Andrei Mozalev - elulugu, uudised, isiklik elu, joonis, foto, joonis uisutamine 2021

Elulugu

Andrei Mozalev on vene ilu uisutaja, mis ennustab Evgenia Plushenko au ja Aleksei Yagudina au. Noor sportlane näitab kõrge meisterlikkust võistlustel, okubeerib auhindu. Iga uus programm muutub joonis uisutamise maailmas helge ja unustamatu sündmus. Nüüd on noormees mitte ainult muljetavaldav tehnika keeruliste elementide toimimise jaoks, vaid teeb ka kõnesid emotsionaalselt väljendusrikas.

Lapsepõlv ja noored

Skataani eluloogiolude kohta teab vähe. Andrei sündis 24. märtsil 2003 Peterburis. Viie aasta pärast andsid Elena vanemad ja Mihhail Pojale Olympic Reserve spordikoolile. Esimesed poiste treenerid olid Anna Pshenovskaja ja müriste romaan. Kaheksa aasta jooksul hakkas Kirill Davydenko lapsega õppima. Paralleelselt koolitusega Mozalev uuriti keskkoolis.

Isiklik elu

Peterburi isikliku elu saladused eelistab avalikku avalikustada. Enamasti kulutab noormees võistlustele ja meistrivõistlustele ja nende ettevalmistamiseks. Instagramis "Andrei paljusid fotosid koos sõpradega, konkurentsivõimeliste etenduste pildid. On ka mitmeid raamid tüdrukutega, kes sportlane ei kommenteeri.

Üks neist, kutt püütakse omaks võtta noorte näitajate uisutaja Elizabeth Nougumanova. Pilt tehti Vene meistrivõistlustel, mis toimus 2019. aasta lõpus Krasnojarskis. Huvitav, LISA pani ka selle foto oma kontol. Mõlemad sportlased elavad ja rongi St. Petersburis, on sõbrad Vkontakte. Kas nende vahel on romantilist seost, see ei ole teada.

Iluuisutamine

Esimest korda osales uisutaja rahvusvahelise noorema taseme turniiril 2016. aasta novembris. Siis Volvo 2016 avatud tassi, Andrei demonseeritud särav tehniline uisutamine, mis võimaldas võita kuldmedali. Kõne NRW Trophy Saksamaal sai ka edukaks - teismeline võitis uuesti.

Järgmisel aastal proovis Mozalev jõudu vene meistrivõistlustel vanades suuremates ja sai üheksas. Sel ajal oli 13. päeval hea tulemus. Noor "võitleja" ei loobunud üksikasjalikult vea treeneriga. See andis tulemus: 2017. aasta novembris rahvusvahelisel trofee turniiril Tallinnas võitis Joonisakud Juniorsi seas 3. kulla.

2018. aasta septembris tegi vene sportlane debüüdi Tšehhi Vabariiki Junior Grand Prixis. Olles rullitud programmi tagasi, oli Andrei teine. Täiuslikult täidetud meelevaldne tants võimaldas tal saada Camden Pulkinini juhtide ümber ja muutub taas kuldmedalistiks. Sama aasta oktoobris, rääkides Yerevanis, sai noormees juunioride seas kuues kuuendaks.

Junior aastakümne nooremate meistrivõistlused ei olnud Peterburi jaoks liiga edukas. Lühiajalises programmis taasis ta neljandaks, kuid tegi meelevaldse vigu, mis võimaldas poiss saada ainult 18.-ni, kes kestab positsioonis.

View this post on Instagram

A post shared by Andrey Mozalev️ (@mozalev_andrey) on

Uues hooajal sisenes sportlane otsustavalt vastu võitlemise konfiguratsiooniga. Varasemate võistluste aspekt, näitaja Riia Grand Prix-i kohtunikku, 2019. aasta septembris. Siin sai MOZALEV absoluutne meister, kes sai sel ajal parimad spordi karjääril parima tulemuse 223,72 punkti. Silver Winner Lee Si Hyung Championship Laba 5 punkti juht.

Selle meistrivõistluse jaoks koos treeneri ja koreograaf Moozalev, silmapaistva lüürilise numbriga valmistati kompositsiooniks Rockooper "Juno ja AVOS" muusikale Alexei Rybnikov. Dünaamiline libisemine, kasutatud keerulised elemendid, hüpped täiendasid orgaaniliselt emotsionaalse söötmise jõudlusega. Tants panna koreograafi Igor Koscheev ja Denis Lunin.

Seejärel järgis võistlust Zagrebis. Peterburi jõupingutused aitasid tal vallutada kulda ja kinnitas Itaalia Torinos finaali väljumise. Itaalias, noorte olümpiaadis, ta võtab hõbe, andes teed Jaapani Shuan Sato. Bronze Medal sai vene ilu uisutaja Daniel Samsonov.

Vene treenerid märkisid noorte sportlase professionaalsuse ja meisterlikkuse kasvu, mis kajastati saavutustest. Mosales mitte ainult paranenud juhtpind, vaid ka suurenenud psühholoogiline stabiilsus, ta sai enesekindlamaks jääga. Kui intervjuu sisse viidud uisutaja, ei mõtle ta võistlustel konkurentide üle ja keskenduvad numbri tagasi ilma blotideta.

Andrei Mozalev nüüd

2020. aasta märtsis osales Andrei maailma junior meistrivõistlustel. Tallinnas läks turniiril ja kogutud särav ja andekas sportlased jää areenil. Suvalises programmis sai mees 160,78 punkti ja võistluse üldiste tulemuste kohta sai 245,09 punkti. Seega sai Mozalev kuldmedali omanikuks.

Uisutaja tunnistas, et ta oli täitmisega rahul, kuigi ta tantsu vaatamise ajal nägi ta väikeseid vigu hüppamisel. Treener Kirill Davydenko oli ka üliõpilase eduga rahul. Teine oli Jaapani Yum Kagiam ja pronksmedalist on Peter Gumennik.

Üks sportlase 2021. eredaid sündmusi oli osalema esimese kanali tassis. Käesoleva konkurentsi raames toimus eraldi hopping turniiri, kus meeskond noormees vaidlustas tüdrukud. Ürituse osaletis koos Andrey, Makar Ignatov, Mihhail Kolyadov Dmitri Aliyev. Oma vastastega, Kamila valiyev, Alexander Trusov, Anna Shcherbakov ja Elizabeth Tuktamysheva.