LANCE STROLL - Életrajz, személyes élet, fotó, hírek, autóvezetékek, baleset, Daniel Knat, "Formula 1" 2021

Életrajz

2021-ben frissített parancsok jelennek meg az 1. képletben. Az egyik Aston Martin F1 csapat pilóták, amelyeket a brit versenypont alapján hoztak létre, lándzsa. A versenytől a versenyre, a Kanada natív eredményei javulnak. A 2020-as bajnokságban például potium és szemüveg volt. Ez értékes eredmény, ha úgy ítéli meg, hogy a győztes helye az esetek 95% -ában megy a Mercedes Petronas Rider Lewis Hamiltonba.

Gyermekkor és ifjúság

LANCE STROLK 1998. október 29-én született Montrealban, Kanada egyik legnépesebb városa. Apja egy üzletember és multimillionaire Lawrence Swoll, és az anya Claire Ann Callens egy divattervező Belgiumból. A szülők sikerült biztosítaniuk a versenypályát és az idősebb húgát. Chloy boldog felhőtlen gyermekkora.

Míg a barátok játszottak a kertben a labdarúgásban, Lance sétál az Atya - buzgó ventilátor a motorverseny, - kezdett részt venni Karting. Először a kormánykerék mögött, a boldog gyermek 10 éves korában ült.

Gyermekként a malacka bank gyorsan tele volt győzelemmel Kanada és Észak-Amerika bajnokságaiban. És 2008-ban a Racer a Sport Motorsport Quebec "Új felhasználójának" díjat vette. 2010-ben a Ferrari Akadémia tagja lett.

Verseny

Lance Prollla debütált a felnőtt versenyeken 2014-ben. A Formula-4-ben utazott a Prema Powerteam csapatért. A kanada natív 13-szor kiderült, hogy a dobogóra, és 7-szer a legmagasabb színpadon. A szezont az olasz bajnok rangjában becsukta.

2015-ben a multimilliárdia fia átkerült a 3. képletre. Ugyanakkor úgy döntött, hogy megváltoztatja a Ferrari Akadémián a Test Pilot Williams Racing posztját.

A támogatási versenyeken a 182 cm-es növekedési tartó legjobb eredményei 75 kg-ban a Toyota Bajnokság és az európai vizsgálati szakaszok győzelme lettek. Ez elég volt 2017-ben egy pár éve, hogy az (1) általános képletű harci pilóta és a brazil Felipe Massay partnere, majd az orosz Sergey Sirotkin egy csapaton, ismételten megnyerte a tervezői kupát.

Az első és egy ideig az egyetlen kiemelkedő eredmény az azerbajdzsán nagydíjaján volt. A STROLK-ot a legfiatalabb debütálónak és a legfiatalabb lovas "Formula 1" -nek nevezték, miután Max Ferstappen, akit a pódium benyújtotta. A kanada natív kora a Triumph idején 19 év volt.

2018-ban a brit csapat helyzete Led Claire Williams elhagyta a legjobbat. De nem akadályozta meg az ambiciózus fickót időről időre, hogy befejezze a szemüveget. Amikor világossá vált, hogy az FW41 autó motorja még nem éri el a Peloton középső parasztát, gazdag átgondolt apa jött a montreali őshonos mentéshez.

Lawrence Raspll, aki szorosan követte a helyzetet a motorversenyen, megvásárolta a versenypont eszközeit az indiai üzletembertől. Segített a fia a 2019-es szezonban, hogy versenyképes autót kapjon.

Ellentétben a partner Sergio Peres, akik önállóan álltak az utat a versenyző elit soraiba, Lance Prollla bérlőnek tekintették, akinek távozása a pályán vásárolt egy multimilliandert.

Beágyazott getty képekből

A szeretteinek örömére, Lance nem aggódott a Neffatvenesisták véleményét, és egy interjúban a cikkek és életrajzi szerzők, az örökös állami örököse rendszeresen megismételte ugyanazokat a szavakat: "A címemben lévő kritika mindig lesz. Sok évvel ezelőtt értettem, hogy elkerülhetetlen. De megpróbálok jó hangulatot tartani és hallgatni a családot, mert csak a szerettek véleménye fontos. Lehetetlen mindenki számára, és az egész világ legjobb barátja lesz.

A 2020. évben a gyakorlatban azt bizonyította, hogy a nagysebességű autóban érdemes helyet teremteni. Az autóvezetők az olaszországi talapzat alsó lépcsőjére emelkedtek, és Magyarországon és Spanyolországban a pódiumból való lépésben maradtak.

A Sakhira szakértői nagydíjazási pilóták váratlan győzelme a Sakhira szakértői nagy prixjében különféle művészetnek minősül. Drámai verseny indulásokkal és mérnökök hibáival, kétségtelenül díszítette a bajnokságot.

A hétvége elején egy üzenetet hoztak létre, hogy a Formula 1 Lewis Hamilton állandó győztese, a Nagy-Britannia lobogója alatt kiugrott, egy koronavírus fertőzéssel fertőzött, és felszabadította a Mercedes Car helyét a 44-es George Russell-ben Tehetséges vidéki. Ez reményt adott a csapat tagjai, akik a közepén harcoltak. Stroll és Perez hihetetlen körülményekkel sok szerencsét kapott a farokért.

Lance, ellentétben egy partnertől, aki balesetbe esett, közvetlenül a kezdet után, magabiztosan követte az utasításokat a dobozokból. A vezetők közötti áttörés megkönnyítette azt a tényt, hogy Max Ferstappen a Red Bull Racing és Charles Lekler a Scuderia Ferrari-tól, aki magas helyen állt az ütközés során.

Az utolsó körökben, George Russell és a Valttterhe Bottas, akik a győzelemre törekedtek, a kísérők áldozatává váltak. Sergio Perez, Esteban és Lance Swoll kihasználta a Pit-vonalat.

Ennek eredményeképpen a szokatlan színek érkeztek a prémium zónába. Az öröm arany és ezüst nyertesei nem találtak szavakat az interjúkra. Kanadai, a 3. helyre emelkedve csalódott az eredmény. De a versenypont magas pozíciója, amelyet az első a Dubl pilóták történetében elfoglalt, pozitív érzelmeket hozott, és önmagával elégedetlenség érzését simította.

Magánélet

A sporteszközök hátterében a Formula 1-es pilóták személyes élettartama gyümölcs. A lányokról, a feleségekről és a gyermekek médiáról most említik az alkalmi lehetőséget. Igaz, néha hűséges barátnői kísérik a bajnokokat a pályákon. A sétány fő rajongójának helyét egy gondozó apa hozzárendeli.

A "Instagram" kanadai profiljában nincsenek fotók, amelyek romantikus kapcsolatot jeleznek. Vannak képek az autókról és néhány barátról. A pletykák szerint volt egy pillanat, amikor a jelenlegi pilóta találkozott a tervezővel és a TV-ben Kimberly Garnerrel. Azt mondták, hogy a kölcsönös megállapodás párja a család megkezdésének vonakodása miatt.

LANCE STROLL NOW

Lance STROLL, aki meghosszabbította a versenypontot, átalakítja az Aston Martin F1 csapatot, megértette, hogy az új szezonban pilóta lenne a határon. Sebastian Vettel érkezett a Sergio Peres, a világ "Formula 1" bajnoki csapatába, amely a Scuderia Ferrariért jött.

Erőfeszítések a német autóvezetők tagságára a brit faluban, a vezetés nem tett balesetet. Lawrence Stroll úgy ítélte meg, hogy a tapasztalt győztes segíteni fogja a fia elérését, és az intracomanda verseny feltételei stabil eredményt mutatnak.