Rifat Zhemalletdinov - elulugu, isiklik elu, foto, jalgpallur, kodakondsus, veduk, tüdruk, FIFA, vanemad, Instagram 2021

Elulugu

Rifat Zhemalletdinov on Moskva noorte keskel "vedur", kelle elulugu on Kaasani "Rubin" mängu kaheaastane periood. Havbek, kelle iidol on Ronaldo, tagasihoidlik ja varjatud intervjuus.

Lapsepõlv ja noored

1996. aasta septembris Muscovites Marat ja Louise Zhemalletdinov sündivad Rifatsiooni poeg. Perekonna juht, oma noortes, kes tegeleb professionaalselt ujumisega, viis ta 5 aasta jooksul spordi esmasündinu. Aga poiss on kodakondsuse tatari, valis jalgpalli ja sisenes veduri kooli. Esimene treener noor Hemallalletdinova oli Viktor Artyukhov.

Samas 2001. aastal andsid vanemad rifaatilise noorema õe, kes täna on idamaiste tantsude kiindunud. Lapsepõlves läks Zhemalletdinov Kocheko-Firefigi Tatar Village'i sugulastele Nizhny Novgorodi piirkonnas, kus sündis olümpiameister Greco-Rooma maadlusskambri. Nüüd töötab rifaatide isa panga asedirektorina.

Jalgpall

Euroopa noorte meistrivõistlustel 2013 märkis Rifat esimeses mängus oma eesmärki Ukraina eakaaslaste väravasse. Vene rahvusmeeskond selles FIFA turniiril on muutunud meistriks.

Täiskasvanud veduri ametlikul mängul debüteeris Rifat 2016. aasta veebruaris Istanbuli "Fenerbahce" mängus. 2016. aasta mais tabas Zhemaletdinov kaks korda "Mordovia" värava. 2016. aastal võtsid Rifat teine ​​koht sadade jalgpalliekspertide hääletamisele esimese viie auhinna laureaadi valimisel, andes ainult 20-aastasele keskväljuja CSKA Alexander Golovini.

2016. aasta juulis kolis Zhemalletdinov Rubinisse ja veetis Kazanile 50 vastet. "Reetress" klubi, mis teda tõstis, selgitab keskkaitsja soovi mängukogemuse saamiseks. Riftide lahkumise ajal "raudtee-töötajad" oli palju oma rolli palju mängijaid ja mees kartis selle pingil panna. 2018. aasta juunis naasis Striker Native Clubisse ja koos meeskonnaga võitis Vene jalgpalli tassi.

6. juulil 2019 aitas Zhemalletdinov kaasa Venemaa super tassi "veduri" vallutustele. Pärast võistluse üleandmist võistluse seitsmendal minutilisele minutile viskas Fyodor Smolov esimese palli rivaalide "Raudteemante" - Peterburi "Zenit" väravasse. Siis oli kaks kahekordistunud, viis läbi Zeniti Mithhole meeskonnakaaslane Alexei Miranhuki poolt. Kokku mängu konto - 3: 2 kasuks Lokomotiv.

2019. aasta sügisel sai RIFAT-i meistrite Liiga mängus AtleticO-ga vigastada - kahjustasid puusalihaseid ja kukkus võistlusest välja 3 nädala jooksul. 2019. aasta novembri lõpus leidis Moskva meeskond "Raudtee-töötajate meeskond oma väravasse. Rifat sai süüdlane. Ebameeldiv juhtum toimus Meistrite Liiga mängu 11. minutilisel minutil.

2020. aasta märtsis on Venemaa jalgpalliühing peatanud koronaviiruse infektsioonipandeemiaga seotud võistlused. Hemaletdinov ütles, et ta mõistis seda otsust, kuigi meistrivõistlustel oli jätkunud Lokomotiv, mille jaoks keskkaitsja mängib, võib zenitiga järele jõuda, kes kasutas esimest rida staatusse. Eneseisolatsiooni väljaõppeks hirmutas sportlane simulaatorit - jooksulint.

10. aprillil 2020, Rifat Maratovitš, nagu enamik Lokomotiv jalgpallureid, nõustusid palka vähendama 40 protsenti enne Venemaa jalgpalli peamise liidu võistluse jätkamist. Kuid Peruu Jefferson Porphan, kes mängis "raudtee-töötajate", pidas otsuse klubi, kuidas varastada tema raha ja murdis paberileht teksti tema nõusoleku.

Hooaja jooksul 2020/2021 võttis RIFAT Lokomotivis RPL-is 3. koha ja võitis ka Venemaa tassi, mis sai teiseks tema spordi elulugu.

Isiklik elu

Kui Zhemaletdinov 2 hooaega mängisid Kaasani "Rubin" jaoks, vihjasid vanemad rifat, mis oleks tore valida tatari pruut. Intervjuus 2016. aastal ütles sportlane, milliseid tüdrukuid talle meeldib, roheline silmadega ja vabade nahaga, armastav jalgpall ja lapsed, kellel ei ole tätoveeringuid. Jalgpallur eelistab beautiees kasvu 170-176 cm. Rifat ise kasvuga 184 cm kaalub 81 kg. Ühes intervjuudest 2020. aastal, sportlane küsimusele, kas ta leidis, et see on ideaalne, vastas ta lühidalt, et jah. Siiski ei helistanud valitud valitud nimi.

Mees peab ennast oma isikliku elu intraveriks, muutes välja, kui välja ei vabastata. Hobid Rifat - Kalapüük, lemmiktoidud - sushi ja vere vorst, unistuste auto - lamborghini aventador. Sportlane peaaegu ei joo alkoholi, vaid puhkusel, mis võimaldab ennast natuke või õlut.

Zhemalletdinova lehel "Instagramis" domineerivad fotod ja koolitused. Rifat on sõbralik teise vedur õpilase - Dmitri Barinov. See oli "baar" Zhemalletdinovi esmakordselt teatati naasmisel Lokomotiv.

Rifat Zhemalletdinov nüüd

Kevadel 2021, sai teada, et Zhemaletdinov mängib "raudtee" veel 3 aastat. Leping keskkaitsja laiendati.

Teine hea uudis mängijatele fännidele - tema nimi langes lõplikuks taotluse Vene rahvusmeeskonnale Euro 2020. aastal. Kuid rifat on juba suutnud mängida riigi au eest kvalifitseeruva mängu Malta vastu, tulevad välja Alexei Ionovi asendamiseks. Selles debüütis õnnestus mängija saada kollase kaardi.