Corey Gauff - életrajz, személyes élet, fénykép, hírek, tenisz, rangsor, "Instagram", kor, mérkőzések, apa 2021

Életrajz

Fejlécek a sport hírek Portálok Pedreevi a szavakkal az új Super-tenisz szupersztár Amerikából a Wimbledon Corey Gauff győzelmét követően. A gyermekkor óta az atléta már tudta, mit akar teniszezni. Most az amerikai meghódítja a globális bíróságokat, bemutatva kiváló felszerelést és dinamikus játékot.

Gyermekkor és ifjúság

2004. március 13-án a Global Tenisz jövőbeli sztárja a Delling Beach-ben született. Apa, aki szintén nevezi a Corey-t, kosárlabdát játszott a diákban, majd elment az egészségszférába. Anya Candy atlétikai volt. A sportoló két fiatalabb testvére - Cody és Cameron. A lány gyermekkora később a bíróságon a Coco Gauff néven beszélt, az Atlanta-ban. A Corey 4 hónapos meglátogatta az ausztrál nyitott bajnokság sugárzását, ahol Serena Williams nyert. Baba sportolni kíván.

A szülők segítettek meghatározni, a lányait különböző irányokban végezték. 6 évvel a kis gumifek választást tett a tenisz javára. Mivel később egy interjúban vallotta be, a csapat a csapat nem neki, ő lélek önállóan harcolni.

Annak érdekében, hogy a lánya szakmailag vonzza, a család visszatért Delje-strandra. Mindkét szülő elhagyta a karrierjüket, és erőfeszítéseiket a kanyaró tehetségének fejlesztésére irányították. 10 éves korában Gauffa tanulmányozta Muratoglu-t Francia Akadémián, amelyet Patrick Muratoglu - Serena Williams edző vezet. Patrick segített egy fiatal sportoló finanszírozásában.

Tenisz

2016-ban a kanyaró vett részt a rangos Les Petit-ben, mint a verseny, és azonnal elérte az elődöntőket. 2017-ben a Grand Slam junior versenyén debütált, és ismét elfoglalta a 2. helyet, elvesztette Amanda Anisimovát. A sportoló lett a legfiatalabb egyetlen döntős lányok között az amerikai nyílt bajnokság történetében.

Franciaország nyílt bajnokságában először nyerte el a Grand Slam junior versenyének karrierjét, legyőzte Cathy McNely honfitársat három készletben. American lett az ötödik legfiatalabb bajnok a lányok között a Roland Garros történetében.

14-ben a teniszező részt vett a professzionális ITF versenyeken. Miután megkapta az amerikai nyílt bajnokságot, elvesztette az első mérkőzést. A kudarc kudarc után a France Gauff nyílt bajnoksága eljuthatott Wimbledonba. Debütáló mérkőzésen megvédte a Vinus Williams-t közvetlen készletekben, amelyekóta gyermekkora volt az ő bálványa.

Amerikai folytatta győztes felvonulását, és a Szlovákia Magdalena halászát vette át. Ezek a mérkőzések valódi izgalmat okozott, és a leginkább láthatóvá vált. A győzelem miatt a kanyaró komoly eredményeket ért el - a világ 141. sora a kollégák között.

2019-ben a Sports Young Star nyerte meg a nyílt bajnokságot Luxemburgban egy párban Katie McNelyvel. És ugyanabban az évben októberében a WTA cím legfiatalabb tulajdonosa lett. Véletlenül esett a játékba, és a sérült kollégát helyettesítette. Vering Katerina Kozlov Ukrajnából és Német Andrea Petkovics, a végső Corey találkozott Elena Ostapenko. Ez a meccs intenzív volt, de Gaweff képes volt a kezében, és legyőzte a tapasztalt riválisot.

A következő év nagyon sikeres lett a sportolók karrierjében. Így Ausztrália nyílt bajnokságán, a Gauffa az első fordulóban sétált Vinus Williams-t és a Senana-t - a másodikban. A WTA versenyek újraindítása után a Covid-19-es szünet után a szünet után az amerikai jobb volt, mint két játékos a Top 50-től a Lexington Challenger-en, mielőtt elvesztette a két készletet egy sorban a 49. világ ütőjében Jennifer Brady. Ezután követte Olaszország és Franciaország nyílt bajnokságait.

Magánélet

A Gawff közel van a szülőkkel. A játékokban, egy lánya, ha lehetséges, kísérik az apját, támogatja a zsidót, mielőtt belépne a bírósághoz. Különösen a kanyaró életrajzának személyes élete nem különbözik a társaik életétől.

Egy sportoló, mint sok barátja, szereti hallgatni hip-hop és rap, szereti nézni a szépség bloggert a "Yutube", és kommunikál a barátnőkkel videohívás. Az "Instagram" -ban a teniszező publikálja a képeket és a videót a képzésből, ahol több százezer ventilátort értékelnek. Geamff - 176 cm és súly - 64 kg. A karcsú figura, az amerikai ritkán pampers rajongókkal a fürdőruhákban.

Corey Gaisff most

2021-ben a sportoló folytatta karrierjét. Az év elején Corey várható találkozó az ausztrál nyitott bajnokságon. A versenytársakkal versenyzett, fényes és dinamikus játékot mutatott, de nem tudott elmenni az elődöntőbe. A 35. sor egyetlen mentesítési teniszezőben részesedett a Dubai-bajnokságban, ahol megverte Ekaterina Alexandrov, Teresu Martintsov és mások.

Májusban a Gaweff a WTA 1000 versenyen a nyílt olasz bajnokságon az első félig végső részre ment, mivel Ashley Barti, az adott időpontban az 1. számú teniszező, a jobb kézi sérülés miatt, a negyeddöntő mérkőzés. Ilyen körülmények fényében az amerikai először az első 30-ot lépett be. Aztán nyert egyetlen és pár (McNeil) kibocsátás az Emilia-Romagna nyílt bajnokságában Parma-ban. Ő lett a legfiatalabb játékos, aki nyert és egyedülálló, és a Stear cím a versenyen, mivel Maria Sharapova tette a Birmingham Classic 2004-ben.

Így a Gaueffa a 25. helyen egy kisülésben és a párban - a párban emelkedett a világ rangsorolásában. Corey lett a legtöbb fiatal amerikai autó a Top 25-ben. A Franciaország és Wimbledon nyílt bajnokságán a teniszezők sikeresek voltak.

Corey meghívott, és részt vesz a Tokióban 2021 olimpiai játékokban. Jennifer Capriata után az Egyesült Államok korától kezdve a második órától származik, és a Mario Anchić legfiatalabb olimpiai teniszezője, aki 2000-ben részt vett a Játékokban.

Eredmények és díjak

• 2017 - Egy nagy kalap egy junior versenyének döntője egyetlen mentesítésben (Open US bajnokság)
  • 2018 - A Grand sisak egy junior versenyének győztese egyetlen kategóriában (Franciaország nyílt bajnoksága)
  • 2018 - A Grand Slam egy Junior versenyének győztese a megduplázódott kategóriában (Open USA bajnokság)
  • Öt WTA verseny győztese (kettő közül kettő egyetlen mentesítésben)
  • A legfiatalabb a teniszező történetében, aki képes volt leküzdeni a női nagyobb sisakverseny és a legszebb játékos (mind a nők, mind a férfiak körében) képesítéseket, akik sikerült leküzdeni a Wimbledon képesítését