuris paėmė ją su juo į "pavasario" bazę. Įžymybė išliko malonu mokyti ir nusprendė save skirti tokio tipo sportui, kuriuos tėvai buvo palaikomi. Ji kreipėsi į pasirengimą atsakingai, dirbo kiekvieną dieną, nepriklausomai nuo oro sąlygų, ir tai galiausiai padėjo pasiekti aukštį.

Slidinėjimo lenktynės

Pirmą kartą, slidininkas atkreipė gerbėjų dėmesį 2010 m. Pabaigoje, kai jis pasirodė ne visi Rusijos varžybose tarp 17-18 metų sportininkai Syktyvkare. Ji tapo bronzos medaliu individualioje lenktynėse su laisvo stiliaus 7,5 km. Tada mergaitė sėkmingai atliko Krasnogorske, kur ji tapo pirmuoju lenktynėse 7,5 km klasikiniu stiliumi ir trečiuoju 3 km - nemokamai. Vėlesniais metais, garsenybė reguliariai užėmė prizus savo amžiaus kategorijoje šiame turnyre.

Kitas reikšmingas pasiekimas sportininko biografijoje buvo pergalė komandos sprint Rusijos čempionatuose. 2015 m. Pirmiausia ji laimėjo UniversiaDe medalį, po to, kai 3 km nuo klasikinio stiliaus.

Kitais metais Vasileva pasirodė Rusijos čempionate tarp slidininkų 21-23 metų Rybinske. Ji sugebėjo laimėti bronzą individualioje lenktynėse už 10 km klasikinio stiliaus ir sidabro į sprinto laisvą stilių. Bet norėdami parodyti savo geriausius rezultatus sportininką tik tada, kai tapau UniversiaDe-2017 nariu Kazachstane.

Lilia turnyras nebuvo parengtas kaip Rusijos nacionalinės komandos dalis, bet savo, namuose Udmurtia. Kvalifikaciniu etapu ji paėmė ketvirtą vietą klasikinėje rasėje 15 km, bet po atvykimo į Almatą, ji nuėjo į formos piko ir sugebėjo apeiti varžovus vienu metu keliose disciplinose. Slidininkas papildė Piggy banko apdovanojimus su aukso medaliais relėje, individualioje lenktynėse ir masės pradžioje, taip pat sidabro dažų ir sprinto klasikinio stiliaus.

Po to lelija tapo savo gimtosios žemės žvaigžde ir norimu svečiu pokalbyje. Ji pripažino, kad ji buvo sukonfigūruota laimėti, bet nesitikėjo tokio apdovanojimų. Tėvai, kurie jį vadina beveik prieš kiekvieną konkursą, kad galėtų remti sportininko sėkmę.

2018 m. Vasilyeva buvo apdovanota tarptautinės klasės sporto magistro studijomis, tačiau vėl prašome gerbėjų su prizų vietomis, kurias ji galėjo vėliau. Slidininkas pažymėjo keletą apdovanojimų Rusijos taurės etapuose, taip pat laimėjo sidabro slidinėjimo lenktynėse už 10 km klasikiniu stiliumi visuose Rusijos varžybose.

Tame pačiame turtingame pergalėje dėl nacionalinių konkursų, kitais metais buvo išduotas. Tačiau pagrindiniuose tarptautiniuose turnyruose įžymybės buvo daug mažesnės. Ji pakartotinai praleido galimybę patekti į taurę pasaulio taurės, o taurė parodė vidutiniškus rezultatus. 2020 m. Dėl šio konkurso Rusijos moteris pradėjo veikti 34-ą vietą.

Asmeninis gyvenimas

Įžymybių asmeninis gyvenimas sėkmingai sukūrė sėkmingai, ji yra laiminga santykiuose su Ravil Valiahmetov. Sportininkų viršininkas taip pat užsiima slidinėjimu, jis dažnai palaiko mergaitę konkursuose.

View this post on Instagram

A post shared by Лиля (@lilickavasilek)

2019 m. Pradžioje Vasileva pasidalino su "Instagram" paskyros abonentus Naujųjų metų nuotrauka, kuriai ji buvo užfiksuota kartu su mylimu ir mažu vaiku. Lily nusprendė palikti be komentaro.

Lily Vasiliev dabar

2021 m. Pradžioje buvo neįvykdyti sportininkai. Sausio mėnesį jis tapo šalimi kontinentinio puodelio Baltarusijos Raubichi, kur jis atvyko į tris nugalėtojus sprint ir slidinėjimo lenktynėse už 5 km. Po to "Lily" pasirodė visuose Rusijos konkursuose Krasnogorske, pažymėdamas 3 vietą "Sprint" ir antroje - individualioje lenktynėse už 10 km.

Bet ypač ryškiai slidininkas, atliktas Rytų Europos taurėje. Ji tapo nugalėtoju vienu metu 3 disciplinose: sprint, individuali lenktynės ir masės pradeda nemokamą stilių. Netrukus po to tapo žinoma, kad garsenybė tapo Rusijos nacionalinės komandos dalimi Pasaulio čempionatuose Vokietijos oberstdorf.

Dabar Vasilyev vargu ar moko pagerinti rodiklius ir užkariauti naujas viršūnes. Atsipalaiduokite mergina paprastai valdo tik gegužės mėnesį. Ji nori praleisti išleistą laiką kelionėms tėvams ir poilsiui su šeima.