Benedict Dolm - életrajz, hírek, fotók, személyes élet, biatlonista, biatlon, "Instagram" 2021

Életrajz

A síelés sebessége a Benedict Dolla belép a világ elitéhez Biatlon. De a sportoló eredményei instabilak, és ez még nem adja meg a német nemzeti csapat vezetőjét, hogy kihívja a nagyot.

Gyermekkor és ifjúság

Benedict Dolla 1990. március 24-én született a Német Titis Neustadt Német üdülővárosban a sportcsaládban. Carl-Heinz apa (Charlie) egy professzionális szakács, valamint a sikeres futó a szuper hosszú távolságokon és a durva terepen, és Frederic anyja egy maratonista. Benedict Stephanie nővére Biatlonnal kezdődött, de bekapcsolta. Praded Dolly, Franz Kolhepp professzora megalapította a Sí Sportolási Német Szövetségét.

A gyermekkori síelés után 7 éves korában a fiatal sportoló úgy döntött, hogy Biathlonba megy, a futás és a lövés kombinációja úgy tűnt, hogy a fiú izgalmas. A középiskola végén a Benedict folytatta az oktatást egy műszaki iskolában a Famertvangenben a "menedzsment" szakterületen.

Miután szolgált a hadseregben, ahol Doltle játszott katonai csapatokkal, a biathlonist belépett a University of Applied Sciences, Furtwangen a Marketing pálya és értékesítési Industrial Engineering.

Biathlon

Nemzetközi szinten, dollárban 2008-ban debütált a világ Junior Bajnokságaiban, ahol az 5. helyet a Sprint, az üldözési verseny 7. helyén vett, és a relé csapat részeként a győztes lett. A Junior relében dollár legyőzte 4 évet egymás után, de a személyes pódium csak egyszer nyert - 2011-ben egy egyéni versenyen.

Miután részt vett a 2011-es kontinentális bajnokságban, ahol Benedict európai bajnok lett a relé, a sportoló debütált a második Biatlon Division - az IBU Kupa. Ott, a Dolm nagyszerű eredményeket ért el, és a szezon győztesévé vált, megérdemelte a jogot, hogy debütáljon a német csapat részeként a Khanty-Mansiysk világbajnokságában.

Miután 4 versenyt töltöttek a világbajnokságon, a következő szezonban, a dollár visszatért az IBU Kupába, ahol a rangsorban a harmadik lett. A világbajnokságon a német nyerte az aranyat az üldözés és az ezüst versenyen a Sprintban. A sportoló a világbajnokságon beszélt a Sochi-ban, és utána folytatta a beszédeket a világbajnokságon.

2013/2014-ben a német biathlete ismét két pohárra került. A Bubbe-ben az IBU Kupa Benedict megnyerte mind az egyénileg, mind a Sprint-ben. A szezont követően a dollár ismét a harmadik lett. Az Európai Bajnokságon az atléta ezüstöt kapott az egyéni versenyen és bronzban az üldözési versenyen.

A következő szezonban a német atléta, aki visszatért az Oberhofba a legjobb német biathletekkel való képzéshez, végül a nemzeti csapatba került. Az Európai Bajnokságon az egyéni verseny Dolly 2. helyének számláján. A szezon döntőjében Khanty-Mansiyskben a német először a dobogóra emelkedett, a harmadik pedig a Sprint-ba, és két nappal később az ezüstöt kapott a rohanásban. A szezon után, dollár - 21st.

A 2015/20 szezonban a biatlonista sikertelenül kezdett, de elérte a 2. helyet a tömegben a Canmona állomáson. A szezonhoz hasonlóan a német világbajnokság a negyedik legjobb helyeken kezdődött, de végül ezüstt nyert a relé csapat részeként. Miután megtanította a 8. helyet a verseny versenyében, dollár lett a második a németek között.

A világbajnokság színpadán Antholz, dollár és elvtársak a csapatban nyert aranyat. A világbajnokságon a németek először karrierjében elsőként sikerült elérni az összes célt a Sprint alatt, hogy megkerüljék a norvég Johannes Boe párbajában, és meghódítsák a világbajnok első címét. A relében a sportoló hozzáadott egy bronzérmet. A teljes helyeken a 11. áldozatok, de a németek körében a negyedik.

A repülés előtti szezonban a dollár először kezdődött a nemzeti bajnokságon, és megnyerte a címet a Sprint és a bronzban a törekvési versenyen. A téli olimpia Phenchhan Dollában volt a hatodik hatodik, majd bronz nyert a törekvés versenyen. A tömeges kezdetben a német lett az ötödik, és a relé, bár 2 hiányzik, segített a nemzeti csapat, hogy váljon a harmadik. Az év végén a világbajnokság, a dollár 9., ő adta utat Arnd Puiffer.

A következő évben a Dolm tökéletes volt magának a Sprint-nek, Hochfilzenben, de csak a harmadik lett. Bronz német kapott rupleolding. A világbajnokságon a kevert és a férfi relében végzett sportoló mindkét esetben ezüstöt hódít. Az utolsó szakaszban Oslo Dolla lett bronz tulajdonosa a tömeges kezdetben. Általánosságban elmondható, hogy a dollár a lehető legjobban kapja meg a legjobb sportolatográfiáját a 7. helyen, és a sprint a 4. lett.

A 2019/2020-as világbajnokság szakaszában az Annecy Dolol 3-szor pályafutása pusztán átment a Sprint és a győztes lett. A Rupolding Benedict megismételte a tökéletes felvételt, és elvette a 3. helyet. Pokhlukban a német a tömeges kezdetben kijelentette magát, ahol befejezte a másodikt. A világbajnokságon a dollár és a német csapat harmadik a férfi relében jött. A szezon végén a dollár a minősítés 8. sorában található, a csapat vezetője.

Magánélet

Szeptemberben 2019 Dolla házas régóta barátja Miriam Beringer (született augusztus 6-án, 1990). A junior és ifjúsági korosztály, a lány volt a legjobbak között biathletes Németország és gyakorolta az egyik sport fórumon Benedict.

Benedict dollár és felesége Miriam Beringer

A személyes élet részletei Benedict Dolm mindenki számára nem mutatnak ki. Instagram-profil sportolóban láthatod a sportot, a hobbit és a pihenést - de a feleségemmel való fotó rendkívül ritkán jelenik meg. Az esküvői biatlonista csak megjegyezte a posztot, amit az életben "következő csodálatos lépést" tett.

Benedict dollár most

A 2020/2021 világbajnokság első két szakaszában a finn contiolachti és az osztrák, Hochfilzen Dolla és csapata harmadik a relé. Ausztriában a Benedict 4th-ot fejezte be a tömeges kezdetben. A "karácsonyi versenyen" egy német sportoló és egy hölgy partner, Deniz Hermann lett harmadik.

A 2020 végi végső interjúkban Dolla kifejezte véleményét az orosz nemzeti csapat problémáiról. A német biathlete számolta meg az oroszok befogadására vonatkozó IOC döntését az elkövetkező évek hatáskörébe a semleges lobogójú tisztességes, mert bizonyították, hogy Oroszországban doppingrendszer működött.