Rođen Chorich - Fotografija, biografija, tenisač, vijesti, osobni život, "Instagram" 2021

Biografija

Balkanski poluotok je oduvijek bio poznat po talentiranim predstavnicima različitih sportova, koji su Luke Modrich, Zoran Mikulich i Sarah Colac. Sada je mlad tenisač rodio Chorich, koji je primio Davis Cup i nada se da će osvojiti međunarodno prvenstvo.

Djetinjstvo i mlade

Rođen Chorich rođen je u Hrvatskoj 14. studenoga 1996. godine i zajedno sa sestra po imenu Bruna održala je djetinjstvo u slikovitom Zagrebu.

Bilo je teniskih terena gdje je otac i majka, Damir i Zheleck, odvojili Sina na 5 godina kako bi se pripremili za sportsku karijeru. Uskoro, učenje u srednjoj školi, dječak se počeo sudjelovati u specijaliziranom centru, njegovi idoli u to vrijeme bili su Goran Ivaniš i Rafael Nadal. I početkom 2010. bio je već zvijezda u juniorskoj skupini i osvojio američke otvorene mladosti, prvi je osvojio zlatnu medalju.

Ispred toga, u zimi 2011. godine, rođen je u ITF futures turnirima, postupno dobivanjem bodova za ocjenjivanje kako bi se ušli u ATP turneju. Uspješno se suočava s rivalima na kvalifikacijama, često je stigao do finala, a zatim debitirao među profesionalcima u Iokohamu na prestižnom nizu Challengera.

Kombinirajući natjecanja s ojačanim treninzima, Hrvat je radio na fizičkom stanju i povećanjem od 188 cm počeo je težiti 85 kg. Njegovi mišići su jasno vidljivi na fotografijama napravljenim ispred sezone 2013., koja se tijekom vremena pojavila na Facebooku i osobnom računu u "Instagramu".

Osobni život

Od nekoliko činjenica o osobnom životu prenesenih, informacije o njegovoj djevojci je dodijeljena, čije je ime Valentina Miletich - ponekad se pojavio na stranicama novina. Međutim, to nije na fotografijama objavljenim u tenisaču "Instagram", a time i nitko ne zna, par je sada ili ne.

Tenis

Od samog početka odrasle biografije u tenisu, Chorich je težio ATP turnirima, lov na nisko-tech natjecanja u Kini i premlaćivanje takvih suparnika kao Jaziri Malik. Uspio je ući u kvalificiranje među profesionalcima u Zagrebu, a zatim sudjeluje u glavnim borbama otvorenog prvenstva Hrvatske.

Rastuća ocjena mladog tenisača omogućila mu je da se pojavi na međunarodnim utakmicama i brzo stječe dovoljno iskustva kako bi se stabilno porazio. Prvi od niza glasnih uspjeha došao je na kućni turnir u Umage, gdje je nakon pobjede nad Eduar Rogerom - postao među profesionalcima broj 105.

U isto vrijeme, rođen je kvalifikacija za jedan od turnira Grand Slam i pobijedio Lukas Rosolu na otvorenom prvenstvu SAD-a. Nakon nekoliko tjedana najbolje je postignuće pokazalo na natjecanjima u Baselu i, suočavanju s idolom Raphael Nadalom, dosegla je pozornicu polufinale.

Ovi rezultati su ocijenjeni od strane stručnjaka Nacionalnog teniskog udruženja, a pozvan je u nacionalnu ekipu Hrvatske, a dodijelio je i naslov "Best Newbie". U 2014. godini, postajući sudionik u timskom natjecanju, rođen je osvojio osobnu utakmicu, ali Ivan Dodig i drugi sportaši nisu mogli osvojiti šalicu.

Na početku sljedećeg sezone utakmice, Chorich je napravio svoj debi u polufinalu u Dubaiju, prevladavajući 3. reket svijeta, koji je bio Andy Murray. Na početku segmenta prizemlja nastupao je u doigravanju u estorilu, a zatim na sudovima "Roland Garros" zadovoljan javnosti s prekrasnom igrom.

Po prvi put u karijeri, dosegnuvši 3. krug turnira Grand Slam, Hrvat je izašao na vrhunac oblika i osvojio niz samouvjerenih pobjeda. Tako je u konačnoj ocjeni zauzeo 44. mjesto, koji je bio najbolji rezultat za Hrvatsku u to vrijeme.

U 2016-2017, rođen je u finalu Maharashtra prvenstva, a zatim u trećem krugu natjecanja u Parizu i bio je pobjednik Hassan Grand Prix II, koji se održao u carskom gradu Marrakeš. Na početku nove sezone, on je sjajno otvorio Noventa, ali Švicarski Roger Federer osvojio je pobjedu na ovom turniru.

Rođen Chorich sada

2019 da se sportaš ispostavilo da je bogat međunarodnim turnirima, među kojima je najuspješniji bio prvenstvo Rosmalena, održana u nizozemskom gradu Hertgenbos. Rođen se dobro pokazao u sukobu s Adrianom Mannarinom, ali na kraju, u svakom od tri seta nije postigao pravu količinu bodova.

Nakon 2 mjeseca, na US Open, Hrvat je stigao do drugog kruga i odbio nastaviti natjecanje kada je Grigor Dimitrov ustao na putu. A u jesen na otvorenom turniru održanom u St. Petersburgu, Chorich je pobijedio Joao Souze, koji je bio najjači portugalski igrač.

U posljednjoj utakmici za prestižnu titulu, Hrvat je pao na Daniel Medvedev iu prvom setu sam razbio reket, podlegao iskustvima i emocijama. U komentarima nakon poraza poraz, rekao je da se Rushu bojao, koji je u finalu otvorenog prvenstva Amerike na ravnopravnoj osnovi borio s Raphael Nadalom.