Peter Paschenko - elulugu, uudised, foto, isiklik elu, biathete, suvel biatlon, maailmameister 2021

Elulugu

Peter Paschenko unistas sõjalisest karjääri, kuid lõpuks sai kutse professionaalse biathete. Vene sportlane suutis ennast kuulutada, osaledes kodumaistes ja rahvusvahelistes võistlustel.

Lapsepõlv ja noored

Peter Paschenko sündis 10. jaanuaril 1991 Bashkortorstani Vabariigis Meshirje. Ta kasvas üles peres ettevõtja, kes sageli külastas suveräänne ja võttis oma poja temaga, et esimest korda takistas oma spordi karjääri. Poiss seisis kõigepealt suusatamises isegi füüsilise hariduse klassi algkoolis, kuid ainult kümnendas klassis otsustas osaleda professionaalsel tasemel.

Esimene treener täht oli Vasily Ivanov, kes nägi paljutõotav suusataja Pashchenko. Aga sel ajal ei olnud noormees valmis pühendama kogu oma vaba aega ette valmistada, sest ta sai sõjaks. Pärast kooli lõpetamist esitasid Peetrus dokumendid sõjaväeülikoolile, mille jaoks ta oli valmis igaveseks spordile laienema.

Aga saatus tellitud teisiti ja suusataja ei läbinud arstliku läbivaatuse. Arstid uurimisel ilmnes aeglustumine südamelöögi ja diagnoositud bradükardia, kardavad võtta vastutuse taotleja. Selgitused noormehe selgitused, kes püüdsid neid veenda, et selline funktsioon on sportlastele iseloomulik, ei aidanud.

Selle tulemusena pidi täht unustama sõjalise karjääri kohta. Selle asemel sisenes ta Bashkiiri riiklikule ülikoolile, kus ta õppisin insener ja peagi veendunud, et ta oli tegelikult õnnelik. Peetrus jätkas oma õpinguid ja suusatamist ning kord läksime vabariiklaste võistlustele, kus ta kohtus oma Countryman Alexander Babina. Ta ütles suusatajale määratud Biatlon Schoolis, mille eest ta lähenes kõikidele parameetritele.

Seega algas uus leht täht elulugu - ta sai biatlonistiks ja hakkas klasside grupis Ilgiz Samgulliini. Kuid esimesel aastal oli Peter jaoks raskem raskem, sest ta mõistis kiiresti, et tema keha ei olnud režiimi muutmiseks valmis. Endine suusataja jäi teiste sportlaste taga, nii jooksmisel kui ka pildistamisel, kuid siiski õnnestus endiselt taastada ja võita.

Biatlon

Esimesed tulemused täht on muutunud märgatavaks 2015. aastal, kui ta võitis pealkirja juunior meister suvel Biatlon turniiril. Tulevikus näitas Pashchenko korduvalt täiskasvanute tasandil.

2016. aastal täiendati Biatlete saavutuste viggnipanga kullaga kullaga, mida ta sai Venemaa meistrivõistlustel relee tulemuste kohta. Aasta hiljem sai ta Euroopa meistrivõistluste liikmeks ja märkis taas Vene Föderatsiooni meistrivõistlustel, kus ta sai pärast massi algust hõbemedali omanik.

Spetsiaalselt meeldejääv Fännide athlete oli 2019. Venemaa talvemeistrivõistlustel Biathlon Peetrus tõi meeskonna hõbe relee ja suvel meistrivõistlustel tuli kolmas ülemuse ja massi alguses. Mitte vähem helge oli Vene tassi tähe välimus, kus ta võttis auhindu tagakiusamise ja individuaalse võistluse võistluse tulemuste kohta.

Isiklik elu

Biatlonist eelistab mitte reklaamida teavet isikliku elu kohta. Ta harva uuenduste konto "Instagramis" ja ei räägi teise poole juuresolekul intervjuu ajal. Nüüd fännid õpivad VKONTAKTE fännirühma iidolide uudiseid, kus on avaldatud video ja fotod.

Peter Paschenko nüüd

2020 algas sportlane edukalt. Ta võitis vene biatloni meistrivõistluste käsurassi hõbemedali, kuid selle tulemusena oli turniiri peamine osa edasi lükati novembrini ja seejärel tühistati täielikult seoses Coronaviruse infektsioonipandeemiaga ja Peetri juhtis ainult koolitust jätkata suvel.

Alguses sügisel ta võitis hõbe vene suvel biathlon vastavalt tulemuste sprint. Lisaks õnnestus Peteril näidata ennast relee ajal, mis tõi oma grupi 1. koha. Varsti pärast seda jätkas Pashchenko kõvasti tööd, et valmistuda eelseisvatele võistlustele.

Kuid oktoobris ootasid fännid halbade uudiste eest - hoolimata kõigist ettevaatusabinõudest, sportlate nakatunud COVID-19. Mõneks ajaks oli ta sunnitud elama ja koolitama meeskonnast eraldi, võttes antibiootikume kopsukahjustuste toimega toimetulekuks, mis oli 10%.

Tagasi normaalse biatlonisti režiimile, mida hallatakse ainult novembris, kui testid näitasid negatiivset tulemust. Ta näitas end Khanty-Mansiyski tasudes, kus ta võttis 2. koha vastavalt kontrolliõppe tulemustele. Samal kuul sai teada, et Paschenko läheb Venemaa rahvusmeeskonna peamisse koosseisu maailmameistrivõistlusele.

Kuid juba võistluse 1. etapis, mis sooriesisese coniolachti läksid, tehti kannatanud haiguse tagajärjed ise tundnud. Sprint'i ajal tundis Peetrus lihaste tähelepanuta jätnud, mille tõttu nad keeldusid töötamast ja ei suutnud suurepäraseid tulemusi näidata.

2. etapp ei olnud võimalik varsti tagasi nõuda, mille järel kuulsid kuulujutud, et Biathete lahkub rahvusmeeskonnast ja naasma Venemaale. Kuid teavet ei kinnitanud ja sportlane suutis konkureerida HOCHFILZENi, Austria maailmameistrivõistluste puhul võidu eest.