Evgeny Belov - elulugu, uudised, foto, isiklik elu, suusataja, "Tour de Ski", "Instagram" 2021

Elulugu

Evgeny Belov kasvas spordipere poole, mis mõjutas eluteili valikut. Ta sai kuulsaks püsivuse, otstarbekuse ja soovide tõttu võitude tõttu, mis aitasid ületada kõik ebaõnnestumised.

Lapsepõlv ja noored

Evgeny Belov sündis 7. augustil 1990 Oktyabrsky külas asuvas Sverdlovski piirkonna Kamyshlovsky piirkonnas. Ta oli keskel laps spordi meistrite perekonnas suusaradades ja kasvas üles kahe vennaga.

Esimene treener tuleviku kuulsus sai ema, kes töötas õpetajana lasteaias ta külastas. Hiljem oli Zhenya mentor tema isa, aitas ta ennast noorema tasemel kuulutada. Suusataja on korduvalt vallutanud maailma-meistrina pealkirja, sai omanikuks 2 kulla ja 3 hõbedase auhinda noorte meistrivõistlustel.

Suusarass

Belov lisati esmakordselt Venemaa rahvusmeeskonna täiskasvanud koosseisus 2010. aastal. Ta näitas ennast maailmameistrivõistlusel, kus Gold Medali täheldati relee rassi. Tulevikus jätkas Eugene vene ja rahvusvahelistel võistlustel osalemine, kuid ta ei suutnud kõrgusi saavutada.

2014. aastal osales suusataja Sotši olümpiamängudel, kuid jäi taas ilma auhindadeta. Pärast kolme aasta möödumist tühistati need tulemused, kuna sportlane oli dopingukande keskel. Alguses tahtis ta ja mitu venelasi eemaldada osalemisest mis tahes võistlustel, kuid selle tulemusena õnnestus lause pehmendada. Kuid Eugene igaveseks oli keelatud osaleda olümpiamängudes, mis sai keeruliseks punktiks kuulsuse elulugu.

Alles 2018. aastal, pärast teise kaebuse venelastega, need olid laetud ning nende kõnede tulemused võistlustel taastati. Pärast seda märkis Belov Šveitsi maailmameistrivõistluse etapis intervallivõistluses ere võidu. Ja aasta hiljem ilmutas ta turniiril ilmunud ja võitis Gold Medali relee, mis toimus Rootsis.

Isiklik elu

Sportlase isiklik elu on edukalt arenenud, tema abikaasa Alexandraga kohtus ta lapsepõlves. Tema valitud oli kaasatud ka suusarassidega, nii et nad kohtusid sageli võistlustel ja isegi mõnda aega koolitasid koos. 2012. aastal tegi Eugene oma käe ja südame armastatud lause ning pärast 2 aastat abiellusid. Pulmad toimus 70 külalise juuresolekul Ematerinburgis restoranis.

Suusataja kaalub umbes 78 kg kõrgusega 185 cm.

Evgeny Belov nüüd

2021 algas Eugene osalemisega mitmepäevase suusarassiga "Tour de Ski". Aga võistluse sportlane sõna otseses mõttes jätkasid ebaõnnestumisi. Turniiri 2. päeval võita Belov hõbemedali ja annavad venelastele 3 auhindu pjedestaalis, kuid varsti enne finišijoone, jooksis ta kaasmaalane Alexei Svevotkin ja ei suutnud jätkata võitluse suusatamise tõttu.

Sportlaste fännide ja treenerite peamine viga nimega asjaolu, et nad ei püüdnud võistlust lõpule viia ja kohe vannun. Selle tulemusena murdis Šveitsi Dario Colony läbi ja Vene Ivan Yakimhkhkin sai kolmas.

Evgeny valmis ainult 9. ja Aleksei - 7.. Aga vastavalt kohtuprotsessi tulemustele Chervotkin, nad süüdi kokkupõrke, ta vajus 61. koht positsioonis ja sai karistuse 3 minutit. Paljud on otsusega rahul, sest nad leidsid selle liiga range. Süüdi nimega nii sportlased, kes pidid kollaseid kaarte saama.

Teine ebameeldiv juhtum juhtus kuulsusega juba konkurentsi 6. etapis. Pärast massi algust teatas vene sellest, et Rootslased William Porried teda suusakihile, mille tõttu ta ei suutnud rassi jätkata. Omakorda ütles vastane, et Belov tuli suusale ja see oli sügisel põhjus.

Varsti läks suusataja Lahti maailmameistrivõistlustesse, kuid ka Vene rahvusmeeskonna sportlased ei suutnud vältida valjusti menetlust. Seekord ei olnud fookus Evgeny, kuid meeskonnas seltsimees - Alexander Bolunov. Relee ajal, kus tema partnerid olid Belov, Chervotkin ja Spitovi Denis, oli Alexandra konflikt Soome Yoni, palliga, mis murdis oma tee lõpuni. Vene kaotanud kontrolli emotsioonide üle ja pärast võistluse lõpetamist tabas vastane jalgadega.

Bonze Medali esimese meeskonna Bolunova sportlaste tegu ja peaaegu lõppes Venemaa rahvusmeeskonna diskvalifitseerimisega. Kuid karistus pehmendatud ja kohtunikud piirdusid ühekordse Vene eemaldamisega. Ta toetas palju kaasmaalased ja meeskonnakaaslased, sealhulgas Belov.

Evgeny pühendatud Alexander Post, kus ta märkis, et iga sportlane ei suutnud piirata, arvestades vastase provokatiivne käitumine. Ta kutsus otsuse ebaõiglaseks ja märkis, et sellistel juhtudel tunnustatakse seda sagedamini Venemaalt süüdi sportlaste poolt. Fännid toetasid kuulsust.

Nüüd suusataja jätkab kõvasti treeni. Ta juhib lehel "Instagram", kus avaldab foto, see on jagatud tellijate peegelduste ja uudistega.