Nikita Naporno - Foto, elulugu, võimleja, maailmameister, uudised, isiklik elu 2021

Elulugu

Vene sportlane Nikita Negorno on rahvusvahelise klassi spordi kapten, samuti mitme maailma meister paljudes spordivõimle. Ta võitis meistrivõistlused Euroopas ja oli võitja olümpiamängude võitja Rio, sooritades keerulisi elemente baaride, tasuta harjutusi ja toetades hüppeid.

Lapsepõlv ja noored

Nikita Vladimirovich Naporno sündis 12. veebruaril 1997 Vene Föderatsiooni lõunaosas Rostov-On-Don.

Professionaalse võimleja varajase elulugu andmete üksikasjadest on peaaegu midagi öelda, sest tema lapsepõlv on pühendatud spordile.

Athletic sektsioonis osalenud ja seejärel Olympic Reserve kooli, noortel meestel ei olnud aega sõprade ettevõttes aega mängida. Ainult aeg-ajalt veetis ta aega vanaisaga, endise töötaja "sõudmise kanal", nii et nad kõndisid mööda don, röstitud kebabi pankadest ja tegelesid kalapüügiga.

2000. aastate keskpaigas töötavad kohalike treenerite ülaosas töötamine Nikita tulemusi näidata ja otsustas Moskvasse liikuda. Olles saanud üliõpilane Olga Skypurenko, samuti Vladimir Fudimov ja Anatoolia Reloin, poiss näitas võimet ja varsti sattus noorte meeskond.

Esimene tõsine saavutus Napornohnaya kasv, mille kasv oli 168 cm ja kaal töötatud lihaseid jõudnud 70 kg, sai Bronze Medal junior meistrivõistlustel Venemaa, samuti osalemine Euroopa meistrivõistlustel, kus ta rahul lähedaste ja mentoritega ühe kulla ja ühe hõbedaga.

Isiklik elu

2018. aastal korraldas Nikita paralleelset teenust Romgvardias isikliku elu. Tema abikaasa ja kõige lojaalsem fänn sai Daria Spiridonovi võimlejale, kes nõustus pulmadega, mis esitati sportlasele meeldivat üllatust.

Nüüd abikaasad kokku võistlustel ja enne professionaalse karjääri lõppu ei kavatse lapsi teha. Aga Nagory hakkas valmistuda tuleviku täiendamise pere ja avas oma äri liitumise ettevõtjatega.

Võimlemine

Täiskasvanud karjäär Nikita Naporno algas osana suurlinna meeskond, millest pärast suurepärast kõnet mitmetes võistlustel kutsuti teda rahvusmeeskonnale. Alates 2010. aasta keskpaigast hakkas pidevalt täitma rahvusvahelisel tasandil, saades Euroopa meistriks ja tassi võitjaks mitmesuguste võistlusprogrammi liiki võitja.

2016. aastal tänu võimleja hinnangutele võitis Vene meeskond kulla mandri meistrivõistlustel ja siis noorte sai hõbe võitjaks Olympiad, mis 6. augustist 16. augustini toimus Rio de Janeiros.

Selle produktiivse ja Nikita hooaja rahvusliku meeskonna lõpus langes tõsise kahju tõttu mõnda aega võitlusest välja. Ja 2017. aasta keskel rääkis ta hästi baarides ja võitis Euroopa meistrivõistlustel pronksis, siis sai kõikide ümber tööle võetud punktid riigi tassi omanik.

Maailma meistrivõistlused on Rosovchanina jaoks ebaõnnestunud selle aja jooksul, kuna ta langes mitu korda kvalifitseeruvas voorus. Kuid vormi taastamine rahvusvahelisele turniirile, kus Mihhail Voroniini pärast nimetati auhinda, sai Naporno koos igasuguste harjutustega ja sai kulla ja hõbemedalite.

2018. aastal sai ülemise 20 maailma kvalifikatsiooni löömine Nikita planeedi meistrivõistluste rahvusmeeskonna osana teiseks üldises käsutuses. Ja individuaalsel finaalil kõik-ümber, ta võttis kolmanda sammu poodiumi andis viis Hiina Xiao Zhotaani ja Vene Arthur Dalloyan.

Nikita Negorno nüüd

2019 Rosovchannina Nikita Nagornochny, samuti kogu Vene rahvusmeeskonna jaoks sai Triumpsi ja võidude aeg. Kaitsdes parima riigi sportlase tiitli paralleelsete baaride harjutuses, mille võimleja on ülejäänud programmiga kokku tulnud ja sai pileti maailmameistrivõistlustele.

16 riigi esindajad osales esimese 49. meistrivõistlustel Saksa Stuttgarti langus. Tänu Rosovchanni jõupingutustele võttis meeskond kulla kogu ringi, seekord midagi loobuma Jaapani või hiina keelest.

In Isiklik vahetus Nikita sai ka kõrgeima auhinna, päritolu Silver Winner Arthur Dalloyan kõik mürskudele tehnikat ja punkte, ja siis toetus hüpata ta sai taas omanikuks kulla. Foto õnnelik sportlane oli kohe välja "Instagramis".