Lily Vasilyeva - elulugu, uudised, foto, isiklik elu, suusataja, suusarada, World Cup 2021

Elulugu

Lily Vasilyva hakkas suusatama noorukieas ja veetsid aastaid edukaks. Ta võitis tunnustuse Vene võistlustel ja 2021. aastal sai kõigepealt võimaluse esitada riiki maailmameistrivõistlustel.

Lapsepõlv ja noored

Lily Leonidovna Vasilyeva ilmus 3. mail 1994 Mozhga linnas, Udmurtia linnas. Tüdruk tõstatati spordipere juurde, tema vanemad vennad võitlesid, kuid hiljem otsustas keskenduda karjäärile.

Ski, Lily tõusis tänu oma sõbrale, mis võttis ta temaga "kevadel" baasi. Kuulsus jäi koolituse hea meelega ja otsustas pühendada ennast sellist tüüpi spordile, mida vanemaid toetati. Ta pöördus vastutustundlikult ettevalmistamisele, töötas iga päev, sõltumata ilmastikutingimustest ja see aitas lõpuks kõrgusi saavutada.

Suusarass

Esimest korda juhtis suusataja fännide tähelepanu 2010. aasta lõpus, kui see ilmus kõik-Vene võistlused sportlaste seas 17-18 aastat Syktyvkaris. Ta sai pronksmedalistina individuaalses võidusõidul tasuta 7,5 km kaugusel. Siis tüdruku edukalt läbi Krasnogorsk, kus ta sai 1. võistlusel 7,5 km klassikaline stiilis ja kolmas saabumisel 5 km - tasuta. Järgnevatel aastatel on kuulsus regulaarselt selle turniiri vanusekategooria auhinnad.

Teine oluline saavutus sportlase elulugu oli võitnud meeskonna sprintis Vene meistrivõistlustel. 2015. aastal võitis ta kõigepealt universiade medal, pärast 3. saabumist klassikalisest stiilist 5 km kaugusele.

Järgmisel aastal näitas Vasilyva ise Vene meistrivõistlustel suusatajate seas 21-23 aastat Rybinskis. Ta suutis võita Bronze individuaalses võistluses 10 km klassikalise stiili ja hõbedase sprintivaba stiilis. Kuid minu parimate tulemuste näitamiseks võiks Sportlane ainult siis, kui ma sai Kasahstanis Universiade-2017 liige.

Lilia turniiri ei olnud valmis osana Vene riikliku meeskonna, kuid iseseisvalt kodus Udmurtias. Kvalifitseeruva etapi ajal võttis ta klassikalises võistlusel neljanda koha 15 km kaugusel, kuid pärast Almatõsse saabumist läks ta vormi tippu ja õnnestus rivaalide ümbersõit mitu distsipliini. Suusataja täiendati Piggy Bank auhindade kuldmedalitega relee, individuaalse rassi ja massi alguses, samuti hõbedase värvi ja sprint klassikalises stiilis.

Pärast seda sai Lily oma emakeele ja soovitud külaliste täht ja soovitud külaline. Ta tunnistas, et ta oli konfigureeritud võita, kuid ei oodanud sellist mitmeid auhindu. Vanemad, kes nimetavad seda peaaegu enne iga võistlust, et toetada seda sportlase edu toetamiseks.

2018. aastal sai Vasilyeva rahvusvahelise klassi spordi kapteni pealkirja, kuid jälle meeldivad auhinnaga fännid, mida ta sai ainult aasta hiljem. Suusataja märkis mitu auhinda Venemaa tassi etappides ja võitis ka Silla Ski rassiga 10 km klassikalise stiili eest kõigil-Vene võistlustel.

Samas rikas riiklike võistluste võit, järgmisel aastal anti välja. Kuid suurematel rahvusvahelistel turniiridel olid kuulsused palju väiksemad. Ta vastas korduvalt võimalus sattuda tassi maailmameistrivõistlused ja tass näitas keskpäraseid tulemusi. 2020. aastal võttis vene naine sellel võistlusel 34. koha massi alguses.

Isiklik elu

Kuulsuste isiklik elu on edukalt arenenud, ta on õnnelik suhetes Ravil Valiahmetoviga. Sportlaste juht tegeleb ka suusatamisega, toetab ta sageli tüdruku võistlustel.

View this post on Instagram

A post shared by Лиля (@lilickavasilek)

2019. aasta alguses jagati Vasilyeva uusaasta fotoga Instagrami konto abonentidega, millele ta oli pildistatud koos armastatud ja väikese lapsega. Avaldamine Lily valis lahkuma ilma kommentaarita.

Lily Vasiliev nüüd

2021. aasta algus oli sportlaste jaoks edukas. Jaanuaris sai partei mandri-tassiks Valgevene Raubichi, kus ta sisestas Sprint ja suusarassi kolm võitjat 5 km kaugusele. Pärast seda ilmus Lily kõik-Vene võistlused Krasnogorskis, märkides 3. koht Sprint ja 2. kohal - individuaalses võistluses 10 km.

Kuid eriti eredalt, mida suusatas Ida-Euroopa tassi juures. Ta sai võitja korraga 3 distsipliini: sprint, individuaalne rassi ja mass vabad stiilis. Varsti pärast seda sai teada, et kuulsus sai Venemaa rahvusmeeskonna osaks Saksa Oberstrdorf maailmameistrivõistlustel.

Nüüd on Vasilyev vaevalt koolitatud, et parandada näitajaid ja vallutada uusi tippu. Lõdvestu tüdruk tavaliselt haldab ainult mais. Ta eelistab veeta vabastatud aega lastele ja perekondadele vaba aja veetmiseks.