Carolina Wozniacki - foto, biografie, osobní život, novinky, tenista 2021

Dánský sportovec Carolina Wozniaki je bývalá první raketa světa, která vyhrála australský Open Championship a vyhrála finále WTA turné. Teď je tenista uprostřed ženského profesionálního žebříčku po ztrátě nás otevřené a na Roland Garros a Wimbledon.

Dětství a mládež

Carolina Wozniacksky se narodil v Odense 11. července 1990 a spolu s starším bratrem Patrick rostl a vychován ve sportovní rodině. Její otec, rodák z Polska, v jeho mládí byl dobrý fotbalový hráč a jeho matka, která měla vysoký růst, byla hvězdou v volejbalovém týmu.

Od raného věku se dívka zabývala tělesnou výchovou a pravidelně šel na tenisový kurt, a pak pod dohledem zkušených trenérů, rychlost a techniku ​​dopadu a, když se zamilovaly do rigidních půdních povlaků, začala do profesionální sportovní.

Ve školních letech byla Carolina na paru, která byla bojována se svými vrstevníky a v roce 2003 přišel k prvnímu v životě juniorského turnaje. Vzhledem ke stabilitě výsledků, což představuje každý měsíc Dane v řadě statusových her.

Jeho prvním vážným úspěchem bylo vítězství v soutěžích Osaka, kde byly závažné soupeři Dominica Tsibulkova a Ayumi Morita. A po vítězství v mládeži Wimbledon, ona téměř dosáhla horní řady žebříčku, ale byla diskvalifikována na americkém mistrovství.

Osobní život

Carolina Wozniacksky má atraktivní slovanský vzhled, stejně jako růst 179 cm s hmotností asi 63 kg. V jejím osobním životě bylo vždy mnoho fanoušků, fotografie byla někdy položena na zpravodajských stránkách a v "Instagramu". Jeden z mužů, kteří dobyl srdce tenisových hráčů, byl Nortrlander Rory Makilroy, ale pár se bál v předvečer svatby a sportovec naplnil prázdnotu do hry.

Po nějaké době, po přestávce na obzoru, Carolina se objevila dalšího chlapa - basketbalový dopředu a centrum, a v červnu 2019 se David Lee stal její manželem, který obdržel fotografickou relaci pro časopis "PLEYBOY" jako dárek.

Tenis

Zásobování v elitě juniorů, Woznackle vstoupil do dospělé ligy a hrál v poháru Federace, kde počet osobních vítězství vyhrál. V této době, tenisový hráč Doufám, že manažeři dohodli na pozvánkách na turnaje, kteří mohli dát praxi a zvýšit stav a autoritu.

Výsledkem tohoto přístupu byly představení ve zdravotnických soutěžích WTA, stejně jako průchod do 25 tisíc konečného a kvalifikačního výběru pro Wimbledon. A za pár měsíců, Carolina vstoupila do play-off ve Stockholmu a poté poprvé v jeho kariéře držel zápas s top hráčem.

Začátkem roku 2008 se dívka opět čelila vůdcům a v sérii win-win bitev vyhráli o Marion Bartoli. Další z jejího soupeře byla ruská Svetlana Kuznetsov, nadcházející, který Dane dokázal vyhrát ve vážném mezinárodním turnaji v Eastbourne.

Worniavka selhala 100%, selhal řadu soutěží a položila naděje na další odbornou sezónu. A opravdu mluvila dobře v indických studních, Miami a Memphisu a dosáhla finále Mutua Madridu otevřených a soutěží v Charlestonu.

Ve finálových zápasech premiéra, sportovec se vyrovnal s mnoha konkurenty a obcházel Victoria Azarenko, šel ven do semifinále WTA. Tváří v tvář Serena Williams, dívka nedokončila boj, ale díky předchozím úspěchům se stala čtvrtou raketou světa.

Uprostřed podzimu roku 2010, Wozniackov vedl světové hodnocení, působivý pokrok a úspěchy umožnilo sezónu v tomto stavu. A na začátku příštího roku vyhrála mistrovství Dubaj, ale neměla turnaj v Paříži, ani Wimbledon.

Nedostatek přesvědčivých vítězství a změna fyzioterapeuta a trenér vedl k tomu, že Carolina vydala mimo limity. Odvrátit pozornost od porážky, dívka vzala fotbalovou relaci v plavkách, která byla nakreslena na její tělo návrháři sv. Tropezu.

Později v odborné biografii bývalé první rakety světa byla řada efektivních turnajů ze série velké helmy a WTA. V sezóně 2017/2018 to bylo pravidelně v závěrečné fázi soutěže, kde Simon Halep a Daria Kasatkin narazil několikrát v soupeře.

Carolina Wozniaki teď

2019 byl neúspěšný pro tenisové hráče, protože od mistrovství Austrálie se zřídka dostala do playoffa. V Pařížské fázi velké helmy ztratila Veronica Kuddmetovou a na americkém otevřený turnaj se vydal na St. Andrescu's Bianke v prvních dvou sadách.

V naději na podzimní etapy soutěže Wozniak byl turnaj v Pekingu deklarován a po vítězství nad Darya Kasatkinem bylo schopno jít do semifinále. Ale na její těžké cestě k titulu, Top-10 účastník byl setkal a pil dal na Naomi Osaka, kněze mnoha turnajů WTA.