Donna Venich - foto, biografie, tenista, novinky, osobní život, "Instagram" 2021

Životopis

V roce 2019 dosáhla chorvatského tenista Donna Vexic čtvrtfinálů USA otevřených a spadl do Top 20 světového žebříčku. V její profesionální kariéře existují tituly v singl a parních výboji, které vyhrála v turnajích a soutěžích série ITF a WTA.

Dětství a mládež

Donna Vexovich se narodil v Chorvatsku 28. června 1996 a prováděl dětství ve městě Osijek, který se nachází na břehu řeky Drahn.

Díky otci - profesionálním fotbalovým hráčem a matkou, kteří obsadili atletiku, dívka ve 4 let spadala do sekce Místní gymnastika.

Před vstupem do střední školy, dcera sportovců začala hrát tenis a rychle předjet ve vývoji spolužáků, získávání postavy, která neodpovídá letům. Rozkolem, růst Donna byl 179 cm a blíží se hmotnost v důsledku trvalého vzdělávání 65 kg.

Postupně, opouštějící akrobatická cvičení donem dává přednost raketu a svázanou biografii se soudy, pracující na filesech a fouká Forend. Její mentory byli specialisté z prestižních britských akademií, kteří ve věku 15 let pomohli debutu dívky na turnaji ITF.

Osobní život

Osobní život Donna Naughch se ukázal být předmětem pověstů a skandálů v žádném případě s fotografií v plavkách, které byly stanoveny v oficiálním "Instagram".

Důvodem tkaného a rozhovorem byl vztah s Tanasi Kokkinakis a skutečnost, že její nový chlap Stan Wavri roucho omylem uznal o nich.

Zpráva o intimních souvislostech Chorvatů byla zveřejněna během turnaje v Kanadě, kdy byl soupeřem švýcarského na souboji příliš hlasitě hlásil. Donna komentovala tuto situaci, uvedla, že dlouho se rozloučili s Řekem, a pak doporučil chatrné tennisista, aby snášel vrh od chýše.

Nyní neexistuje nic o životě páru, s výjimkou nedávno objevených rozhovorů o přestávce a rozhovor s Stanem po porážce v Ženevě se nemohl na tuto otázku zbavit světla. Poslední společné fotografie sportovců datovaných na podzim roku 2018, ale může se brzy jasné ze sociálních sítí, internetových publikací, časopisů a novin.

Tenis

V roce 2012, na soutěžích s vysokou kategorií, poprvé ve sportovní kariéře byly publikovány play-off Tashkent Open, ale bohužel ztratil finále. A v další profesionální sezóně v hlavní mřížce Australian Open, porazila Andreu Runchkovka s drtivým skóre 6: 1, 6: 2.

Poté tam byly kvalifikace pro turnaj v Miami a soutěži ve městě Monterrey, stejně jako vítězství v turečtině 50-tisíc, který se dovolil stát 86. raketou.

Na jaře roku 2014 vyhrál Croatca první titul WTA, ukazoval jeho nejlepší výsledky v zápase s Dominikou, a pak její hodnocení spadalo na 177. řádku kvůli porážkám na indických soudech. Nepodařilo se zúčastnit Wimbledona a nezasáhla americkým šampionátem.

Na jaře další hry v pařížské fázi velké helmy bylo 3. kolo publikováno ve 3. kole a s důstojností strávenou Francií. Pak hrála podruhé ve finále mezinárodních soutěží konaných v Tashkentu, ale znovu se zastavil v kroku z mistrovství, ztrácet Nao Hibino ve dvou sadách bodů.

Na podzim roku 2017 na 100 tisíc v Sharm-esh, Donna se podařilo vyzvednout ceny za ceny, a o několik týdnů později v britském Nottinghamu byl druhý titul WTA oprávněně přijat.

Nejvíce co nejvíce na nejlepších 50 klasifikaci, Chatoata vyšla play-off londýnského turnaje a v Tokiu do semifinále. V důsledku toho, ve světovém pořadí tenisových hráčů, ona zařadila 34. a od příbuzných a trenérů získal všechny druhy chvály.

Donna venchich teď

V sezóně 2019 se Croatecka pravidelně objevilo v turnajích a ukázala třídu v řadě zápasů na Silicon Valley Classic, která se konala v San Jose. V prvních kolech, Chato: vyhrál Misaki doi a Victoria Azalnko a pak zasáhl Arina Solenko a ztratil se do Bělorusku v finále.

Jiní jsou důležití pro kariérní úspěchy se staly konečnou hrubou v St. Petersburg, stejně jako play-off na nás Open a Porsche tenis Grand Prix soutěží. Na podzim s rozdrcujícím skóre byl Polon Herzog poražen, a pak následoval Carolina Mukhova, a téměř bez boje letěl z Kremlového poháru a dámy Linz.