Valeria Vasnetsova - életrajz, személyes élet, fotók, hírek, biathlete, fotó, orosz nemzeti csapat 2021

Életrajz

A Biathlete Valery Vasnetsova olyan fiatal sportoló, aki nem szűnik meg lenyűgöző eredményeket a különböző szintek versenyeiben. Az edzők hardverképzése és utasításai segítettek az orosz nőnek, hogy belépjenek a globális szintre. Az eredmények listájában nem egy aranyérmet, az orosz sportok reménye, hogy folyamatosan növelje a sávot.

Gyermekkor és ifjúság

Valeria 1997. május 29-én született Mozhga Udmurt városában. A fiatal korból a lány mobil gyermek volt, de hosszú ideig nem találta meg a leckét a lélek számára. Egy ideig Lera táncolt, majd megpróbálta magát a zenében, de nem inspirálta őt. A hű módon Vasnetsova javasolt testnevelő tanár, aki észrevette a sport tehetség a hallgató, ajánlkozott biatlon és nem vesztette el.

Mint később, a biathlete egy interjúban vallotta be az első edzést, amit megértett, hogy megtalálta a hívását. A 2. fokozatban való tanulás, a jövőbeli bajnok komolyan alkalmas minden egyes edzésre, és mindig figyelmesen hallgatta az első edzőt, Alexey Fedorovich Korotaev volt. A tanár érzékeny vezetése alatt a lány a 9. osztályba képzett, majd belépett a Biatlon Izhevian Iskolájába, ahol rendszeresen részt vett az osztályok, amíg az iskolai bizonyítványt megkapta.

Vasnetsov családi körében úgy döntöttek, hogy belépnek a lányba a Tchaikovsky Állami Fizikai Kulturális Intézetbe, amely az oka volt a sportoló mozgása a Perm régióba. Volt egy jel alapú esemény - ismerőse az ártatlan Alexandrovich Karintsy-val, aki később Biathlete-t kezdte.

Ahogy az edző később elmondta, azonnal meglátta a lány potenciálját, és az első találkozón rájött, hogy Valeria szakember volt az üzletében, és nagy eredményekre hangolt. Tehát Vasnetsovaya Biatlon életrajzában professzionális szintre költözött, amely lehetővé tette számára, hogy nemzetközi versenyeken végezze el.

Biathlon

Az első nagyobb versenyeken a sport karrierje Vasnetsove került sor a 2015/2016 szezonban. A világ Biathlon bajnokságán a Juniors között a résztvevő elégedett volt az orosz rajongókkal. Az 50. bajnokságot 2016-ban tartották, január 27-től február 2-ig, román Cape Gradishteinben. Valeria beszélt a lányok és a fiúk kategóriájában 19 évig, és azonnal kiváló eredményeket mutatott.

Az üldöztetés versenyén 7,5 km-re a Biatlonist elfoglalta az 5. helyet, feladva a 4. pozíciót a honfitársai Polina Chevnina-val. De a 6 km-es Relében 6 km Vasnetsov egy csapat ugyanazzal a Chevnina és Yaroslav, Pervakova vette az első helyet, és a világbajnokság aranyérméje lett. A rajongók azt találták, hogy az egyéni versenyen és a sprint tizede is jó eredmény a fiatal oroszok számára.

A világbajnokság után Vasnetsova továbbra is részt vett a versenyeken. Az Olympus hódításának következő helye az Oroszország - 2016-os téli Universiade volt, amely februárban és márciusban történt. Ebben az időszakban a közönség már megfigyelte a Saranskban tartott végső versenyeket. Ez egy átfogó sportesemény, amelyet a téli sportok fejlesztésére és promóciójára tartanak Oroszországban.

Valeria beszélt a Tchaikovsky Állami Fizikai Kulturális Intézet nevében, amelyben tanulmányozta. Az egyetem tiszteletére a csapatban is megvédte Arkady Menshikova, Ksenia Kiseleva és Alexander Povarnitsyna. A verseny utolsó napján a sportolók vegyes reléjében legyőzte az ellenfelek többi részét, megnyerte az 1. helyet, és az aranyérmek formájában díjakat.

2017-ben Vasnetsova kiváló eredményeket mutatott a Biatlon versenyeken. Februárban a lány részt vett a Junior European Bajnokságban, az egyéni versenyen a 6. rangsorolt. A Sprintban ezüstérmet szerzett, de a szerencse az üldöztető versenyré vált a sportolóból, vagy az érintett fáradtság, mert az értékelés csak a 21-es volt.

Közvetlenül ezután a Biathlete a 2017-es Junior 2017-es Világ Biatlonbajnokságába ment. Az üldöztetés versenyen a pályán 10 km-re, az Érterem először a célvonalhoz jött, a rivális előtt Olaszországból 10 másodpercig. És a relé egy autópályával 6 km-es Vasnetov, a csapat részeként a csapat Christina, a vágás és Catherine Moshkovka vett 3. helyet.

Ezenkívül a 2016/2017-es szezonban a bajnok részt vett a Junior Cup IBC versenyen. Az osztrák településen tartott versenyek második szakaszában a Hochfilzenz, az orosz nő vette az első helyet, ugyanaz az eredmény várta a Sprint és a harmadik szakaszban a dugattyú, valamint a vegyes győzelem Relé a csapat részeként Catherine Sannikova, Nikita dugattyú és Igor Malinovsky.

A 2017/2018 Kupa IBU Kupa, amely január közepén január közepén ért véget, az ÉRTERY SILVER nyert, így a Norvég Hilde Fenne 1. helyét hagyta el. És mielőtt egy kevert relében versenyeznek Lenzerheide-ben, a Biathlete a második helyen is rangsorolt. Részvétel az európai junior bajnokságokban 2018-ban hozta neki aranyos és bronz érmet, és a világbajnokságon az atléta sikerült a reléverseny bronzérmesévé válni. A modern helyen áthaladó nyári versenyeken az orosz nő 1 helyet vett az üldözési versenyen.

Később, Valery folytatta keményen edzeni, előkészítése vezetése alatt Andrei Paddan és Sergey Konovalova a 2018/2019 szezonban részeként a tartalék női orosz válogatott. 2018. december 2-én indította el az új szezon biatlonjának világbajnokságát, amely 9 szakaszot tartalmazott. Az első versenyeket Slovenian Poklukban tartották, és 2019. március végén Norvégiában - Norvégiában tartották.

Az első verseny a Vasnetovova új szezonjának világbajnokságán december 6-án került sor, amely követően a lány a 13. helyen vette az egyéni versenyen. Amikor a verseny befejeződött, a biatlonista megosztotta az első benyomásokat a "Match TV" TV-csatorna megérkezéséből. Bár Vasnetsov eredménye nagyon elégedett volt, Lera elismerte, hogy a pálya nagyon rossz állapotban volt, hogy természetesen megakadályozta neki, hogy megbirkózzon az úton gyorsabban.

Nincs idővel pihenni, a következő érkezési sportoló december 8-án teljesítette, ez volt a Sprint 7,5 km, amely szerint az orosz nő befejezte a 21-et. És december 9-én, a 10 kilométeres autópálya utáni törekvési versenyen a bajnok csak a 31-es volt. Az orosz rajongók váratlanul várhatóan folytatják a versenyt, és az egész lélek fájdalmas volt a honfitársak számára.

Magánélet

Valeria személyes életében Valeria most összecsukható. A lány találkozik egy Biatlonist Wick Vladislav-val, a versenyeken egy fiatalember áll Kazahsztánnak. Annak ellenére, hogy az állandó képzés és beszédek a bajnokságon, a pár sok időt tölt össze együtt.

2018 májusában Vladislav kedvenc kezét és szívjavaslatát tette ki, melyek a sportoló rajongói az "Instagram" oldalán. A sportoló megható fotót írt a közösségi hálózatokon, ahol az egyik, az egyik térdén állt, kedveli szeretett gyűrűjét egy bársony dobozban. Bár az elkötelezettség került megrendelésre, Vladislav nem tette a férjét LERA-t, nem is gyermekeik vannak. Idővel Valeria törölte a közös képeket a fiókból. Most az élet részleteit a sporton kívül Vasnetsov előnyben részesíti az újságíróknak.

Valery Vasnetsova most

A 2020. sz. Sportoló folytatta karrierjét. Januárban az orosz nő részt vett az Izhevskban tartott versenyeken. Ezen versenyek után a győztes megkapta az európai bajnoksághoz való jogot. A verseny során a két verseny eredményeiért Valeria megosztotta a vezetést Natalia Herbulova-val. Az integrálás megmaradt, amíg Vasnetov bizonyította a fölényét, és elkezdte felkészülni a nemzetközi kezdetre.

Az év első felében azonban a Covid-19 pandémia saját kiigazításokat tett az orosz biathlete terveihez. Növekszik a következő díjakra, Valeria érezte a betegségeket, és sietett, hogy teszteljék a koronavírust. Az eredmény pozitív volt. A betegség során Vasnetsovot könnyű orrfolyás kísérte, és nincs szaga érzése.

Viszonylag normális jólét esetén a bajnok nem tudott kijutni a házból a karanténszabályok szerint. A minősítő eseményeket el kellett oldani. Annak érdekében, hogy megtartsák az űrlapot, Biathlete, miután a legnehezebb napokat elpusztították, egy kicsit edzeni kezdtek. Az osztályhoz Valeria választott vagy kora reggel, vagy késő este. Ennek eredményeként ez eredményt adott - az év végén az év végén tartott Sprint versenyen az orosz csésze versenyek negyedik szakaszában.

2021 elején Vasnetsov az orosz Biatlon csapat részeként részt vett az IBU-kupaban, amelyet a német arberben tartottak. A Valeria, Anastasia Goreev, Tatyana Akimova, Anastasia Shevchenko együtt harcoltak. Az első fokozatú sportolók Oroszországból sikerült megnyerni, jó eredményeket mutatott időben. A biatletek előre meghatározott távolságot csökkentették kevesebb mint egy óra alatt, miközben 15 további patronot és 1 szabad köret kaptunk.

A verseny második szakasza is sikeres lett az orosz nemzeti csapat számára. Ezúttal a sportolók kevert relé nyertek. Valeria személyes eredményeiben ebben a szakaszban a verseny egy másiknak tűnt - az első hely a Sprint 7,5 km-re. A verseny során az orosz nő legyőzte 2 tűzvezetéket, és 20 perc alatt átadta a meghatározott távolságot.

Egy interjúban Vasnetsov elismerte, hogy örömmel nyeri meg azt a tényt, hogy "Sikerült nullát lőni". Ez a bajnok szerint megerősítette erejét, bizalmat adott. Az alábbiak követték az Európai Bajnokságot, amelyben Biathlete tervezte, hogy minden új versenyen jutalmazza a jutalmakat. És a sportoló fő célja a világbajnokságban való részvételben.