Sofia Kenin - životopis, osobní život, zprávy, fotky, tenista, rodiče, Instagram 2021

Sofia Kenin je americký tenista s ruskými kořeny. Na účet sportovce mnoho jasných vítězství. Teď chodí na corts s nejsilnějšími hráči světa. Úžasná technika hraní, dynamiku, krmiva přilákat velký počet fanoušků na tenista. Můžete vidět hru Sofie na hlavním mistrovství světa.

Dětství a mládež

Kenin se narodil 14. listopadu 1998 v Moskvě. Z mladého věku, dívka prokázala nádhernou koordinaci, a jeho otec (Alex) Alexander Kenin, profesionální tenisový hráč, viděl do své dcery budoucí hvězdy tenisových kurtů. Brzy, rodiče spolu se Sonyou, emigrovali na Floridě, kde byla dívka dána na tenisovou akademii. Dítě začalo hrát s raketou za 5 let.

První trenér dívky byl Rick Metka, který pracoval se sesterem Williamsem, Maria Sharapovou a dalšími tenisovými hráči. Současně, Sonyho otec vytvořil místo, kde jsem byl odložen fotky a videa mluví o sportovním úspěchu dcery. Byl populární a měl mnoho výhledů.

Tenis

Rick Metka poznamenal v rozhovoru, že když Kenin přišel na akademii, byla okamžitě zřejmá nádherná koordinace rukou a očí dítěte. Intenzivní cvičení vedly k tomu, že ve skutečnosti, že mladý tenista vyhrál národní turnaj pro 10letý. Za 8 let se objevily fotografie Sofie na obálce časopisu publikovaného profesionálním tenisovým asociacím. Cumier pro dívku byla Maria Sharapová, která se také přestěhovala z Ruska na Floridě.

Otec otce se stává trenérem. V roce 2014 získal Kenin v juniorském šálku federace jako člen národního týmu. Také v jedné kategorii Dívka hrála na turnaji Orange Bowl. Důležitou věcí ve sportovní biografii tenisových hráčů byla 2015, pak dostala příležitost k účasti na nás otevřené - to byl první vzhled sportovců na WTA. Navzdory ztrátě v prvním kole, v juniorské soutěži, dívka dosáhla finále. Na podzim stejného roku, Sonya trvala 2. místo v žebříčku Junior.

Vložen z Getty Images

V sezóně 2016 získala dívka futures turnaje, které se konaly v Kalifornii. Oponent sportovce se ukázal být zkušený tenisový hráč milost, který nemohl odolat silné hře Sofie. 2017 přinesl Kenin jako vítězství, stejně jako porážky. Začátek roku nebyl příliš úspěšný - v několika soutěžích ve státech a Evropě, dívka ztratila soupeře. Na konci roku, Sonya obsadila 113. řádku světového žebříčku.

2018 také prošel pro sportovec nasyceně, se ztrátami a vítězstvími. Na turnaji Wimbledon ve Velké Británii, Kenin nemohl projít na 1/32. Se stejným výsledkem se dívka hrála na americkém Open Championship. Vítězem bylo pro Sony Berkeli soutěž, kde se tenista stal finalista.

V lednu 2019 vyhrála dívka v jednom vypuštění turnaje WTA. Porážka byla očekávána Sonya na americkém otevřeném šampionátu. Na podzim letošního roku se podařilo porazit Garbin Mugurus a Anastasia Pavlyuchenkov. Setkání s Elinou Svitolinou skončila se ztrátou Keninu.

2020 se stalo velmi úspěšným pro tenisové hráče - podařilo se podařilo dobýt otevřený mistrovství Austrálie. Na turnaji velké helmy získala Ashley Barti - první raketu světa a ve finále s Garbiniem Mugurus potvrdil svou výhodu a získal titul.

Osobní život

Sofie neodhaluje tisk tajemství osobního života. Sportovec je mladý, takže je možné předpokládat, že nemá žádný manžel a děti. V "Instagram" tenisový hráč publikuje fotografie a videa z turnajů a cestování. V těchto obrázcích je Kenin zajat jeden nebo s kamarádkami.

Růst 170 cm, nízká hmotnost umožňují Američan, aby vypadal nejen ve sportovní podobě, ale také v plavkách. Sofie je pravidelně vyškolena, takže téměř nezůstává volný čas. Ve hře Kenin preferuje tvrdý povlak, pracující ruka je vpravo a rána doleva je dvoupatrová.

Sofia Kenin teď

2021 začal úspěšně Sofia ne stůl, jako předchozí. V únoru se vlastníkem názvu velké helmy odvolala do nemocnice kvůli silné bolesti břicha. Po inspekci lékařů a počítačové tomografie byly diagnostikovány tenisové hráče - akutní apendicitida. Kenin ležel na urgentní operaci a po několika týdnech učinil kariérní přestávku, aby se zotavil.
View this post on Instagram

A post shared by Sofia Kenin (@sofia.kenin)

Důsledky chirurgického zásahu a nedostatek tréninků postihovaly negativně Keninovu kariéru. V dubnu ztratila soupeři Lauren Davis v Charlestonu, který poskytuje výstup do dalšího kruhu volvo auta otevřený turnaj.

Teď sportovec je zapojen s novými brankami Max.