Syom Uno - Biografija, vijesti, fotografija, osobni život, slika, Yudzuru Khan, visina 2021

Biografija

Syom Uno je japanski lik klizačica, koji govori na nacionalnim i međunarodnim turnirima u jednom muškom iscjednju. Tijekom godina sportske karijere osvojio je niz prestižnih nagrada. Sada u imovini učenika izvanrednih trenera, postoje medalje prvenstva četiriju kontinenata, mladih i odraslih olimpijada, kao i Svjetsko prvenstvo. Za flip skok u četiri okreta, ispunjen na službenom turniru, azijski, koji je pao u ocjenu Sokcobcobal Union, dobio je potvrdu o Guinnessovoj knjizi o zapisima.

Djetinjstvo i mlade

Biografija Syma Uno započela je u japanskom gradu Nagoyu u prosincu 1997. godine. Pri rođenju, dječak je bio vrlo slab, težio je manje od 1 kg, tako da su roditelji zabrinuti zbog zdravlja, u početku ga na trenutak nisu ostavili.

U intervjuu, članovi obitelji - otac, majka i mlađi brat Yuttuki - rekao je da je u djetinjstvu selo više puta hospitalizirano zbog pogoršanja kronične astme i alergija na ultraljubičasto zračenje. Liječnici su savjetovali sportove na postizanju od 3-4 godine.

Predstavnici starije generacije slijedili su preporuke stručnjaka i odvajali su sin do ledene palače, smještene u blizini kuće. Dječak se pokušao kao klizač i hokejski igrač, unatoč nestabilnom blagostanju, hooduobu i niskom rastu.

Tijekom vremena, mentori iz sportskog centra Nagoya, kao i pobjednika međunarodnih turnira Mao Assada, koji je tamo obučio, ponudio UNO da se sklije na slici. U lekcijama, mladi sportaš susreo se Canopa Murakami, na koji je nakon toga počeo liječiti kao bolji prijatelj i sestra.

Isprva, syma, ozbiljno odnijela vježbama, očajničkim kad nešto ne radi. U svakodnevnom životu također je mrzio bilo koji posao koji nije bio tako. Tip se tresao od ljutnje, gube vršnjake i starije momke. Da bi se nadmašio brat koji se bavi stolom tenisom, natički Nagoya naučio je upravljati s reketom i položiti paralelno.

Na putu do prvih dječjih turnira - nacionalno prvenstvo, Slika klizača je posvetio mnogo mjeseci da nadoknadi korake i tragove. Jedno vrijeme postaje pobjednik i vlasnik trećeg mjesta uz podršku trenera Matiko Yamada newan, počeo je ozbiljno pokušavajući razumjeti zamršenost izvedbe skokova.

Umjetničko klizanje

Počela je punopravna profesionalna karijera japanske figure s debitacijom na međunarodnim natjecanjima u drugoj polovici 2011. godine. Uno je osvojio časno pravo da zastupa zemlju na 1. zimskom mladim olimpijadu u austrijskom gradu Innsbruck i uspio osvojiti zlato i srebro u timu i osobnim poretku.

Na valu uspjeha u sljedećoj sezoni, Sima je počela voziti stupnjeve čaše. Paralelno s, osvojio je nacionalno prvenstvo u svojoj dobnoj kategoriji i finale juniorskog Grand Prixa.

Jednom na lokalnom turniru za odrasle 2015. godine, sportaš je zauzeo drugo mjesto, Federacija KokcZoBetSEV odlučila je poslati najonite se Svjetskom juniorskom prvenstvu i profesionalni turnir od četiri kontinenta u glavnom gradu Južne Koreje, grada Seula.

Tip je opravdao nade i postigao pristojan broj bodova u kratkim i proizvoljnim programima. Na ljestvici planeta osvojio je zlato, zaobilazeći Comariot Sotu Yamamoto i Jin Boyana, koji je predstavljao Kinu.

U nastojanju da se poboljšaju sportska dostignuća, u sezoni 2016-2017, koja se smatrala premošću, japanska-pojedinačna stranka sudjelovala je u velikom broju međunarodnih natjecanja. Osvojio je Lombardniju kupu, Grand Prix of America i Nacionalno prvenstvo.

U završnom turniru, Soma je razbila vlastiti zapis na bodovima u proizvoljnom programu i završio treći, rezultat je ponovljen na kontinentalnom prvenstvu, održanom u gradu Cannesu. Sljedeća pobjeda došla je do azijskih igara održanih 2017. godine u Sapporo, nakon ovog trijumfa na Svjetskom prvenstvu u Helsinkiju, sportaš je primio srebrnu medalju.

U godini kada su zimske olimpijske igre uzele Južnu Koreju, uno zajednički s koreografima Stefan Lambiela i Mikho Higuti napravio nove programe za glazbu klasičnih i modernih autora i, nakon što je proveo niz uspješnog Grand Prixa, pridonijeli povećanju kvota japanskog tima na međunarodnim natjecanjima.

U Pyonchhan, izvornu rok s malim mrljicama izvadila je kratki program, ali unatoč tome, bio je nagrađen naslov vice-prvaka. Jedini koji je premašio rezultat 306,90 bodova na Olimpijskim igrama - 2018. bio je dvostruki svjetski prvak, trener mozga Bryan Orser Yudzuru Khani.

Uoči prvenstva planeta u Milanu Syma dobio je svjetlosnu ozljedu. Nakon što se nosio s nelagodom, on je uložio najviše truda da dođe do postolja. Nakon toga, nedostatak zadovoljavajućih rezultata doveo je do promjene kompozicije za treniranje. Nakon što je razradio s ruskim specijalistom Eter Tutberidze, Japanci su odbili pomoći pojedinim mentorima i održali naknadu za prijebojku u Stephen Lambielinoj akademiji u Švicarskoj, zajedno s konzultantskom konzultantom koji je skakao.

Osobni život

Ništa se ne zna o osobnom životu simoidnog nekuha. Intimni odnosi s prijateljima i voljenim japanskim preferira da ne pokazuju podnositelje zahtjeva.

Nakon zajedničkih demonstrativnih nastupa s Alinom Zagitovom, glasine su glasine o romantičnim odnosima između predstavnika različitih nacionalnosti. Slika klizača nije komentirao fotografije i videozapise s otvaranja ledenog ledenog showa, naslonjene u tematske upute "Instagram" i drugih društvenih mreža.

Sym uno sada

U 2020. godini većina međunarodnih turnira otkazana je zbog koronavirusne infekcije u pandemiji, pa su sportaši imali vremena za ugađanje 2021. godine.

Nakon provođenja prisilnih praznika s korist, UNU je postigao optimalni oblik. Jedini element koji se nije predao profesionalcu koji je uzeo drugo mjesto na Japanskom prvenstvu bio je četverostručen tulup.

Na prvenstvu planeta u Stockholmu, Sima je rekao trostruku Axel i uzeo šesto mjesto u kratkom programu. Nakon proizvoljnog plesa, singl je konačno izgubio šanse za pijedestal, ostavljajući naočale s prvakom Neuatan Chenu, kao i srebrnom i brončanom medaljom Yime Caglia i Yudzuru Khani.