Daria bellodiran - fotografija, biografija, vijesti, osobni život, judoist 2021

Biografija

Roditelji Daria Beloded nisu bili sretni kad su saznali da je njihova kći odlučila sudjelovati u Judu na profesionalnoj razini. Međutim, predomislili su se nakon niza impresivnih pobjeda, koje je sportaš obilježio na svjetskom i Europi prvenstva.

Djetinjstvo i mlade

Daria Bellodid rođen je 10. listopada 2000. u Kijevu, Ukrajina. Djevojka je bila predodređena da postane prvak, jer je odrasla u sportskoj obitelji: njezini roditelji Svetlana Kuznetsova i Gennady Belodedd posvetili su se Judu. Isprva su bili protiv kćeri da ode na njihove korake i pokušali je zaštititi od njega.

Kada je Dasha bila mala, mama ju je odvela u ritmičku gimnastiku. Djevojka je bila angažirana u vodstvu Oksane Gutzighta, ali nakon što je sportaš odlučio izgraditi karijeru na televiziji, Beloded je odbio pohađati nastavu.

Mama djevojke u tom razdoblju radila je kao judo trener i da je kći nije izgubila oblik, počeo je odvesti s njim na vježbanje. Biti iz prirode voljnih i svrhovitih, Dasha je postao zainteresiran za natjecateljski sport i počeo se udružiti s drugom djecom.

Prema rezultatima debitantnog natjecanja, Belodeda je zauzela 2. mjesto, ali ju je bilo uznemireno, jer je htjela pobijediti. Stoga je Novak judoista postao još sve više i više tvrdoglavo trenirajući, koji je na kraju dopustio da postane svjetski prvak. Roditelji su i dalje podržali izbor njezine kćeri i postali njegovi treneri, a zatim talismani. U intervjuu, sportaš je priznao da bi prije natjecanja svakako trebala zagrliti mamu, a onda će biti optužena za uspjeh.

Kada je došao odabrati sveučilište, djevojka preferencija specijalitet, samo je udaljeno povezana s sportom. Ušla je u Generalni fakultet u Kijevu Nacionalno sveučilište nazvano po Taras Shevchenko. Dasha je svoju odluku objasnila činjenicom da planira dovršiti judoističku karijeru nakon 25 godina i postati model ili sportski novinar.

Osobni život

O osobnom životu Darije zna malo. U prošlosti je imala odnos s talijanskim judoistom Fabio Bazilom, koji je stariji od gotovo 6 godina.

Tip i djevojka zadovoljni su obožavateljima romantičnim slikama na društvenim mrežama, ali je u 2019. godini najavio rastanku.

Judo

Po prvi put, Belotod se proglasio 2015. godine, kada je osvojio mladenački svjetski prvenstvo. Ubrzo nakon toga, mladi judoista bio je utemeljen na ukrajinskom reprezentaciji, a nastavila je nadopunjavati piggy banku postignuća s glasnim pobjedama u Pragu kontinentalni kup, a zatim Europsko prvenstvo u kategoriji težine do 48 kg.

Nakon toga, Dasha je nastavila aktivno se pripremiti za natjecanja, vježbanje bacanja, bolova i gušenja, ali u procesu jednog od treninga je ozbiljno ozlijedio čeljust. Djevojka tri tjedna nije mogla govoriti i jeli kroz cijev, pa su liječnici ustrajali da je propustila Europsko prvenstvo - 2018.

U početku, Bezodeded je bio uzrujan, ali je onda odlučio koristiti slobodno vrijeme s korist i počeo se pripremati za pripremu za Svjetsko prvenstvo u Bakuu. Rezultat njezinih napora postao je zlatna medalja, osvojila nakon nanošenja recepcije u finalu natjecanja tijekom borbe s japanskom - Funa Tanakiju.

Pobjeda mlade ukrajinske žene potaknula je javnost. U sportašu se pojavilo mnogo navijača, bili su pozvani na intervju i uzeli autograme. Iste godine, Dasha se pojavio na fotografiji za magazin Vogue, gdje je dokazao talent profesionalnog modela.

U 2019. godini, Belodend je održao uspješnu obranu na titulu, kada je u finalu Svjetskog kupa u Tokiju ponovno susrela s Tanakiju i osvojio ga. Prije toga, judoista je osvojio Europsko prvenstvo.

DARIJA BILDED sada

U 2020., Dasha je morala suspendirati natjecateljsku karijeru zbog pandemije Covid-19, ali djevojka se ne dosađuje u samoizolaciji. U travnju je pokrenula u izazov #pullupschallenge u mreži, koji je napravio 67 pull-up i izazvao navijače. Sada Belotod ostaje aktivan na Facebooku i Instagramu, gdje objavljuje fotografiju i govori vijestima.