Nikita Nagorno - Fotó, életrajz, torna, világbajnok, hírek, személyes élet 2021

Életrajz

Az orosz atléta Nikita Nagorno a nemzetközi osztály sportága, valamint több sport torna többszörös világbajnoka. Megnyerte az európai bajnokságot, és az olimpia győztese volt Rio-ban, komplex elemeket végzett a rudakon, a szabad gyakorlatokon és az ugrások támogatásával.

Gyermekkor és ifjúság

Nikita Vladimirovich Nagorno 1997. február 12-én született az Orosz Föderáció déli részén, Rostov-on-Donban.

Szinte semmi sem mondhatod el a professzionális tornász korai életrajzának részleteit, mert gyermekkorát sportolják.

Beiratkozott az atlétikai szakaszba, majd az Olympic Reserve iskolájába, a fiatalembernek nincs ideje játszani a barátok társaságában. Csak alkalmanként töltött időt egy nagyapával, egy korábbi alkalmazottal az "evezős csatornán", így a Don, a pörkölt kebabok partján sétáltak, és halászattal foglalkoztak.

View this post on Instagram

A post shared by Никита Нагорный (@nikushkarus) on

A 2000-es évek közepén a helyi edzők tetején dolgozik, Nikita kezdte megmutatni az eredményeket, és úgy döntött, hogy Moszkvába költözött. Miután az Olga Skypurenko hallgatójává vált, valamint Vladimir Fudimov és Anatólia Reloin, a fiú bizonyította a képességét, és hamarosan bejutott az ifjúsági csapatba.

A Nagornohahnaya első súlyos eredményei, amelyek növekedése 168 cm volt, és a megmunkált izmok súlya elérte a 70 kg-ot, az Oroszország junior bajnokságának bronzérme lett, valamint az európai bajnokságban való részvételt, ahol ő Örülök a közeli és mentorok egy arany és egy ezüst.

Magánélet

2018-ban, miután átadta a párhuzamos szolgáltatást Romgvaria-ban, Nikita személyes életet szerzett. A felesége és a leghűségesebb rajongója Daria Spiridonov tornász lett, aki beleegyezett az esküvőn, amelyet a sportolónak kellemes meglepetésnek mutatott be.

Most a házastársak együtt játszanak a versenyeken, és a szakmai karrier vége előtt nem terveznek gyermekeket. De Nagory elkezdte felkészülni a család jövőbeli feltöltésére, és megnyitotta saját üzletét a vállalkozók társaságához.

Gimnasztika

A felnőtt karrier Nikita Nagorno a nagyvárosi csapat részeként kezdődött, amelyből számos versenyen ragyogó beszéd után meghívták a nemzeti csapatba. A 2010-es év közepétől folyamatosan nemzetközi szinten kezdett, az Európa bajnoka és a pohár győztese számos versenyprogramban.

2016-ban, köszönhetően a becslések a tornász, az orosz csapat aranyérmes lett a kontinens bajnokságot, majd a fiatalok lett ezüst nyertesek a Diákolimpia, amelyek közül augusztus 6 - augusztus 16 tartottak Rio de Janeiro.

A Nikita szezon nemzeti csapatának eredménye miatt a termelékenység és sikeres, súlyos sérülés miatt, egy ideig kilépett a harcból. És 2017 közepén jól beszélt a bárokban, és elnyerte a bronz az európai bajnokságon, majd az országokba felvett pontok az ország csésze tulajdonosa lettek.

A világbajnokság ebben az időszakban sikertelen volt Rosovchanina számára, mivel többször esett egy minősítő fordulóban. De a formanyomtatvány helyreállítása a nemzetközi versenyen, ahol a Mikhail Voronin nevű díjat játszották, Nagorno mindenféle gyakorlattal és arany és ezüstérmet kapott.

2018-ban éri el a top 20 világ képesítések részeként a nemzeti csapat a Nikita Planet bajnokság lett a második a teljes parancsot. És az egyéni döntőben az összes körülötte a dobogó 3. lépését, amely a Xiao Zhotane és az oroszországi Arthur Dalaloyan által vezetett.

Nikita Nagorno most

2019 a Rosovchannina Nikita Nagornochny számára, valamint az egész orosz nemzeti csapat számára a győzelem és a győzelem idejévé vált. A párhuzamos rudak gyakorlása során a legjobb nemzeti sportoló címét megvédi, a tornaterem a program többi részével küzdött, és jegyet kapott a világbajnokságra.

A 16 ország képviselői részt vettek az első 49. bajnokságban, amelyet a német Stuttgartban tartottak. Rosovchann erőfeszítéseinek köszönhetően a csapat az egész aranyat vette az aranyat, ezúttal semmi sem adja fel a japánokat vagy a kínaiakat.

A személyes találkozóra Nikita is megkapta a legmagasabb díjat, az eredete az ezüst győztes Arthur Dalaloyan minden lövedéket a technika és pontokat, majd a támogatási folytatásban ismét lett a tulajdonosa arany. Egy boldog sportoló fényképét azonnal "Instagram" -on helyezték el.