Martin Jonsrud Sundbu - elulugu, uudised, foto, isiklik elu, suusataja, "Instagram", doping, naine 2021

Elulugu

Martin Jonsrud Sundbu Alates lapsepõlvest kannatanud terviseprobleemide eest, kuid ta ei takistanud teda spordis edu saavutamisel. Norra suusataja sai kuulsaks kogu maailma eest, tänu heledatele ja kindlatele võitudele rahvusvahelistel võistlustel.

Lapsepõlv ja noored

Martin Jonsrud Sundbu sündis 26. septembril 1984 John Eric Sundbu ja Gru Jonrud Langslet perekonnas. Ta kasvas üles Norra linna Oslo, kus ta avastas suusatamise. Isegi esimestel aastatel diagnoositi tulevase täht biograafiad astma, kuid ta sai veel võimaluse jätkata spordikarjääri.

Suusarass

Suusataja rahvusvaheline debüüt toimus 2005. aastal, et meelitada fännide fännid, ta suutis vaid 2 aastat hiljem. Martin võitis Gold Medali ajal World Cup Stage Biteoslenis. Järgmine hooaeg oli märgitud esimese isikliku võidu sportlase jaoks, võitis ta võistluse klassikalise stiili Kuusamo maailmameistrivõistlusel. Hiljem märgistas Martin Silver samal distsipliinis uue koha etapis.

2010. aastal sooritas Olympic mängudel Sundbu. Kuigi ta ei saanud isiklike saavutuste piggy panka täiendada, aitas suusataja meeskonda teise koha pärast relee ajal võtta. Aasta hiljem, ta näitas ennast samas distsipliini maailmas meistrivõistlustel Oslos, kus norralased võitsid kuldmedali.

Tulevikus oli sportlane jätkuvalt maailma tasside kindel juht, kuid 2013./14 hooaja oli eriti tema karjääris eriti helge. Sel aastal ta mitte ainult regulaarselt auhinnad tassis, vaid võitis ka kõigis kolmes võistlusvooru: Põhjamaade avamine, Tour de Ski ja lõplik. Lisaks sai Martin Skiathlonis pronksmedali Sotši olümpiamängudel.

Järgmine kuulsuste tekkimine maailmameistrivõistlustel, see aeg Falununis veetis, oli jälle ebaõnnestunud. Ta haigestub varsti enne turniiri ja õnnestus osaleda ainult võistlusel 50 km, kus ta lõpetas 11.. Aga Sundbu võitis "Tour de Ski" ja sai maailmameistrivõistluste üldiste positsioonide juht. Aga hiljem ta kaotas need auhinnad, sest skandaal, mille keskmes oli.

2015. aastal ilmus teave dopinguga seotud skandaalist teavet. Nad ütlesid, et sportlane ületas salbutamola lubatud annuse, mis sisaldub astma sportlaste valmistises. FIS ignoreeris sõnumit ja võimaldas kuulsusel osaleda võistlustel, kuid hiljem sekkus WADA esindajad. Nad pöördusid spordi vahekohtu poole ja Martini uurimise tulemuste kohta 2 kuud diskvalifitseeritud, jättes mitu auhinda.

Kuid vaatamata sellele negatiivsele kogemusele uue hooajaga naasis Sundbu konkurentsile ja õnnestus korrata oma varasemaid saavutusi, võidelda kolmel "mitmepäeval": Põhjamaade avamine, "Tour de Ski" ja "Kanada ekskursioon", mis toimus esimest korda. On teada, et Rassivaba stiilis Toblahis võttis ta 2. koha Dubboling - suusatamise abil, kus edendamine toimub pulgad. Star stick pikkus moodustas 87,5% kasvu.

Suusataja vanusega õnnestus oskusi säilitada ja mitte nooremad sportlased. Ta jäi maailma tasside täht ja Olympic mängud Phochan märgitud kuldmedalid meeskonna sprint ja relee, samuti hõbe Skiathlon. See ei olnud piisavalt suusataja piggy pangas ainult kulla meistrivõistlustel, kuid kõik muutus 2019. aastal, kui ta võitis võistluse 15 km Austria Sefeldis.

Pärast seda rääkis Sundbu üha enam plaanidest oma karjääri lõpetada ja pühendada ennast perekonnale. Ta võitis rohkem ja keeldus osalema turniiride tõttu terviseprobleemide tõttu. See mõjutas treenerite otsust, mis ei sisaldanud Norra rahvusmeeskonna kuulsust 2020/21 hooajaks. Aga suusataja otsustas teostada sõltumatut koolitust.

Isiklik elu

Sportlase isiklik elu on edukalt arenenud, tema abikaasa Maricaga kohtus ta oma noortes.

2013. aastal sünnitas valimine Martin Son Marcusele, mis muutis oma seisukohti elu. Järgnevatel aastatel täiendatakse peret veel kahe lapsega - Max ja Magnus.

Martin Jonsrud Sundbu nüüd

Veebruaris 2021, Norra treener KIK MUR NESUM kinnitas sportlase osalemist maailmameistrivõistluste individuaalses rassis Oberstrdorfis. Selle uudise kommenteerimine, Sundbu märkis, et konkursil osalemine oli väljakutse, sest see oli ainult 6 nädalat, et vormida vormi ja valmistada.

Nüüd suusataja jätkab kõvasti treenima, et meeldida uute võidude fännidele. Nad järgivad uudiseid tema kohta "Instagrami" fännilehekülgedel, kus video ja fotod on avaldatud.