Alexandra Boykova - Életrajz, hírek, személyes élet, ábra, fotó, Dmitry Kozlovsky 2021

Életrajz

A közelmúltban az orosz figura korcsolyázók egyre inkább megjelennek a hírfelmérésekben, mint a rangos versenyek nyertesei. Nem kivételes és tehetséges Alexander Boykova volt, aki sok időt szentelt a sportnak, és sikerült kiváló eredményeket mutatni a területén. Négy évvel magabiztosan a korcsolyákon van, és a buzgó osztályok segítenek neki minden évben, hogy javuljon az ábrán.

Gyermekkor és ifjúság

Sasha 2002 elején született Oroszország kulturális fővárosában - St. Petersburg. A sport korai életkorból származik életrajzában. 2006-ban a szülők rögzítették egy lányt az ábrán, először egyedül játszottak. Mentor Boykova volt a híres orosz edző Mishin Alexey Nikolaevich. A női egyszeri korcsolyázás Alexander, sokáig nem sikerült elérni a magas eredményeket, ezért úgy döntött, hogy pár korcsolyázásba kerül.

Magánélet

A Boykova személyes életéről. Vannak pletykák a hálózatban, hogy az ábra korcsolyázó találkozik Dmitry Kozlovsky-vel, de nincsenek megerősítve ezekről a beszélgetésekről az interneten. A fiatalok azt állítják, hogy a korcsolyázás mellett nem kötődnek semmit.

A szociális hálózatokban Sasha sok képet fektet ki. Ezek közül a fényképek egy fürdőruhában, 165 cm-es növekedéssel (Súly ismeretlen) Alexander vékony és meghúzott.

Műkorcsolya

Dmitry Kozlovsky lett Sasha első partnere a pár korcsolyázásban, néhány hónappal korábban átkapcsolt erre a fegyelemre. Közös képzésük 2015 őszén kezdődött az Arthur Minchuk új edző érzékeny ellenőrzése alatt. Az első az életben támogatja az alakot korcsolyázó aggódva vele. Szerint a sportoló, ha ezeket a trükköket elkezdett próbálni a Kozlovsky, ő sokkal rosszabb volt, mint a partner magas növekedés és még tapasztalatlan.

2016 második felében meghatározóvá vált Sasha számára. Szeptemberben egy partnerrel együtt az első nemzetközi kezdetre ment. A nagydíj junior színpada Mordoviában zajlott. Eredményei szerint egy tehetséges pár Oroszországból ezüstérmet nyert. Ennek a szintnek a második helye a Boykova hatalmas eredménye lett.

A második fokozatot az elkészített program ellenére nehezebbé tette az Alexander számára, ezúttal sikerült csak a 4. helyet, de ez nem akadályozta meg, hogy a fiatal sportolók résztvevőkké váljanak a Junior Grand Prix döntőjében. Ebben a szakaszban különösen gondosan készítették el, és sikerült elérni a 3. helyet, és ugyanakkor frissítik az eredményt 159,72 pontra.

Az oroszországi Boyk felnőttkori bajnokság karrierjében végződött a 6. hely megszerzésével, amely szintén jó lett az elején. És már 2017-ben az orosz bajnokságon a Juniors között, a pár kapott aranyat. A fiatal kor nem lett akadályok számukra, és éppen ellenkezőleg, segített a cél elérésében. A világ junior bajnokságaiban nagyon keményen próbáltak, de csak a talapzat második lépését vették. Az első helyet elhagyták a sportolóknak, akik Ausztráliába, Catherine Aleksandrovskaya-ként (korábban Oroszországban) és Harley Windzor beszéltek.

A 2017/2018 szezon a Boykoy időre vált, hogy meghódítsa az új győzelmeket. A Grand Prix között Juniors egy pár 2 érmet kapott egyszerre. A második hely, ahol a Riga-i program benyújtása után érkeztek, és a harmadik pedig Zágrábi teljesítményért. Ez az eredmény lehetővé tette számukra, hogy menjen a döntőbe. Ebben a szakaszban versenytársaik között sok más tehetséges sportolók voltak, az oroszok csak az 5. helyet kapták.

Ugyanebben az évben ősszel egy pár Boykova és Kozlovsky várta a Challenger sorozat nemzetközi felnőtt bajnokságának hangos győzelmét: a korcsolyázók megkapták a második aranyat. Majdnem jól, az erőfeszítéseiket a Varsói Cupa Varsói Kupán beszélt, ahonnan ezüstre visszatértek.

Az orosz bajnokság nehezebbé tette a duettet: bár a tavalyi teljesítmény javítása érdekében nem volt lehetséges az 5. hely fölé emelkedni. Tehát a Sasha és a Dima szezon véget ért az orosz bajnokság eredményei szerint, nem jutottak el a világbajnoksághoz.

A 2018/2019 szezon kezdete előtt Kozlovsky és Boykova bejelentette a végső átmenetet a felnőtt szintre. Ez a döntési pár megerősítette két győzelmet a rangos nemzetközi versenyeken egyszerre. A Challenger sorozat egyik szakaszából, amely Olaszországban történt, az oroszok visszatértek hazájukba ezüstrel. Ez volt a hagyományos Lombardia Trophy Tournament. Jó programot nyújtottak be a Finlandia Trophy indikatív beszédében az Espoo-i Finn városában a "Metro Arena" -on, és bronzérmet kaptak neki.

A Grand Prix felnőttkori sorozata október végén várta az orosz sportolókat, a Skate Canada International második szakasza volt, amelyet Montreal külvárosában tartottak. Bár aznap a pár a legjobb személyes eredményét mutatta, a megszerzett pontok számával sikerült csak a 4. pozíciót elvégeznie. De egy önkényes programban a duett szerencsés volt: a színpad véget ért az Alexandra és a Dmitry ezüstért.

Franciaországban való beszédben a korcsolyázók bronzérmesek lettek, de nem segített nekik a nagydíjas döntőbe menni. Bár a duett egy rövid programot nyert, az önkényes nem sikerült. Számos képzés ellenére a kibocsátás és a párhuzamos ugrás hiba történt.

Első alkalommal a nyertesek talapzata az orosz bajnokságon Alexander és Dmitry 2019-ben érkezett. Aztán a pár megkapta a 3. helyet. Ez az eredmény tovább vezetett, a fiatalok beléptek az Európai Bajnokság alkalmazásába. A második hely a napon a kanadaiakba mentek, és a harmadik - Alexandra honfitársai.

Ezt követően kezdődött egy új versenyszezon. Kanada nagydíja Sasha és partnere győzelméért véget ért. Majdnem azonnal a lány "Instagram" -ra írt egy fotót, és a posztot a ventilátorok, az edzők, a szülők és mindenkinek, aki ezt a felelős pillanatban támogatta.

Kozlovszkij és Boykova beszéde a 2020-as európai bajnokságon január végén Minszkben történt. A rövid és tetszőleges program bemutatása, a pár a 4. helyet vette. De a Graz osztrák városának beszédében szándékosan bemutatták a tervezett rövid és önkényes programokat. Összességében a párt sikerült szert 234,58 pontot, és megteszi az 1. helyen, a második és a harmadik is ment az oroszok - Evgenia Tarasova Vladimir Morozov és Darja Pavljucsenko Denis Hodikin.

Alexandra Boykova most

Alexandra, és most sokat vonz, nem áll meg felkészülni az új orosz és nemzetközi versenyekre. 2020 márciusában Boykova és partnere Dmitry Kozlovsky kellett Oroszországot a világbajnokságon Kanadában. Sajnos a koronavírus fertőzés pandémiája miatt a versenyt törölték.

És decemberben ugyanebben az évben, a házaspár vette 2. hely az orosz bajnokságot, így a győzelem Eugene Tarasova és Vlagyimir Morozov. A pár részt vett az első csatorna csészéjében, amely 2021 februárban történt.

Márciusban a Raters elment a világbajnoksághoz, Stockholmban. A sportpárok versenyén, 3RD-rel rangsorolták, az oroszországi Anastasia Mishina és Alexander Galymov kollégáiba, aki nyertesek lett, és a Pár Sui Wanjin - Han Tsung Kínából, mászó ezüst.