Bianca Andreesque - fotografija, biografija, tenisač, vijesti, osobni život, "Instagram" 2021

Biografija

Kanadski tenisač Bianca Andreesc poznat je ljubavnicima ovog sporta. Djevojka je u više navrata osvojila nagrade na raznim prvenstvima i turnirima i član je kanadskih reprezentacije u Šalicu Federacije. U tenisu odraslih govorili su o njoj 2017. godine, nakon turnira u Washingtonu, a onda se to nazivalo prodorom godine, jer je uspjela pobijediti dva bivša prva reketa svijeta.

Djetinjstvo i mlade

Biografija Bianchi je započela u ljeto 2000. godine u provinciji Ontario, Kanada. Djevojka je rođena u obitelji migranata koji su se preselili u drugu zemlju iz Rumunjske. Gotovo odmah nakon rođenja kćeri, obitelj se vratila u njihovu domovinu, gdje je u 7 godina Andreesk i počela shvaćati aza tenis. Istina, o tome, budući sportaš nije zaustavio, također je pokušala svoju snagu u plivanju, gimnastici, klizanju i nogometu.

Nakon nekog vremena, Bianca s roditeljima ponovno je bila u Kanadi. U Mississolog, ušla je u teniski klub, a zatim preveden u središte teniskog federacije Kanade u Torontu. Tada je počela sudjelovati u natjecanjima među djecom i osvojiti prve medalje.

Svjedočanstvo ovoga je zauzet 1. mjesto u Les Petits kao turnir u Francuskoj, a zatim naslov prvak u mladih natjecanja narančaste posude. Godinu dana kasnije ponovila je uspjeh na istim sportovima, samo ako se prvi put djevojka natjecala s sportašima mlađim od 16 godina, tada je 2015. godine njezini suparnici bili mladići mlađim od 18 godina. U isto vrijeme, Bianke još uvijek nije napunio 16 u to vrijeme.

Tenis

Prvi u karijeri Andreesk odraslih turnira čekala je tenisač 2015. godine, a onda je napunila 15 godina. A nakon godinu dana nastupala je na natjecanjima ženskog ciklusa ITF-a, gdje je pobijedio suparnike u par i pojedinačnim prazninama. Na otvorenom prvenstvu u SAD-u godine, Bianca je stigla do polufinala, ali je izgubio do pobjede Kyle Dayja.

Nije stavljala djevojku da dostigne 3. mjesto u ITF rangiranju među juniorima. Početkom iduće godine pokazala je isti rezultat u australskom otvorenom prvenstvu, kada je igrao u jednom pražnjenje, ali u par s Carson Brandu postao je prvak tih natjecanja.

U veljači 2017. godine Andreesque je pozvan u kanadski reprezentaciju. Govoreći u grupi i grupi American Federacije, Bianca je pobijedila sve suparnike, a u završnoj igri doveo je tim odlučujuće točke u borbi protiv sudionika Nacionalnog tima Kazahstana.

U lipnju je ponovno pokazala svoju vještinu na otvorenom prvenstvu Francuske, postala veliki prvak većeg prvaka turnira s kacigom. Tada je imala još jedan red pobjeda, a prema rezultatima sezone, kanadski sportaš nazvao je kodni tenisač u Kanadi.

Sljedeća sezona počela je djevojci s dva gubitnika u finalu ITF turnira. No, u jesen ju je rehabilitirala dvije pobjede u jednom pražnjenje, a istodobno je poboljšala položaj u rangiranju, završavajući godinu u druge stotine. 2019 je počela za njom ne manje uspješno, na otvorenom prvenstvu Auckland Andreesca zauzima drugo mjesto, dajući samo njemački Juliez Nijemci.

Istina, na otvorenom prvenstvu Australije, izgubila je, au sljedećem turniru serije WTA 125K pobijedila je Tatianu Mariju u polufinalu i osvojio prvak naslova. Zatim je čekala uspješan govor za kanadsku reprezentaciju, igre na otvorenom prvenstvu Meksika i premijer turniru u Miamiju. Međutim, zbog ozljede ramena, dobivenih u proljeće 2019. godine nije uspjela doći do igre protiv Češke.

Osobni život

O osobnom životu sportaša malo je poznat. Zbog stalnog vremenskog treninga za nešto što još jedna djevojka gotovo nema. Ali kad se i dalje uspijeva odmoriti, odlazi u more, o čemu svjedoče brojne fotografije u "Instagramu", gdje je Bianca zarobljena na plaži u kupaćem kostimu ili se samo odmara u krugu voljenih.

Redoviti sportovi i meditacija pomažu Andreesk kako bi podržali lik u obliku, iako je njegova težina nepoznata, s visinom od 170 cm, djevojka izgleda tanko i zategnuto.

Bianca Andreuska sada

Bianca i sada aktivno trenira, jer redovito sudjeluje na turnirima i pokušavajući uvijek biti u sportskom obliku.

U 2019. godini Andreesca je prvi put u svojoj karijeri došao do finala turnira Grand Slam. Početkom rujna iste godine, djevojka je osvojila Serena Williams, osvojivši svoj prvi turnir ove vrste. Ali na to, kanadski se neće zaustaviti, a sada je njegov cilj pobijediti u konačnom WTA prvenstvu.