Tamara voronin - életrajz, hírek, személyes élet, biatlon, világbajnokság, fotó, "Instagram" 2021

Életrajz

Tamara voronin a fiatal korból megszokta a nehézségeket, mert a sportot magukra választotta, amelyben nincs gyengeség. A kitartás és a célzásnak köszönhetően a lány képes volt a magasságai a Biatlon-ban, és meghódíthatja a közönség szívét.

Gyermekkor és ifjúság

Tamara Igorevna Voronina 1985. július 8-án született Kamensk-Uralsky orosz városában. A korai életkorból származó lány érdekelte a sportot: kosárlabdázott, Taekwondo elkötelezte magát, de a körökben sokáig visszatartották. Már az 5. fokozatban a biatletek mennyisége a köteten felfedezett. Miután megtudta, hogy a szekció részt vett az osztálytársai, az iskoláslány úgy döntött, hogy megpróbálja a kezét, és hamarosan elkezdett dolgozni Vasily Chezzov irányítása alatt.

Ahhoz, hogy bajnok legyen, Voronina kellett mennie a sípálya, megtanulhatja, hogyan kell lőni. A 9. évfolyam után nehéz döntést hozott, hogy elhagyja az őshonos városot, hogy tanulmányozza a Jekatyerinburg Olympic Reserve 1.-oltartalmát. A szeretteivel való engedély nehéz volt, de a lány továbbra is meglátogatta a szülőket és az első edzőt, A Biatlon szekció, képes volt hűséges barátokat szerezni, akik megosztották érdeklődését a sport iránt.

Mint más sportolók, Tamara arra gondol, hogy a versenyképes karrier befejezése után készül a coaching munka. A sporthoz kapcsolódó oktatást szerzett. A lány belépett az Ural Állami Fizikai Kulturális Egyetemen a Speciality "Service in Sports Industry".

Magánélet

Egy interjúban a biatlonista szerényen viselkedik, és ritkán beszél egy személyes életről. Van egy fiatalember, aki szintén sportol. Szabad idővel a híresség barátaival tölti, szereti a vegyes harcművészeti versenyeket.

Biathlon

A jövőbeli bajnok versenyképes tevékenysége az Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon való részvételével kezdődött, amelyet 2013-ban tartottak. Nem volt képes nagy eredményeket elérni a lánynak: 39. helyezett a Sprint és a 16. helyen az egyéni versenyen, de képes volt bizonyítani magát jól, és emlékezni a közönségre.

Egy évvel később az első fontos győzelem történt az atléta életrajzában. Az orosz nemzeti csapat más képviselőivel együtt, Lilia Davletoshina és Maria Ivanova, képes volt megnyerni a 2. helyet a Junior bajnokság reléjének szakaszában. A személyes eredmény az üldöztetés és a sprint versenyén, a 13. helyen volt az egyéni versenyen.

Tom következő szezonja győzelemmel kezdődött. Jól megmutatta magát az Izhevsk nyári bajnokságán tartott görgőkön. A voronin koordinációjának eredményei szerint kiderült, hogy a versenytábla felső sorában van. Nem kevésbé lenyűgöző volt a Saransk üldözésének téli versenyén, ahol ismét megnyerte a győzelmet. Később a lány megnyerte a tömeges kezdetét.

Az eredmények lehetővé tették, hogy a sportoló bejusson a Biatlingok listájába, akik Pokhloch Junior bajnokságához mentek. De az utazás nem felel meg az elvárásoknak, mint a Calee Gradishte világbajnokságának, mert Tamara soha nem sikerült emelkednie a 15. helyen lévő rangsorban.

Junior karrier Biathletes télen véget ért az Universiade-ban, amelyet az Almaty Kazahsztán városában tartottak. A versenyek közé tartoznak, tömeges kezdet és egyéni versenyen, amelyen a lány sikerült belépnie a Top 15 döntő asztalra. Csak a sprint alatt kiderült, hogy a 16. helyen volt.

Röviddel a felnőtt sportra való áttérés után Voronin 2 helyet vett az egyéni versenyen az orosz bajnokságon. Idővel világossá vált, hogy a Biathlete súlyos oldala ennek pontossága, ennek érdekében is úgy döntött, hogy a látás javítása érdekében egy műveletről döntött. De a sebesség, a lány rosszabb, ami néha elveszíti a versenyeket.

2018-ban kedvező voroninára kiadott. A Khanty-Mansiysk-ban megnyerte az IBU Kupa bronzérmet, majd részt vett az orosz kupában, ahol az első helyet a tömeges indulásban és a Sprintben vette. Egy évvel később a lány szerencsés volt, hogy belépjen az orosz nemzeti csapatba, amely részt vesz a világbajnokságon.

A verseny első szakasza, amelyet Svájci Ostersundban tartottak, sikeres volt a lány számára. Karrierjében először a 15-ös csúcsra esett egy ilyen nagyszabású versenyre, amely az egyéni verseny után a 14. sorban volt. De akkor a Fortuna elfordult a sportolótól, és nem teljesítette a 2010-es verseny januári szakaszában való részvételhez szükséges kiválasztási kritériumokat, amelyet már 2020-ban tartottak.

Ehelyett Tamara elment az orosz csészébe az IBU Kupa belépésének kilátásairól. De nem sikerült összegyűjteni az erőket, a verseny eredményei szerint az Izhevsk Rifle, a Voronina, a 11. sorban volt.

Tamara Voronina most

Most Tamara továbbra is sportolási karriert épít, amely új eredményekkel jár. A 2020/2021 szezonban a Voronina újra megjeleníti az orosz nemzeti csapat összetételét, és elment a világbajnoksághoz, amely 2020 novemberben kezdődött a finn contiolachti-ban.

A lány egy zárt életmódot szeretne: nem tesz közzé egy fényképet a fürdőruha, ritkán frissíti az oldalt az "Instagram", és nem vezet blogot a Twitterben. A voronina jó állapotban marad, és 169 cm magassága 59 kg súlyú.