Daria Pavlyuchenko - životopis, zprávy, osobní život, postava bruslař, fotografie, denis Hodiční 2021

Daria Pavlyuchenko chtěl opustit sport, ale rozhodl se vyzkoušet síly do krasobruslení párů. Navzdory mladému věku se dívka podařilo dosáhnout kariérní výšky a dobýt titul šampiona.

Dětství a mládež

Daria Maksimovna Pavlyuchenko se narodil 31. prosince 2002 v Moskvě. Když byla dívka 4 roky stará, rodiče ji vzali na kudrnaté bruslení. Stalo se to náhodou: cesta do mateřské školy běžela kolem kluziště, takže dospělí se rozhodli pokusit se připojit dítě ke sportu. Líbilo se mi Dasha na ledu a brzy začala trénovat z Natalia Egorova, a pak se přestěhovala do Alexei Chetverukhin.

Pavlyuchenko miloval učit se od raného věku, strávil celý svůj volný čas ke čtení a přípravě na lekce. Se stejnou péčí přiblížila školení, skočila nové prvky hodinami. Ve věku 12 let, Daria chtěla začít studovat z Etherea Tuteridze, ale žena řekla, že jediná jízda na dívku není vhodná, a doporučena jít na pár. V ten den byla v budoucnu zklamána sama o sobě a její síla, která ovlivnila rozhodnutí opustit sport.

Dalších 8 měsíců Dasha nechodilo na led. Ona věnovala školnímu času a začala zapomenout na komplexní prvky, které se podařilo naučit. Nicméně, v tajné dívce snila, že jednoho dne by se mohl vrátit na krasobruslení a stát se šampionem.

Osobní život

Během rozhovoru, dívka preferuje ne mluvit o osobním životě, věnovat pozornost sportovním úspěchům. Díky pravidelnému tréninku, Dasha se podaří zůstat štíhlý a váží 48 kg se zvýšením o 148 cm. Ale pro výhodu jeho postavy nemohou ventilátory, protože na svých stránkách postava bruslař nepublikovala snímky v plavkách.

Krasobruslení

Když mladá postava Skatewood, Denis Hodkin, potřeboval partnera, Pavlyuchenko, šťastně odpověděl na nabídku, aby vstal s ním v páru. Sergey Roslyakov a Sergey Dobrokokov se stali trenérem mladých sportovců. Ale návrat k ledu se ukázalo být obtížný pro Daria, protože musela se chovat na brusle a obnovit skoky.

Úsilí dívky bylo odměněno stříbrem ve fázi Grand Prix juniorů v Polsku a zlata v Bělorusku. Skleníkové finále se zhoršilo - dostal bronz, ale stále byl spokojen s výsledkem a zkušenostmi.

2018 začal Dasha s vítězstvími: Stali se partnerem s triumfem juniorského mistrovství Ruska, a pak vyhrál 1. místo na mistrovství světa, který se konal v bulharské Sofii. Ve druhé polovině sezóny se mladí lidé přestěhovali do dospělé na koni, který se stal vážným testem pro sílu.

View this post on Instagram

A post shared by Дарья Павлюченко (@daria_pavlyuchenko) on

V biografii Pavlyuchenko, řetězec selhání následoval, protože mladé postava bruslařů byly obtížné vyrovnat se s konkurencí v dospělosti. Na turnaji Trophy Finlandia se podařilo vyhrát pouze 5. místo, a pak došlo k 3. pozici v žebříčku na ledové hvězdy. Skleníky nefungovaly v čistě roll zpět program, hlavní prvky byly rozbité a podpora nebyla podporována, protože byly konečné body ponechány touhy touhy.

Do fáze Grand Prix v Helsinkách se podařilo připravit a vyhrát bronz ve více dospělých a zkušených sportovcích. Daria a Denis udeřili soudce s dobrou technikou a nedostatkem pádů, ale nemohli dokonale provádět některé komponenty, kvůli tomu, co ustoupili konkurentům.

Na Moskevské Rostelecom Cup, postava bruslaři také udělili 3. místo a předány finále Grand Prix, ale oni vzali jen 6. pozici. Stejný neúspěšný byl výlet do Světového poháru, jejichž výsledek byl 5. řádek v žebříčku. Dokonce i povolání Ethe Tutberidze ani nepomohla, která navštívila dívku, aby položila skákání. Trenér Tatyana Tarasova poznamenal, že krátký program je problém pro Dasha, protože v něm se postava bruslař umožňuje více chyb, a je dobré se sejít a mluvit dobře, ale body jsou již ztraceny.

Pro novou sezónu přiblížili bruslaři zodpovědně, podařilo se shromáždit a naladit produktivní práci. Daniel Glauhengauza byl pozván jako producent libovolného programu, který klade choreografii pro žáky v Tuteridze. Výsledkem tvrdohlavého tréninku byly stříbrné medaile v etapách Grand Prix Skate Ameriky a Intermatationaux de France, která umožnila mladým lidem dostat do finále.

V Turíně v roce 2019, ukázat vysokou úroveň řeči Pavlyuchenko a Hodnikin nebyl určen, vzali jen 6. místo. Ale během ruského mistrovství, postava bruslaři zaujali diváky s originalitou výroby a složitosti komponentů, vyhrál 3. místo.

Daria Pavlyuchenko

Nový rok začal pro sportovce s účastí na mistrovství Evropy (2020). Dasha a Denis se podařilo vylézt na podstavec s bronzovými medailemi. Taková účinnost se stala vážnou žádostí pro Světový pohár. Nepodařilo se vyhrát zlato kvůli chybě v rotaci a "studentské uchopení", který spěchá do očí na začátku projevů.

Výlet do soutěže byl doprovázen dvojicí nepříjemností. V hotelu, kde žili sportovci ruského národního týmu, nebyla žádná horká voda. Před jediným číslem, ve kterém bylo možné se sprchovat, mělo by být téměř 10 minut. Ale obtíže neovlivnily bojové dívky a její touhu jednat adekvátně.

A v březnu stejného roku, Pavluchenko-Hodnikin vypadl z čestné, aby představil zemi na mistrovství světa, který se měl konat v Kanadě. Soutěže byly bohužel zrušeny kvůli pandemii Coronavirus. Další stránkou v kariéře sportovců byla mistrovství Ruska, které se konalo v prosinci. Daria a Denis se stali stříbrnými vítězi, ztratili první místo Evgenia Tarasova a Vladimíra Morozov.

Pavlyuchenko a Khodeka budou mít další kvalifikační fázi, aby se dostali právo podílet se na Světovém poháru, naplánovaným na březen 2021. V očekávání této akce se pár zúčastnil pohárového poháru, připravit jasný výkon.

Daria stále trénuje. Pro sociální sítě není téměř žádný čas, takže zřídka stanoví fotografii v "Instagram" a publikuje zprávy.