Alison kockázat - életrajz, személyes élet, fénykép, hírek, tenisz, kültéri bajnokság Ausztrália, USA, férj 2021

Életrajz

Amerikai tenisz játékos Alicison kockázata azoktól a sportolóktól, akik szeretnek agresszív játékot, gyakran a rácson dolgozik. Emiatt előnyben részesíti a gyors bevonatokat. A kemény taktika és a veleszületett képességek gyümölcsözőek, mert Alison gyakran elfoglalta a nemzetközi versenyeken élő rangos helyeket.

Gyermekkor és ifjúság

Alison életrajza 1990. július 3-án kezdődött Pittsburgh-i városban. A kockázatot az iskolai tanár Carol családjában és az Albert titkos különleges szolgálatának ügynöke nevezték el, aki később megkapta az FBI nyomozók helyzetét. Mint egy gyerek, Sarah testvérpár Dan lenyűgözte a tenisz és Alicison 3 éves vett egy ütő, hogy telik az idő, a társadalom a rokonok és a játék csak a maguk számára.

Fokozatosan, Sport húzta a lányt, és az évek során a tanulmány az Állami Gimnázium Pennsylvania, kockázata beleesett a gyermekek csapat, és vezette a partnere a győzelem az amatőr állami versenyeken. Érdemes megjegyezni, hogy Sarah is belépett a játék professzionális szintjére, de Alison sokkal előre volt a húga előtt.

2007-ben a kockázat egy kisülési nyerte usta National Collegiate Clay Court, amely a legnagyobb ingyenes torna of America, és letette a választás a Big Helmet ifjúsági versenyt tartott a bíróság a New York-i Nemzeti Tenisz Központ. A debütáló mérkőzésen Alison megverte a román sportolót, Sienna Kyrusy-t, majd átadta az utat a Commatriot Julie Ditty-hoz, és nem ment a következő fordulóba.

Az első vereség azonban nem befolyásolta a alig használt karriert, és a fennmaradó hónapokban a kockázat nyerte meg az ITA nyári Claycourt bajnokságot, és elvégezte a 2. helyet a nemzeti versenyen a kemény bíróságon, amelyet az USTA nonprofit atlétikai szervezete végzett .

Ennek eredményeképpen az Alison a 18 éves lányok rangsorának legfelső sorába helyezte a képzési kurzust, és a 18 éves lányok rangsorának legfelső sorába került.

Tenisz

2010-ben az Alison bemutatta a női teniszszövetség legfontosabb versenyeit, áprilisban Charlestonban. Ennek a szintnek az első mérkőzésénél a német Angelica Kerber-hez elveszett kockázat, majd elérte az elődöntőket a Ranch Mirage-ban. A következő évszakokban az amerikai a Birmingham-i verseny negyeddöntőjére telt el, majd 50 ezer dolláros nyereményalapú versenyeket nyert.

2013-ban, a 2. alkalommal Alison képes volt meghódítani a Birmingham-féléveket karrierjében. Nyáron, ismét Wimbledonban, az atléta végül megnyerte az 1. mérkőzést a Grand Slam versenyeken, és sikeres teljesítményt mutatott, amely csak a 3. képesítési körben megsemmisült.

Ezt követően egy 23 éves kockázat esett a Top 100 világ teniszbe, és augusztus végén ragyogóan játszott a 133. amerikai nyílt bajnokságon. A verseny kezdeti szakaszában néhány méltó riválisra néző, az American elérte a 4. forduló után egy sikeres találkozó után Petro Kwitova, volt 2011-ben Wimbledon győztese.

A 2015-ös szezon a szövetségek nemzeti csésze részvételével kezdődött, miután a Tianjin teniszezője megnyerte a WTA címet. A döntőben Alison mindkét készletben megnyerte a svájci atléta BELINDU BENCHICH-t.

A 2015-2016, a kockázat rendszeresen esett az elődöntőben és a döntőben világ versenyek és harcolt megfelelően a Carolina Plishkova, Agnieschka Radvan és Svetlana Kuznetsova. A következő évben Alison elment az ausztrál nyitott 3. fordulóba, és elérte a világ rangsorolásának 36. helyét.

2018 vége az Alison kockázat sikertelen volt. A sportoló beleesett a negyedik csésze végső, de repült ki az ausztrál nyitott bajnokság 3. fordulójában, nem sikerült megbirkózni a kínai Wang Yamannal.

2019-ben Alison elindult az előző szezon kudarcaiból, és az első dolog a Shenzhen nyílt bajnokság döntőjében adta ki. Miután a Veronica Cuddetova és a Kiki Burtens teniszezője végső félévét követően megnyerte a WTA verseny aranyat, és ismét meghódította Wimbledon-t. Azonban a negyeddöntőben a kockázat adta a Serena Williams-t.

A 2020-at nem lehet kiemelkedni a karrier Alison számára, amely változó sikerrel jár. Tehát február 17-én Dubaiban elvesztette a Zhembers Tunézia Jemezek képviselőjét. De 2 nappal később, egy párban a honfitársai dezair (vágy), a Kravchik 2 lakosa Tajvan Khaojin Zhan és Latis Zhan körül ment.

A páros kisülés sikeres volt, és a nyílt amerikai bajnokságon. A Cégben Kanada Gabriely Dabrovski kockázat-Amritaja elérte az amerikai nyitott 1/4 döntőjét.

Magánélet

Néhány interjúban, hogy az Alison nagy versenyeken győzelem után adta, alapvetően a karrier eredmények, a nyereményalapok és a tiszteletbeli díjak. De a személyes életveszély részleteiről hosszú időn át csendben maradt.

Azonban 2019-ben, a előestéjén a következő fordulóban, London külvárosában, Wimbledon Press számolt be, hogy a kockázat a házasság unta egykori indiai teniszező Stephen Amrtaged. Az esküvőt a nyugati hagyományok menyasszonyának hazájában tartották. Igaz, fehér ruhában Alison félelmetes indiai motívumok.

A vőlegény meglepője elég indiainak bizonyult - a húgával együtt, az új kockázat-amitrát a bollywoodi stílusban végzett táncot. A tehetsége Alison és Sarah eddig nem csak a vendégek az ünnep, hanem számos aláírásokat Instagram fiók sportolók.

A Portal Tennis World USA-val folytatott beszélgetés során a kockázat-Amritaja megosztotta, hogy most már nem áll készen, hogy anya legyen. Alison megvitatta a gyermekek születését a férjével, és arra a következtetésre jutott, hogy először a tervezett karrier magasságokat kívánja elérni.

Alison kockázat most

2021 júniusában a kockázat-amitrát elrepült a Wimbledon verseny 1. fordulójából, elvesztette Teresa Martintskovát. De ennek ellenére, és más kudarcok, Alison felszólította, hogy képviselje az Egyesült Államokat Tokióban. Versenyek, hogy a kezdet előtt kapott "legügyesebb Olympiad" nem hivatalos címét júliusban és augusztus 20-án jelentették be. Az amerikai csapat számára a bajnokság szokatlan, hogy először sok éven belül az ország jelölte meg a szirénák vagy a vinus Williams jelképét.