Postavite Rollins - Fotografija, biografija, Westler, Vijesti, osobni život, "Instagram" 2021

Biografija

Kao dijete, postavite Rollins je miran i za razliku od djeteta, ali ga nije spriječio da napravi karijeru u Westengu i postane prvak svemira 2019. godine.

Djetinjstvo i mlade

Postavite Rollins rođen je 28. svibnja 1986. u Davenportu, SAD. Pravo ime - Colby Lopez.

Dječak je postao zatvoren, volio rock glazbu. Tijekom studija u školi počeo je pohađati borbu pod vodstvom Danny Danielsa.

Osobni život

Djevojke o odmoru bile su Zakhar Schreiber i Leuga Schulz, ali veza je završila rupturom. U proljeće 2019. sportaš je potvrdio da je pronađen s Becky Lynch. Ubrzo nakon toga, predložio je da je njegov voljeni postao njegova žena.

Misteri osobnog života muškaraca postali su javna domena kada su se njegove intimne fotografije pojavile na mreži.

Poništavati

Tip je započeo karijeru u sportu na natjecanjima 2005. godine, koristili su Alias ​​gixx. Kasnije se pridružio neovisnoj udruzi hrvanja već pod imenom Tyler Crna. Sudjelovao je na turniru koji je organizirao Ted Netty, ali je na kraju dosegla četvrtfinalu.

Govoreći pod imenom crne, sportaš je osvojio prvenstvima Tima NWA Midwest, pro hrvanje gerilla i prsten časti. Također je osvojio titulu svjetskog prvaka prema Roh, koji je u više navrata branio.

Predstavnici WWE organizacije, koji su mu ponudili ugovor o mlađoj skrbnici. Sportaš je debitirao kao predstavnik marke FCW-a u konvencionalnim špete, nad kojim je osvojio. Kasnije je promijenio pseudonim da postavi Rollins.

Nakon preimenovanja FCW-a u NXT, sportaš je postao pobjednik prvog branda u povijesti prvenstva. On je opetovano branio naslov, ali ga je izgubio za vrijeme bitke s Bigom I.

Rollins je potpisao novi ugovor i debitirao na WWE-u. Na seriji Survivor show, on je ujedinio s Din Emblezom i rimskim rajnicama, formirajući "štit" grupiranje. Westers je pomogao vidjeti punku da zadrži naslov prvaka, a kasnije i osporio svoje suparnike. Za to su primili materijalnu naknadu od hrva.

"Štit" je više puta osvojio timska natjecanja. Postali su pobjednici WWE sirovog prvenstva i uspješno obranili naslov, ali nakon izdaje seta, trošio je trio. Između Rollinsa i bivšeg Antrade Din Embleza započeo je domaćin, koji je završio po porazu potonjeg.

U 2015. godini sportaš je sudjelovao na prvenstvu o tome. Da biste dobili naslov pobjednika, koristio je novac u banci. Nakon kolapsa "štita" postao prvi trio, koji je uspio osvojiti novi naslov prvaka. Uskoro se ponovno sastao s rinsovim i Emblezom kako bi obranio prvenstvo. Također u dječaku sudjelovao je dugogodišnji suparnik Randy Orton. Rollins je uspio preživjeti.

View this post on Instagram

A post shared by Seth Rollins (@wwerollins) on

Tijekom sljedeće godine, hrvač je proveo nekoliko bitaka, boreći se za pravo da ostane WWE prvak, ali je izgubio naslov zbog ozljede.

Razdoblje nakon oporavka bila je teška točka u biografiji čovjeka. On je više puta pokušavao vratiti naslov, ali tolerira poraza.

Samo u 2017. godini bilo je moguće vratiti se na stari oblik i početi pobijediti. Slomio je suparnike na povrat i "Restlignania-33". Seth je također bio ujedinjen protiv Embleza i rinki kako bi oživio "štit", ali uskoro je trio razbijen zbog ozljede jednog od igrača. Partner seta bio je Jason Jordan. Zajedno su osvojili sirovo prvenstvo.

Sljedeće godine, hrvač je zaključio savez s finskom balu, ali suradnja je bila kratka. Bitka u najvećem kraljevskom tutnjanju dogodila se u kojoj su se borili jedni protiv drugih i još dva suparnika. Pobjeda je otišla u Rollins, koji je bio prepoznatljiv kao interkontinentalni prvak. Nakon toga, izgubio je na naslovu epoubreise.

Postavite Rollins sada

Tijekom Wrestlemania 35, sportaš se protivio Brock Lesnaru. Rang optužbe bio je naslov svemira - 2019. godine. Proveo je niz natjecanja, što je posljedica toga postao dvostruki vlasnik naslova.

Sada čovjek nastavlja testirati borbene tehnike kako bi se pripremili za nadolazeće borbe. Navijači gledaju život staza u "Instagramu", gdje se objavljuju vijesti i fotografije. Rollins drži sportski oblik - s visinom od 185 cm teži 95 kg.