Bianca Andreesque - Fotó, életrajz, teniszező, hírek, személyes élet, "Instagram" 2021

Életrajz

Kanadai Tenisz játékos Bianca Andreesc jól ismert a szerelmeseinek a sport. A lány ismételten meghódította a különböző bajnokságokat és versenyeket, és tagja a Canadai Nemzeti csapatnak a Federation Cupban. A felnőtt teniszben 2017-ben beszéltek róla, a Washingtoni verseny után, aztán az év áttörését hívták, mert sikerült megverte a világ két ex-első ütőjét.

Gyermekkor és ifjúság

Életrajz Bianchi 2000 nyarán kezdődött Ontario tartományban, Kanadában. A lány született a migránsok családjában, aki Romániából egy másik országba költözött. Szinte azonnal a lány születése után a család visszatért hazájukba, ahol 7 év alatt Andreesk és elkezdte megérteni az Aza teniszet. Igaz, ezen a jövőbeni sportoló nem állt meg, megpróbálta az úszás, a torna, a korcsolyázás és a futball.

Egy idő után Bianca a szüleivel ismét Kanadában volt. A Mississogue-ban belépett a teniszklubba, majd a Torontóban a kanadai teniszszövetség központjára fordította. Aztán elkezdett részt venni a versenyeken a gyermekek körében, és meghódítja az első érmeket.

Ennek bizonysága a Les Petits elfoglalt első helye, mint a franciaországi versenyen, majd a címbajnok az ifjúsági versenyek narancssárga tálban. Egy évvel később ugyanabban a sporti találkozókon ismételten megismételte a sikert, csak akkor, ha először a lány 16 év alatti sportolókkal versenyzett, majd 2015-ben a riválisai 18 év alatti fiatalok voltak. Ugyanakkor a Bianke még nem fordult 16-ra.

Tenisz

Az andreesk felnőtt bajnokságának első karrierje 2015-ben teniszezőre várta, majd csak 15 éves volt. Egy év múlva a női ITF ciklus versenyeiben végezték el, ahol megverte a riválisokat a párban és az egyetlen kibocsátásban. Az amerikai nyílt bajnokságon ugyanabban az évben Bianca elérte az elődöntőket, de elvesztette Kyle Day győzelmét.

Nem tette egy lányt, hogy elérje a 3. helyet az ITF rangsorában a Juniors között. A jövő év elején ugyanazt az eredményt mutatta az ausztrál nyitott bajnokságban, amikor egyetlen mentesítésben játszott, de a Carson Brandine párjában a versenyek bajnoka lett.

2017 februárjában Andreesque meghívást kapott a kanadai nemzeti csapatba. Beszédében a I American Federation Cup Group, Bianca mögé utasította vetélytársait, és az utolsó játék hozta a csapat a döntő szempont elleni harcban a résztvevők a válogatott Kazahsztán.

Júniusban ismét megmutatta a készségét Franciaország nyílt bajnokságában, és a nagyobb sisak bajnokságának nagy bajnoka lett. Aztán volt egy másik győzelme, és a szezon eredményei szerint a kanadai sportolót Kanadában a Code Tenisz játékosnak hívták.

A következő szezonban két vesztesnek tartott lányt kezdett az ITF versenyeken. De ősszel két győzelem rehabilitálta egyetlen mentesítésben, ugyanakkor javította a pozíciót a rangsorban, befejezve az évet a második százban. 2019-ben nem kezdődött kevésbé sikeresen, az Auckland Andreesca nyílt bajnokságában a 2. helyet veszi, csak német juliez németeket hoz létre.

Igaz, Ausztrália nyílt bajnokságán elvesztette, és a következő WTA 125K sorozatú versenyen megverte Tatiana Maria az elődöntőben, és megnyerte a cím bajnokot. Aztán sikeres beszédet várt a kanadai nemzeti csapatnak, a Mexikó nyílt bajnokságában és a Miami Premier versenyen. Azonban a vállkárosodás miatt, 2019 tavaszán kapott, nem jutott el a Cseh Köztársaság ellen.

Magánélet

A sportoló személyes életéről keveset ismert. Az állandó idő edzések miatt valami egy másik lány szinte hiányzik. De amikor még mindig sikerül pihenni, megy a tengerbe, ezt az "Instagram" -ban lévő számos fotója bizonyítja, ahol Bianca-t a tengerparton egy fürdőruha, vagy csak a szeretteinek körében pihent.

A rendszeres sportok és a meditáció segít Antreesknak, hogy támogassák az alakot az űrlapon, bár a súlya ismeretlen, 170 cm magassága, a lány vékony és szigorítható.

Bianca Andreesku most

Bianca és most aktív vonatok, mert rendszeresen részt vesz a versenyeken, és megpróbál mindig sportos formában lenni.

2019-ben az Andreesca először karrierjében először jött a Grand Slam versenyének végső részére. Ugyanebben az évben szeptember elején a lány megnyerte Serena Williams-t, megnyerte az első ilyen versenyét. De ezen a kanadai nem fog megállni, és most a cél az, hogy nyerjen a végső WTA-bajnokságban.