Ons Jabir - elulugu, isiklik elu, foto, uudised, Tuneesia tennise mängija, edetabel, Instagram 2021

Elulugu

Ons Jabir - Aafrika tennise mängija, kes on loonud mitmeid riiklikke ja mandri andmeid. Sportlane Tuneesia on nüüd kõrge professionaalne hinnang ja on esimene Araabia naine, kes tuli ¼ finaali turniiride Grand Slam. Ventilaatoride fännide arvel rohkem kui tosin ITF-pealkirjad ja edukad etendused prestiižse WTA rahvusvahelised võistlused.

Lapsepõlv ja noored

Ons Jabir sündis 28. augustil 1994 väikese Tuneesia Caspi Hilala linnas, mille järel oli elulugu seotud populaarse Aafrika Susta piirkonnaga. Tüdruk kasvas araablaste perekonnas, kes olid huvitatud spordist. Lapsepõlv on vastu võetud vanemate ettevõttes, vennad Marvena ja Khaemma, samuti õde Yasmin, lapse vanemuse tõttu, kes hoolitses lapse eest.

Ema tulevikus osalejate prestiižse turniiride oma noorte mänginud tennis, ta otsustas õpetada oma tütar maalida reket ja võttis Euroopa Kohtu alguses. Kolme aasta jooksul tegeleti ANSS-i sektsioonis üldhariduskeskuses ja 2004. aastal sai In Mentori nõuannete nõuandeid Vahemere kvaliteediplatvormid, mis on mõeldud kohalikele elanikele ja külalistele.

Mõningate aja pärast, et saada professionaalseks, liikusid The Pereliikmete loal JABIR riigi - Tuneesia pealinnasse ja sisenes Sportifeli menzah Lyceumile, kus kogenud mentoreid ja suure mängu meistrid aitasid erakordseid võimeid . Hiljem noor tennis mängija, kes saavutas edu amatöör noorem turniire, kolis Euroopasse. Intervjuu, ta tänas korrapäraselt paavst ja ema jälgimiseks reiside Prantsusmaa ja Belgia ja aitab otsida tee täiskasvanueas.

13-aastaselt 13-aastasena debüteeris ITF-seerias ja võitis ühendatud heakskiidu pealkirja. 2000. aasta lõpus ilmus sportlase piggy pangas ühtne konkurents ja suure kiivri - Wimbledoni turniiride olemasolu ja USA meistrivõistlused.

Tennis

Naiste tenniseühingu millide spetsialistidel ilmus Jabir 14. vanuses. Aastatel 2009-2010, 10-tuhande Itf, ta järjestas teise võistlustes üksikute tubade ja duetide ja siis võitis tiitli turniiride Antalya ja Casablanca.

Kiire tõstmine takistas vasaku randme vigastust. Pärast operatsiooni ja taastada Tuneesia taas kiirustasid lahingusse ja hakkasid regulaarselt osalema WTA-seeria võistlustel kohapeal ja rohu peal.

2013. aastal, tassil, Bakuu, jäänud ¼ lõplikele ja tugevdatud positsioonidele maailmas. Ta haaras ülemise 200, hoolimata asjaolust, et ta võitis Zvonareva ja Andrea Petkovitši usus Austraalia meistrivõistlustel ja avatud meistrivõistlustel.

2017./2018 hooajal näitas Aafrika treenerite õpilast esimest korda karjääris kõigil neljal suurel kiivristurniiril. ROLAND GARROSi spordikeskuse kohtutel võitis tüdruk siis maailma dominica Tsibulkovi seitsmenda reketi ja sattus WTA reitingu "Goldensada".

Saabudes tõusule, tennise mängija võitis 100 tuhat Manchester Trophy ja Wildcard läks peamine võrgusilma Wimbledon. Siis õnnestus Venemaa pealinnas Kremli tassi juures, ta suutis ületada Daria Casaatkin, Sloan Stevens ja Anastasia Sevastov, mis olid kaasatud top 25.

2019. aastaks kinnitasid Aafrika mandri ja treenerite noored suured lootused. Jumping pea kohal, Jabir tegi oma teed peamistele rahvusvahelistele võistlustele keerulise kvalifikatsiooni ja valiku kaudu. Triumph oli ½ lõplik Alexandra Sasanovitši ja Carolina Garcia üle ½ lõplik ja võit, samuti mitmeid edukaid vasteid Rebecca Petersoniga ja Julia Putinseva võistlustel Hiina linnas Tianjinis.

Jabir jätkas edusamme Dubai tollimaksuvabade tennise meistrivõistlustel ja Katari daamid. Hoolimata piirangutest, mis on seotud Covid-19 levikuga, võita American Daniel Collins ja Valgevene Victoria Azarenko lüüasaamine Prantsusmaa avatud meistrivõistlustel ja New Yorgis asuvas turniiril, sai tüdruk maailma 31. reketiks ja esimene Aafrika reket.

Isiklik elu

Jabir on abielus Kaman Kamani, endise Vene-Tuneesia fenceriga. Sportlane aitas tennise mängija jõusaalis klasside ajal ja seejärel sai osa isikliku elu ja isetu armastuse teema osaks.

Kontol "Instagramis" on mitmeid fotosid, mis illustreerivad harmoonilist suhet. Abikaasad, kes üritavad palju aega veeta, tunduvad õnnelikud inimesed.

Kuulsuste kasv on 167 cm, kaal - 66 kg.

Uh Jabir nüüd

2021. aastal jõudis Jabir Volvo auto avatud poolfinaale ja Musc Health Naiste avatud finaali. Ent samm võidu 250-tuhande, Native Tuneesia peatus Australian Astra Charm. Prantsusmaa avatud meistrivõistlustel võttis Aafrika kätte uue mängu uue mängu esindajaga rohelise kontinendi esindajaga ja avaldas maineka võistluste kolmandas voorus.

Algade kevadel ei õnnestunud toime tulla Belinda Buckchichiga Šveitsist MITUA Madridis avatud. Aga suvel Birminghami klassikalisel turniiril mängis ta ühel finaalis venelaste vastu Daria Raskina vastu ja paari Ellen Pereziga järjestatud püsiva võitlusega Tšehhi duett Maria Bowek ja Lucia Gradepiga.