Carolina Wozniacki - fotografija, biografija, osobni život, vijesti, tenisač 2021

Biografija

Danski sportaš Carolina Wozniaki je bivši prvi reket svijeta, koji je osvojio australsko otvoreno prvenstvo i osvojio finale WTA tour. Sada je tenisač usred ženskog profesionalnog rangiranja nakon što nam je izgubio do otvorenog i na Roland Garrosu i Wimbledonu.

Djetinjstvo i mlade

Carolina Wozniackkky rođena je u Odenseu 11. srpnja 1990. godine i zajedno s starijim bratom Patrickom rastao i odgojen u sportsku obitelj. Njezin otac, rodom Poljske, u mladosti bio je dobar nogometaš, a majka koja je imala visok rast bio je zvijezda u odbojci.

Od rane dobi, djevojka je bila angažirana u tjelesnom obrazovanju i redovito otišao na teniski teren, a zatim pod nadzorom iskusnih trenera, brzinu i tehnike utjecaja i, nakon što je zaljubljen u krute premaze tla, počeo je putovati u profesionalci sportski.

U školskim godinama Karolina je bila na parnim vršnjacima, a 2003. došla je do prvog u životu juniorskog turnira. Zbog stabilnosti rezultata, inkustrator sa svakim mjesecom, Dane je pobijedio u brojnim statusnim igrama.

Njegova prva ozbiljna postignuća bila je pobjeda u Osaki natjecanjima, gdje su bili ozbiljni suparnici Dominika Tsibulkova i Ayumi Morite. A nakon pobjede u Wimbledonu mladih, gotovo je stigla do gornje linije rangiranja, ali je bio diskvalificiran na američkom prvenstvu.

Osobni život

Carolina Wozniackky ima atraktivan slavenski izgled, kao i rast od 179 cm s težinom oko 63 kg. U svom osobnom životu bilo je uvijek mnogo obožavatelja, fotografija je ponekad postavljena na stranicama s vijestima iu "Instagramu". Jedan od muškaraca koji su osvojili srce tenisača bio je Northerlander Rory Makilroy, ali par se bojao uoči vjenčanja, a sportaš je ispunio prazninu igri.

Nakon nekog vremena, nakon pauze na horizontu, Carolina se pojavila još jedan tip - košarkaška prema naprijed i središte, au lipnju 2019. godine David Lee je postao njezin suprug, koji je dobio fotografiju za časopis "Pleyboy" kao dar.

Tenis

Conschiting u elitu juniora, Woznuckle ušao u ligu odrasle i igrao u Federalnom kupu, gdje je osvojio broj osobnih pobjeda. U ovom trenutku, tenisač nada menadžeri su se složili o pozivnicama na turnire koji bi mogli dati praksu i povećati status i autoritet.

Rezultat ovog pristupa bio je nastupi u WTA-natjecanjima, kao i odlomak do 25 tisuća konačnog i kvalificiranog odabira za Wimbledon. I za samo nekoliko mjeseci, Carolina je ušla u doigravanje u Stockholmu i nakon toga po prvi put u karijeri održala je utakmicu s vrhunskim igračem.

Početkom 2008. godine djevojka se ponovno suočila s vođama i u nizu Win-Win Battles je pobijedio preko Marion Bartoli. Još jedan od njezinih suparnika bio je ruski Svetlana Kuznettsov, prevladavajući, što je Dane mogao pobijediti u ozbiljnom međunarodnom turniru u Eastbourneu.

Nakon što je objavio 100%, Wozninica nije uspjela ni nekoliko natjecanja i položio nade za sljedeću profesionalnu sezonu. I doista, dobro je razgovarala u indijskim bušotinama, Miamiju i Memphisu i dosegla finale Mutua Madrida otvorena i natjecanja u Charlestonu.

U posljednjim utakmicama premijera sportaš se nosio s mnogim natjecateljima i, zaobilazeći Victoria Azarenko, izašla u polufinale WTA. Suočen s Serena Williamsom, djevojka nije završila borbu, ali zahvaljujući prethodnim uspjesima postao je četvrti reket svijeta.

U sredini jeseni 2010. godine, Wozniackov je vodio svjetsku ocjenu, impresivan napredak i uspjehe omogućili sezonu u ovom statusu. I na početku sljedeće godine osvojila je prvenstvo u Dubaiju, ali nije imala turnir u Parizu, niti Wimbledon.

Nedostatak uvjerljivih pobjeda i promjena fizioterapeuta i trenera dovela je do činjenice da je Karolina odletjela izvan granica. Da biste odvratili od poraza, djevojka je uzela fotografiju u kupaći kostim, koji je nacrtao na svom tijelu dizajnerima sv. Tropeza.

Kasnije u profesionalnoj biografiji bivšeg prvog reketa svijeta došlo je do nekoliko učinkovitih turnira iz niza velike kacige i WTA-e. U sezoni 2017./2011. Redovito je bilo u završnoj fazi natjecanja, gdje je Simon Halep i Daria Kasatkin došli nekoliko puta u suparniku.

Carolina Wozniaki sada

2019. bio je neuspješan za tenisače, jer je od prvenstva Australije, rijetko ušla u doigravanje. U pariškoj fazi velike kacige, izgubila je Veronicu Kuddmememetovu, a na otvorenom turniru u SAD-u ustupio je mjesto sv. Andrescu bianke u prva dva seta.

U nadi u jesenske faze natjecanja Wozniak, turnir u Pekingu je proglašen i nakon pobjede nad Darjom Kasatkinom uspjela je otići na polufinale. No, na njezinu teškom putu do naslova, bio je ispunjen top-10 sudionika, a pila je ustupila Naomi Osaka, svećenika mnogih WTA turnira.