Sofija Kenin - Biografija, osobni život, vijesti, fotografije, tenisač, roditelji, instagram 2021

Biografija

Sofija Kenin je američki tenisač s ruskim korijenima. Na računu sportaša mnoge sjajne pobjede. Sada odlazi na crtve s najjačim igračima svijeta. Nevjerojatna tehnika igranja, dinamizma, hrane za životinje privlači veliki broj obožavatelja na tenisač. Možete vidjeti igru ​​Sofije na glavnom svjetskom prvenstvu.

Djetinjstvo i mlade

Kenin je rođen 14. studenoga 1998. u Moskvi. Od mlade dobi, djevojka je pokazala prekrasnu koordinaciju, a njegov otac (Alex) Alexander Kenin, profesionalni tenisač, vidio je buduću zvijezdu teniskih terena u svojoj kćeri. Uskoro, roditelji, zajedno s Sonya, imigrirali na Floridu, gdje je djevojka dala teniskoj akademiji. Dijete je počelo igrati s reketom za 5 godina.

Prvi trener djevojke bio je Rick Metka, koji je radio sa sestrama Williamsa, Maria Sharapove i drugim tenisačima. U isto vrijeme, Sony je otac stvorio mjesto gdje sam bio odgođen fotografija i videozapisa koji govore o sportskom uspjehu kćeri. Bio je popularan i imao je mnogo pogleda.

Tenis

Rick Metka je u intervjuu primijetio da je Kenin došao na Akademiju, odmah je očita bila prekrasna koordinacija dječjih ruku i očiju. Intenzivni treninzi doveli su do činjenice da je u 7 godina mladog tenisača osvojio nacionalni turnir za 10-godišnjaka. U 8 godina, fotografije Sofije pojavile su se na naslovnici časopisa koju je objavila profesionalna teniska udruga. Kumier za djevojku bila je Maria Sharapova, koja se također preselila iz Rusije na Floridu.

Očev otac postaje trener. U 2014. Kenin je pobijedio u Junior Cupu Federacije kao član reprezentacije. Također u jednom kategoriji djevojka igrao na narančastom turniru. Važna stvar u sportskoj biografiji tenisača bila je 2015, a onda je dobila priliku sudjelovati u nama otvorenim - to je bio prvi nastup sportaša na WTA-u. Unatoč gubitku u prvom krugu, u juniorskom natjecanju, djevojka je stigla do finala. U jesen iste godine Sonya je uzeo drugo mjesto u juniorskom rangiranju.

Ugradite s Getty Images

U sezoni 2016. godine, djevojka je osvojila turnire u Kaliforniji. Pokazalo se da je protivnik sportaša iskusan tenisač Grace Min, koji nije mogao odoljeti moćnoj igri Sofije. 2017. doveo je Kenin kao pobjedu, kao i poraze. Početak godine nije bio vrlo uspješan - u nekoliko natjecanja u državama i Europi, djevojka je izgubila suparnike. Krajem godine Sonya je zauzela 113. liniju svjetskog rangiranja.

2018. također je donio za zasićenost sportaša, s gubicima i pobjedama. Na Wimbledon turniru u Velikoj Britaniji, Kenin nije mogao proći na 1/32. Uz isti rezultat, djevojka je igrala na otvorenom prvenstvu SAD-a. Pobjednički je bio za natjecanje Sony Berkeli, gdje je tenisač postao finalist.

U siječnju 2019. djevojka je pobijedila u jednom ispuštanju WTA turnira. Poraz je očekivao Sonya na otvorenom prvenstvu SAD-a. U jesen ove godine u Pekingu Tenis igraču uspjela je pobijediti Garbin Mugurus i Anastasia Pavlyuchenkov. Sastanak s Elinom Svitolinom završio je gubitkom Kenin.

2020 postao vrlo uspješan za tenisače - uspjela je osvojiti otvoreno prvenstvo Australije. Na velikom turniru kaciga, osvojila je Ashley Barti - prvi reket svijeta, au finalu s Garbini Mugurusom potvrdio je svoju prednost i dobila naslov.

Osobni život

Sofija ne otkriva pritisak na tajne osobnog života. Sportaš je mlad, pa se može pretpostaviti da još nema muža i djece. U "Instagram" tenisaču objavljuje fotografije i videozapise s turnira i putovanja. Na tim slikama, Kenin je zarobljen od strane jednog ili s prijateljicama.

Rast 170 cm, niska težina dopustiti Amerikanac da izgleda ne samo u sportskom obliku, već iu kupaćim kostimima. Sofija je redovito trenirana, tako da gotovo ne ostaje slobodno vrijeme. U igri Kenin preferira tvrdi premaz, radnica je u pravu, a udarac ulijevo je dvoglas.

Sofija Kenin sada

2021 je počeo za Sofiju nije na stolu uspješno, kao prethodni. U veljači, vlasnik titulu velike kacige žalio je bolnici zbog teške bolove u trbuhu. Nakon pregleda liječnika i računalne tomografije, tenisači su dijagnosticirani - akutni upaljen crijeva. Kenin leži na hitnu operaciju, a nakon nekoliko tjedana napravio je pauzu za karijeru kako bi se oporavio.
View this post on Instagram

A post shared by Sofia Kenin (@sofia.kenin)

Posljedice kirurške intervencije i nedostatka vježbi negativno su utjecale na Keninovu karijeru. U travnju je izgubila od suparnika Lauren Davisa u Charlestonu, pružajući izlaz na sljedeći krug Volvo Cars Open turnir.

Sada je sportaš angažiran s novim trenerom Max Wenders.