Daniel Serokhvostov - életrajz, hírek, fénykép, személyes élet, biatlon, biatlonista, "Instagram", 2021 éves kor

Életrajz

Daniel Sunokhvostov volt, hogy csillagává váljon, mert egy sportcsaládba került, és korán kezdődött. Az orosz Biatlete sikerült meghódítani a rajongók figyelmét, és az orosz és a nemzetközi világos győzelemmel megjelent.

Gyermekkor és ifjúság

Daniel Ruslanovich Serokhvostov 1999. április 4-én született az orosz Barnaul városában. A legfiatalabb gyermek volt az edzők családjában Zarinskaya Dussh. Már 3 éven át, a fiú először síelést kapott, és Serdülőkorban Biatlonban kezdett részt venni. De a puskával való munka gyorsan unatkozott egy sportolónak, több időt és erőt kellett töltenie, és ő is nem szeret lőni.

A következő hat hónapban Danya volt elfoglalva, síléc, de ő kérte, hogy visszatérjen a biatlon sokáig, hogy segítsen a Altáj terület csapat sikeresen elvégzi a Szibéria bajnokságot. A hírességek sikerült megbirkózniuk a feladattal, majd a csapatával együtt, az Oroszország bajnokságához mentek, ahol elvitte a második helyet, és jött a junior csapatba. Azóta Serokhvostov folytatta karrierjét Biathlete-ként.

Biathlon

A junior színpadon Daniel sikerült felhívnia magát, és nagy sebességet mutatott a verseny során. A szakértők még a Maxim csoda, aki megnyerte a becenevet az orosz rakétát. De ugyanakkor a sportolóban problémák voltak a felvételezéssel, gyakran elismerték, hogy néha megakadályozzák a nyereményeket.

Már 2016-ban a Serokhvostov jelezte a győzelmet az összes orosz Biatlon versenyeken. A következő években többször is megismerte ezt a versenyt, megnyerte az aranyérmet egy sima versenyen és a sprintben.

Nem kevésbé fényes volt Biathlete beszédei Oroszország junior bajnokságában. 2018-ban aranyt nyert a tudományágakban, mint a Sprint és a Pursuit Racing. Daniel szerint csak a szezon első kezdete előtt erős izgalmat tapasztal, majd addiktív, és az izgalom a háttérbe megy. A híresség mindig megpróbálja gondolkodni minden cselekvésre, hogy megakadályozza a hibákat.

A 2019/2019-es szezonban a sportoló sikeresen átadta a kiválasztást az Oroszország Junior csapatához. Megmutatta magát Tchaikovsky-nek, ahol az első a Sprint és a 2. az egyéni versenyen, az Izhevskban, a Serokhvostov a Sprint versenyen nyert. Ez lehetővé tette Daniel számára, hogy részt vegyen a nagy nemzetközi versenyeken.

A híresség szerint az IBU Kupa alatt kissé ideges volt a juniorok körében, de sikerült megbirkózni az érzelmekkel, és végül az egyéni verseny második eredményei jöttek. Ezt követően a biatlonista elment a világbajnoksághoz, amelyet a Svájci Lenzerheide-ben tartottak.

Bár a sportoló nem töltötte be a Piggy Bank of Personal eredményeit, megmutatta magát a relé alatt, ahol partnerei Kirill Bainz, Karim Khalili és Vadim Istampulov voltak. Serokhvostov ismét felvette a lövést, de a tanfolyam miatt sikerült játszani a hiányzott időt, amely segített a csapatnak, hogy aranyérmeket nyerjen.

Ugyanebben az évben Daniel elment az európai junior bajnoksághoz, de sikerült csak a Sprint 6. helyét ünnepelni. A verseny utolsó kezdetét a pandémiás koronavírus fertőzés miatt törölték, és a Biathlete kénytelen volt hazamenni. Nem tudtam részt venni a nemzetközi versenyeken, ami nagyon szomorú volt.

Csak ősz volt, hogy folytassa a hóban való edzést a hóban, és december végén az Oroszország junior csésze tagjává vált. A hírességek ismét sikerült megnyerni az aranyat a relében, ahol partnerei Vladimir Ivanov, Pavel Kudryashov és Nikita hallottam. Ezután ismert, hogy Daniel debütál egy felnőtt szinten.

Magánélet

A sportoló inkább nem tesz közzé információkat a személyes életről, a sporteszközökre összpontosítva. Most közzéteszi a fotót az oldalon az "Instagram" fotó, amely egy vagy a baráti társaságban jelent.

Daniel Serokhvostov most

A 2021-es évek megkezdték a hírességet az IBU kupa fázisában Németországban. Daniel sikerült megmutatnia magát egy vegyes relé alatt, amelyben részt vett Khalili, Anastasia Goreeva és Valeria Valenciets együtt. Az orosz biathletek először 40 másodperces margóval fejezték be, és aranyérmet nyertek.

Később a Serokhvostov az európai bajnoksághoz ment. Ő váltotta Eugene határ a sprint futam lezajlott január 29-én, de nem mutatnak nagy eredményeket. A sportoló továbbra is keményen dolgozott a győzelmek rajongói számára.