Daniel Serokhvostov - elulugu, uudised, foto, isiklik elu, biatlon, biathlonist, "Instagram", vanus 2021

Elulugu

Daniel Sunokhvostov oli mõeldud muutunud tähtseks, sest ta tõusis spordipere juurde ja hakkas suusatama varakult. Vene Biathete suutis vallutada fännide tähelepanu, märkides eredate võitude vene ja rahvusvahelisel algatusel.

Lapsepõlv ja noored

Daniel Ruslanovitš Serokhvostov sündis 4. aprillil 1999 Vene linna Barnaulis. Ta oli noorim laps treenerite perekonnas Zarinskaya Dussh. Juba 3-aastane poiss sai kõigepealt suusatamisse ja noorukieas ta hakkas osalema Biathlonis. Aga töötada püss kiiresti igav sportlane, pidi kulutama rohkem aega ja jõudu ning ta ei meeldi ka tulistada.

Järgmised kuus kuud Danya tegelesid suusad, kuid ta paluti naasta Biathlonisse pikka aega, et aidata Altai territooriumi meeskond edukalt täita Siberi meistrivõistlustel. Kuulsused suutis toime tulla ülesandega, pärast mida ta koos meeskonnaga, läks Venemaa meistrivõistlustele, kus ta võttis 2. koha ja tuli noorema meeskonna juurde. Sellest ajast alates on Serokhvostov jätkanud oma karjääri biathetena.

Biatlon

Juniori etapis suutis Daniel juhtida tähelepanu endale, mis näitab suure kiirusega konkurentsi ajal. Eksperdid isegi võrreldi teda Maxim Miracle, kes võitis hüüdnime vene raketi. Kuid samal ajal sportlasel oli pildistamisega probleeme, ta sageli tunnistas, et mõnikord takistavad auhindu vallutada.

Juba 2016. aastal märgistas Serokhvostov kõik-Vene biatloni võistlustel. Järgnevatel aastatel sai ta korduvalt selle konkursi auhinna võitjaks, võitis kuldmedalite sujuvas võistluses ja sprintis.

Mitte vähem helge olid Biathete'i kõnesid Venemaa juniormeistrivõistlustel. 2018. aastal võitis ta kulla distsipliinide nagu sprint ja tegutsemise võistlus. Daniel sõnul kogeb ta tugevat põnevust alles enne hooaja esimest algust ja seejärel sõltuvust tekitavat ja põnevust läheb taustale. Kuulsus püüab alati mõelda vigu vältida iga tegevus.

2019./2020 hooajal läbis sportlane edukalt valiku Junior Team Venemaa. Ta näitas end Tšaikovski, kus ta sai 1ST Sprint ja 2. individuaalse rassi ja Izhevskis, Sorakhvostov võitis Sprint Race. See võimaldas Daniel osaleda suuremates rahvusvahelistes võistlustel.

Kuulsuse sõnul oli ta ibu tassi ajal veidi närvis junioride seas, kuid õnnestus tulla toime emotsioonidega ja lõpuks tuli individuaalse rassi 2. tulemused. Pärast seda läks biathlonist maailmameistrivõistlustel, mis toimus Šveitsi Lenzerheide'is.

Kuigi sportlane ei suutnud täiendada piggy panga isiklike saavutuste, ta näitas ennast relee ajal, kus tema partnerid olid Kirill Bainz, Karim Khalili ja Vadim Istampulov. Serokhvostov jälle LED tulistamist, kuid tal õnnestus mängida kursuse tõttu vastamata aega, mis aitas meeskonnal võita kuldmedaleid.

Samal aastal läks Daniel Euroopa nooremameistrivõistlustel, kuid õnnestus tähistada ainult 6. koha sprintis. Turniiri viimane algus tühistati koronaviiruse infektsiooni tõttu pandeemias ja Biatlete oli sunnitud koju minema. Ma ei suutnud osaleda rahvusvahelistel võistlustel, mis oli väga kurb.

See oli ainult sügisel lume lumes koolituse jätkamiseks ja detsembri lõpus sai ta Venemaa noorema tassi liikmeks. Kuulsused õnnestus taas juhtida kulla relee, kus tema partnerid olid Vladimir Ivanov, Pavel Kudryashov ja Nikita ma kuulen. Pärast seda sai teada, et Daniel debüteerib täiskasvanud tasemel.

Isiklik elu

Sportlane eelistab mitte avalikustada teavet isikliku elu kohta, keskendudes spordi saavutustele. Nüüd avaldab ta foto lehel "Instagram" foto, mis kujutab endast ühe või firmas sõprade.

Daniel serokhvostov nüüd

2021 algas kuulsus osalemisega Ibu tassi etappides Saksamaal. Danielil õnnestus näidata ise segatud relee ajal, kus ta osales koos Khalili, Anastasia Goreeva ja Valeria Valenetidega. Vene biathlehed lõpetas kõigepealt 40 sekundi jooksul ja võitis kuldmedalite.

Hiljem läks Serokhvostov Euroopa meistrivõistlustel. Ta asendas Eugene piiri Sprint Race, mis toimus 29. jaanuaril, kuid ei suutnud näidata kõrgeid tulemusi. Sportlane jätkas kõvasti tööd, et rahuldada võitu fännid.