Natalia ovchinnikova - foto, elulugu, isiklik elu, uudised, joonis uisutamine 2021

Elulugu

Natalia Ovchinnikova mäletati publikule habras ja plastikus ühe, kes võitis meistrivõistlused maailma universiaadis 1983. aastal. Sellel ei lõpetanud naise saavutused. Ta sai hea treener ja andekate sportlaste ema.

Lapsepõlv ja noored

Natalia Evgenievna Ovchinnikova sündis 23. juulil 1963. Lapsepõlve ja teabe perekonna kohta.

Natalia Ovchinnikova lapsepõlves

Brother Juri on ka uisutaja, kuulus treener. Ta lõpetas Sverdlovski osariigi pedagoogikainstituudi.

Iluuisutamine

Sportlase tee algas Neli Dronova juhtimisel. Üksikult meelitas kohe publiku tähelepanu. Noorte näitajate nõrk punkt oli hüppes, kuid ta ei takistanud teda noorte võistluste vallutamisel, kaasa arvatud kõik-vene noorte sportlaste seas.

Hiljem otsustas tüdruk proovida oma jõudu paari kujutamisel. Pärast Dueti lagunemist Lyudmila Smirnova ja Andrei Surajkin Natalia hakkas koolitama koos sportlase koos. Igor Moskvin aitas neid selles. Hoolimata nende jõupingutustest ei töötanud noored. Ainus üldine Merit oli NSV meistrivõistlustel 4. koht, mis ei vastanud rulluisutajatele. Nad otsustasid, et neil oli aeg hüvasti jätta.

Ovchinnikova naasis ühe uisutamiseni. Igor Xenophon sai selle treeneriks. See oli ta, kes tõi tüdruk peamisse võidu maailma universiade, mis sai helge hetk biograafia näitaja uisutaja. Edu saavutamiseks on Natalia teinud pika tee, vallutades auhindu piirkondlikes ja riiklikes võistlustel. Tema peamine rivaal oli Natalia Lebedevi häbi, kes oli NSV Liidu meistrivõistlustel Ovchinnikovi ees.

Treener Natalya Ovchinnikova 2019. aastal

Venemaa näitajate edukusest ei ignoreerinud ajakirjanikud. "Komsomolskaya Pravda" ajaleht tähistas head tehnikaid ja keerulisi hüppeid kolme pöördeid. American treener Carlo passy, ​​kes märkas, et näitaja uisutaja võiks taotleda auhindu maailma meistrivõistlustel, positiivselt vastas.

Kuid pärast universaadi võidu, Natalia sai vähem tõenäoline, et hõivata juhtpositsiooni. Ta suutis võita kohalike ja piirkondlike võistluste kuldmedaleid ning sisestada tipptasemel tipptasemel kolm juhti. 1985. - 1986. Aastal veedetud Ovchinnikova viimane hooaeg pärast seda lõpetas ta oma karjääri. Selle aja jooksul oli tavalise ilu uisutaja viis spordi kaptenile.

Pärast võistluse ebaõnnestumist otsustas naine ennast treenerina realiseerida. Anna Nekrasov, Artem Panov, Kamny Kamkov, sisenes õpilastesse. Ta veetis mitu korda ühe ja sünkroonse uisutamise kohtunikuna. Venemaa tassi etappidel ja Venemaa meistrivõistluste tsoonilistel võistlustel.

Aastal 2015, sportlane võeti vastu Coaching Nõukogu ja kolleegiumi kohtunike Föderatsiooni Föderatsiooni Sverdlovski piirkonnas.

Isiklik elu

Ovchinnikova oli abielus 2 korda. Esimene abikaasa oli uisutaja, tema vend Igor Bobriini kogudus. Varsti sünnitas ta Maxim'i armastatud poja. Kuid liit eksisteeris mitte kaua ja lõppes lahutusega.

Natalia Ovchinnikova abikaasaga

Teine kord Natalia abielus Vladimir Koreliini ja võttis oma perekonnanime. Paar oli tütnud tütred Anna ja Maria. Mõlemad tüdrukud läksid ema jalgsi, kes olid nende treener esimestel aastatel jääl. Õed said meeskonna "Paradise" sünkroonse uisutamise meistriksid. Nüüd töötab Maria Korea ka treenerina.

Teised isikliku elu üksikasjad Sportlaste andmed eelistab mitte avalikustada.

Natalia Ovchinnikova nüüd

2019. aastal jätkab endine närviline uisutaja treeneri tööd. Ta tegeleb lastega spordikompleksi Yekaterinburgi lastega. Naisel ei ole lehekülgi "Instagramis", kuid ta avaldab foto lehele Vkontakte. Selle seinale leiate kirjed ja uudised õpilaste ja tütrete edu kohta.