Nikita Nagorno - fotografie, biografie, gymnastka, mistr světa, zprávy, osobní život 2021

Ruský sportovec Nikita Nagorno je mistrem sportů o mezinárodní třídě, stejně jako mistrem mistrů světa v řadě sportovního gymnastiky. On vyhrál mistrovství v Evropě a byl vítězem olympijských her v Rio, provádějící komplexní prvky na barech, volná cvičení a podporující skoky.

Dětství a mládež

Nikita Vladimirovich Nagorno se narodil 12. února 1997 na jihu Ruské federace, v Rostov-on-don.

Neexistuje téměř nic, co by o detailech brzké biografie profesionálního gymnastku, protože jeho dětství bylo věnováno sportu.

Zapojen do atletické sekce, a pak do školy olympijské rezervy, mladý muž neměl čas hrát ve společnosti přátel. Pouze občas strávil čas se dědečkem, bývalým zaměstnancem na "veslování kanálu", takže šli po břehu dona, pečených kebabů a byli zapojeni do rybolovu.

View this post on Instagram

A post shared by Никита Нагорный (@nikushkarus) on

V polovině 2000s, pracující pod vrcholem místních trenérů, Nikita začal ukazovat výsledky a rozhodl se přestěhovat do Moskvy. Když se stal studentem Olgy Skypurenko, stejně jako Vladimir Fudimov a Anatolia reloin, chlapec prokázal schopnost a brzy se dostal do mládežnického týmu.

První vážné úspěchy Nagorohnanaya, jejichž růst, který byl 168 cm, a váha v důsledku pracovních svalů dosáhl 70 kg, se stala bronzovou medailou juniorského mistrovství Ruska, stejně jako účast na mistrovství Evropy, kde on Potěšen s blízkými a mentory s jedním zlatem a jedním stříbrem.

Osobní život

V roce 2018 absolvoval paralelní službu v Romgvardii, Nikita uspořádala osobní život. Jeho manželka a nejvěrnější fanoušek se stali gymnastinou Daria Spiridonov, který souhlasil s svatbou, která byla předložena sportovce příjemným překvapením.

Teď manželé společně vystupují na soutěžích a před koncem profesní kariéry neplánují děti. Ale Nagory se začala připravovat na budoucí doplňování rodiny a otevřela své vlastní podnikání spojením společnosti podnikatelů.

Gymnastika

Dospělá kariéra Nikita Nagorno začala jako součást metropolitního týmu, z něhož po brilantní řeči v řadě soutěží byl pozván do národního týmu. Od poloviny roku 2010 začal neustále vykonávat na mezinárodní úrovni, stát se šampionem Evropy a vítězem poháru v několika typech soutěžního programu.

V roce 2016, díky odhadům gymnastka, ruský tým získal zlato na mistrovství kontinentu, a pak se mladí lidé stali stříbrnými vítězi Olympiad, který se konal od 6. srpna do 16. srpna v Rio de Janeiro.

Na konci tohoto produktivního a úspěšného pro národní tým Sezóny Nikita, kvůli vážnému zranění, po určitou dobu vypadl z boje. A v polovině roku 2017 mluvil dobře na barech a vyhrál bronzem na mistrovství Evropy, pak se stal majitelem šálku země.

Mistrovství světa bylo pro Rosovchaninu během této doby selhalo, protože několikrát klesl v kvalifikačním kole. Ale, obnovení formuláře na mezinárodní turnaj, kde se hrála cena pojmenovaná po Mikhail Voroninu, Nagorno se vyrovnal se všemi druhy cvičení a získal zlaté a stříbrné medaile.

V roce 2018 zasáhla Top 20 světových kvalifikací, jako součást národního týmu na Mistrovství planety Nikita se stalo druhým v celkovém velení. A v individuálním finále pro všechny-kolem, vzal třetí krok pódia, což dává cestu k čínskému Xiao Zhotane a rusky Arthur Dalaloyan.

Nikita Nagorno Now.

2019 pro Rosovchanninu Nikita Nagornochny, stejně jako pro celý ruský národní tým, se stal časem triumfů a vítězství. Obranným titulem nejlepšího národního sportovce v cvičení na paralelních barech, gymnastka se vyrovnala se zbytkem programu a obdržel jízdenku na mistrovství světa.

Zástupci ze 16 zemí se zúčastnili prvního 49. mistrovství, které se konalo na podzim v německém Stuttgartu. Díky snahám Rosovchann, tým vzal zlato v všestranu, tentokrát nic, co by se vzdalo Japonce nebo Číňany.

V osobní výměně Nikita také získala nejvyšší ocenění, původ stříbrného vítěze Arthur Dalaloyan na všech projektilech na technice a bodech, a pak v podpoře skoka se opět stal majitelem zlata. Fotografie šťastného sportovce byla okamžitě rozložena v "Instagramu".